Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 47 από 47
  1. 01-07-14 00:49 #46
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο djroof Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέφτομαι μήπως το πάρω τώρα που έχω χάσει τα πολλά κιλά (πάνω απο 10) για extra boost...

    Η απορία μου είναι τι διαφορές έχει με το Complete Diet Boost, CLA και Mega Fat Burners της ίδιας εταιρείας, πιο νομίζετε θα δώσει ένα extra help για κάψιμο λίπους ;;;

    Επίσης την ημέρα πίνω σίγουρα 2-3 καφέδες (freddo espresso ΣΚΕΤΟ)...

    Αυτά...
    Δεν το εχω δοκιμασει ποτε αλλα απο οτι εχω ακουσει ειναι παρα πολυ μετριο και γενικα αν ψαξεις οι κρητικες του δεν ειναι καλες,εγω θα σου προτεινα να πας σε ενα απο αυτα τα τρια - η το (Cellucor Super HD) η το (MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite) η σε κατι πιο νεο αλλα με καλες κριτικες οπως και τ αλλα δυο, το (Arnold Schwarzenegger Series Iron Cuts),αυτα ειναι αρκετα καλα και τα 3 οσο μπορει να ειναι οι λιποδιαλυτες η τα θερμογενετικα βεβαια..........Για την καφεινη ισχυει οτι σου ειπε ο beefmeup στα ειπε πολυ σωστα...........
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 01-07-14 στις 00:59
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-07-16 12:00 #47
    Προεπιλογή
    Παραλάβαμε πρόσφατα τη νέα Ευρωπαϊκή έκδοση του Thermo Cuts και σας παρουσιάζουμε παρακάτω την ετικέτα και το πινακάκι συστατικών!

    Όνομα: 01-067-044_Thermocuts_100Caps-web.jpg Εμφανίσεις: 363 Μέγεθος: 149,2 KB
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234