Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 45
  1. 04-07-09 09:51 #31
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    δες εδώ
    Αξιολόγηση Συμπληρωμάτων

    και βρες μια καλή αλλά και οικονομική.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-07-09 14:26 #32
    Προεπιλογή
    αυτη που λες ειναι η καλυτερη.αν δεν σαρεσει στειλε την σε εμενα να σου στειλο μια αλλη να δεις οτι ειναι η καλυτερη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-07-09 18:38 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kyriakos23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτη που λες ειναι η καλυτερη.αν δεν σαρεσει στειλε την σε εμενα να σου στειλο μια αλλη να δεις οτι ειναι η καλυτερη
    poia les ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-07-09 18:59 #34
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ο κυριακος πάντα ετσι κάνει, τα λέει μισά για να μας μπερδεύει, στειλτου την gain fast 3100 που είναι ολο ζάχαρη να βάλει μυαλό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-07-09 20:57 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο κυριακος πάντα ετσι κάνει, τα λέει μισά για να μας μπερδεύει, στειλτου την gain fast 3100 που είναι ολο ζάχαρη να βάλει μυαλό.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δες εδώ
    Αξιολόγηση Συμπληρωμάτων

    και βρες μια καλή αλλά και οικονομική.
    Ο Katerini144 σου είπε έμμεσα να αγοράσεις την Ελληνική πρωτεΐνη ΗΡΑΚΛΗΣ.
    Hate me, for what I am.
    Love me, for what I'll never be.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-07-09 23:30 #36
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    οχι δεν είπα αυτό, είπα να τις δει όλες και να αποφασίσει..........................................
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-07-09 02:30 #37
    Προεπιλογή
    Hate me, for what I am.
    Love me, for what I'll never be.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-07-09 03:01 #38
    away
    Εγγραφή
    15-03-2009
    Μηνύματα
    541
    Προεπιλογή
    τι να το κάνει ρε παίδες το συμπλήρωμα ο φίλος μας????


    αγορίνα μου μαγείρεψε άλλη μια φορά κάνε τρία μεγάλα κ χορταστικά γευματα με καλή κ ποιοτική πρωτείνη (αβγά, ψάρια, κρεας(άπαχο), κοτόπουλο στήθος), αρκετά λαχανικά, πάρε μια πολυβιταμίνη (μια που δε τρως φρούτα, ακόμα κ αν αρχίσεις να τρως φρούτα την πολυβιταμίνη να την παίρνεις πάντα), φάε και καλούς υδατάνθρακες: βρώμη, μέλι, ρύζι, πατάτες , και φάε άφοβα κ τα λιπαρά σου (ελαιόλαδο ωμό, μουρουνέλαιο, κρόκους από αβγά, αβοκάντο, ταχίνι, βιολογικό φυστικοβούτυρο, ξηρο κάρπια: καρύδια, αμύγδαλα). Καθάρισε τη διατροφή σου από τη σαβούρα κ τα μύδια-ξύδια, λοιπά καταβολίδια-διαβολίδια, κατάλαβες τι λέω?
    και σε ένα χρόνο θα είσαι άλλος άνθρωπος (με την προυπόθεση ότι μένεις πιστός σε μια καθαρή διατροφή και κάνοντας δυνατές προπονήσεις)

    και αν θες να είσαι τοπ πάρε επιπλέον βιταμίνη C, σύμπλεγμα βιταμινών Β και μετά από κανά 2 χρόνια προπόνησης και αφού μάθεις αρκετά για τη διατροφή, τα αναθεωρείς όλα και αρχίζεις τα πειράματα πάνω σου, ανεβοκατεβάζεις υδατάνθρακες, ανεβάζεις λιπαρά στο άπειρο κατεβάζεις πρωτείνη, ό,τι θέλεις κάνεις, παπαδες.
    μόλις αποκτήσεις την εμπειρία να ακούς το σώμα σου κ να το μεταχειρίζεσαι αναλόγως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-07-09 21:43 #39
    Προεπιλογή
    Σε αυτό δεν έχεις άδικο αλλά δεν ξέρω τι να τρώω στα ενδιάμεσα γεύματα! Τα βασικά γεύματα είναι ok. Και δεν μπορώ να κάθομαι όλη μέρα να μαγειρεύω οπότε το συμπλήρωμα μετά το gym πιστεύω είναι μια χαρά επειδή ο οργανισμός χρειάζεται κάτι άμεσα. Και την σαβούρα θα την φας 2-3 φορές τον μήνα απλα με μέτρο και αυτο στην ποσότητα !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Driver007 : 06-07-09 στις 21:48
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-09-11 22:29 #40
    Προεπιλογή NItrotech..??
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skrwz21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    α και μακρια απο Νιτροτεκ να συμπληρωσω..

    η δευτερη που παρεθεσες ειναι κορυφαια whey

    Καλησπερα σας, εχει καπια βαση αυτο που λες..? γιατι και εγω Nitrotech περνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-09-11 22:33 #41
    Προεπιλογή
    που το ξεθαψες αυτο καλε. Κανε μια αναζητηση και βρες την αξιολογηση που προιοντος πο υθελεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-01-12 14:01 #42
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδιά!! Είμαι νέο μέλος, ειμαι 28 ετων με λένε Νίκο και ζω στην Ιταλία. Ήθελα να σας ρωτήσω ποια είναι η άποψη σας για την whey protein 100%. μου την έχουν συστήσει και έχω ακούσει πολλά καλά λόγια. Εγώ θέλω να κάνω μόνο γράμμωση δεν θέλω όγκο. Μετά θέλω να ξέρω και πως θα την χρησιμοποιώ. Παίρνω πρώτη φορά στην ζωή μου πρωτεΐνη. Θέλω να μάθω πως θα είναι η διατροφή μου ανάλογα με την χρησιμοποίηση της πρωτεΐνης...?

    Διάβασα και το άρθρο της whey που έχει δημοσιευτεί αλλά θέλω να μάθω πότε πρέπει να την χρησιμοποιώ? πρίν ή μετά το φαγητό?

    η παρακάτω παράγραφος ισχύει και για εμενα για παράδειγμα?

    "Η τυποποιημένη εξίσωση αναλογίας λήψης πρωτείνης είναι η εξής: πάρτε το βάρος σας σε λίβρες και το πολλαπλασιάστε με 1 ή 1,5, έτσι ώστε να λαμβάνετε 200-300 γραμμάρια πρωτεϊνης καθημερινά. Τώρα διαιρέστε αυτό με τον αριθμό γευμάτων που παίρνετε σε μια ημέρα. Εάν τρώτε 5 γεύματα, αυτό έρχεται κάτω σε 40-60 γραμμάρια πρωτεϊνης ανά γεύμα. Εάν τρώτε 8 γεύματα εκείνα τα 25-37 γραμμάρια ανά γεύμα."

    η γυμναστική που κάνω εγώ είναι κυρίως αερόβια και με λίγα βάρη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-01-12 03:58 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδω κολλούσε περφεκτ η ερωτηση στεφανυ, αφου αλλαν ταλλον λέμε,

    ρίξε μια ματιά στους χορηγούς, θα βρεις.
    επιδη λενε οπωσ λεσ ακυρα,κ επιδη μου βγαζεισ εναν σεβασμο κ ωρημοτητα,ηθελα να σε ρωτησω,τι μου προτινεισ να παρω για να αποκτισω ογκο κ αναπτυξη στσ μυεισ μου!
    γυμναζομαι κ κανω κλη διατροφη!ειμαι 18!(βασικα λεω να παρω τν whey 100% ή παντωσ εκτοσ σιμπλ.αν εχεισ κατι αλλο στ νου σ πεσ μου)
    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-01-12 18:29 #44
    Post τα φωτα σας !
    Γεια σας θελω να σας ρωτησω αν η 100%whey scitec nutrition την εχει δοκιμασει καπιος...την πηρα εδω καιμια βδομαδα κανω διατροφη για γραμμωση ειμαι 1,84 92κ εχω λιπος αλλα ισοποσα κατανεμιμενο θα ελεγα παω gym και παιρνω και εναν λυποδιαλιτη της ιδιας εταιριας αλλα θελω να μου πειτε αν η επιλογη της πρωτεινης ειναι καλη γιατι εχω τη μικρη και σε καμια 10μερεσ θα τελειωσει περιπου και σκεφτομαι να παρω την ιδια η καποια αλλη...?ευχαριστω πτοκαταβολικα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-08-13 16:06 #45
    Προεπιλογή
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ
    ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΙΧΑΛΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 15 ΧΡΟΝΩΝ ΥΨΟΣ 170 ΚΑΙ 70 ΚΙΛΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ (ΠΑΝΑΝΑ) ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΧΑΣΗ 45 ΚΙΛΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΩ ΑΡΚΕΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΑΡΚΕΤΗ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΣΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ
    ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΗ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ .ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΙΛΑ ΜΕΧΡΙ 5 ΤΟ MAXIMUM

    ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΟ ΜΟΥ

    ΠΡΩΙ -
    ΜΙΣΩ ΠΟΤΙΡΗ ΓΑΛΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΑ ΕΛΙΤ ΜΕ ΜΕΛΙ

    ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ-
    ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΜΕ ΣΤΗΘΟΣ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ,ΤΥΡΙ ΚΑΙ ΑΓΓΟΥΡΑΚΙ
    ΜΕ ΕΝΑ ΧΥΜΟ Η΄ ΝΕΡΟ

    ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ-
    ΨΑΡΙ Η΄ ΚΡΕΑΣ Η΄ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ

    ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ-
    2 ΦΡΟΥΤΑ ΕΠΟΧΗΣ

    ΒΡΑΔΙΝΟ-
    ΚΟΡΝΦΛΕΙΚΣ ΜΕ ΓΑΛΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123