Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 47
  1. 14-06-11 22:23 #31
    Προεπιλογή
    να δωσω κ γω ενα μικρο review μετα απο την καταναλωση ενος κουτιου σε διαστημα ενος μηνος περιπου..στην αρχη λοιπον,λιγο το placebo λιγο το οτι ημουν αμαθος σε καφεινες κ λοιποα διεγερτικα παρατηρησα αρκετη ενεργεια κ εγρηγορση..οι πρωινες αεροβιες βγαιναν για πλακα κ στο διαδρομο πετουσα..μετα απο κανα 2βδομαδο μαλλον συνηθισα κ δν διεκρινα κ μεγαλη διαφορα με τη χρηση του...σαν λιποδιαλυτη δν ειμαι σιγουρος αν δουλεψε,επεσα σιγουρα σε λιπος αλλα εκανα καλη διατροφη κ αρκετο αεροβιο..εχω μια αλλη παρατηρηση ομως που με παραξενεψε πολυ και αφορα τη χρηση του σε σχεση με τις γαστρεντερικες κενωσεις..περιμενα λοιπον να με στελνει τουαλετα γρηγορα μετα τη χρηση του,οπως και συνεβη αλλα τις πρωτες 5-6 μερες μονο..υστερα με επιασε μια τρελη δυσκοιλιοτητα για τις υπολοιπες μερες σε σημειο να πηγαινω μια φορα στις 3 μερες κ παλι με δυσκολια..(ενω κανονικα πηγαινα 1-2 φορες τη μερα σιγουρα)..εν τω μεταξυ η διατροφη μου δν δικαιολογουσε κατι τετοιο,καθως ετρωγα πολλες φυτικες ινες (δαμασκηνα ακτινιδια βρωμη κλπ) κ τουλαχιστον 4 λιτρα νερο τη μερα..εδω και 3 μερες που το σταματησα εχω επανελθει στα φυσιολογικα κ παραπανω..πραγματικα περιεργο αν σκεφτει κανεις τις επιδρασεις της καφεινης..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-02-12 13:41 #32
    Προεπιλογή
    Αξιζει το κοπο για μια δοκιμη θα κανει δουλεια απο την αποψη οτι λιωνω στην αεροβια και θελω το μαξ σε καψιμο λιπους ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-06-12 11:16 #33
    Προεπιλογή
    Παιδιά καλημέρα. Αυτός ο λιποδιαλυτής επηρεάζει ορμόνες? Τ2 και Τ3 που λένε?
    Εγώ θέλω κάτι ελαφρύ σε Ο συγκεκριμένος είναι καλή επιλογή?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-06-12 20:58 #34
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    για το αν ειναι καλη επιλογη δες τα σχολια απο πισω..
    για το αλλο που ρωτας,οχι δεν επειρεαζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-06-12 08:15 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    για το αν ειναι καλη επιλογη δες τα σχολια απο πισω..
    για το αλλο που ρωτας,οχι δεν επειρεαζει.
    Ευχαριστώ. Θα ενημερώσω για τα αποτελέσματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-09-12 02:24 #36
    Προεπιλογή
    σκεφτομε να παρω το εν λογω προιον εχω να παρω λιπο κανα χρονο απλα επειδη κανω αεροβια δλδ διαδρομο ι ελλιπτικο μετα τα βαρη πως θα μπορουσα να το παρω δλδ 2 καψουλες πριν τιν προπο τελειωνο βαρη και αρχιζω διαδρομο? αμα το κανω ετσι θα κρατιση μεχρι το τελος απο τα βαρη (γιρω στην 1 ωρα και 20 λεπτα) η θα χαθει ι δραση του περα απο το χρονικο διαστημα τησ προπο με βαρη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-10-12 00:14 #37
    Προεπιλογή
    επεσε στα χερια μου ηρθε η ωρα του να φαγωθει λεει ι δοσολογια 2 πριν το πρωινο 2 πριν την προπο γινεται αντι να τησ παρω ετσι να παρω 4 πριν την προπ κατευθειαν?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-10-12 10:41 #38
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το κακο ειναι το μπλεντ..
    επειδη δεν ξερεις ποση καφεινη εχει μεσα στις 4 καπς μαζι,μπορει να ανεβαινει πολυ η δοση κ να σε τεντωσει(κανει κ ριμα)
    οποτε μπορεις να το δοκιμασεις σταδιακα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-10-12 11:45 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κακο ειναι το μπλεντ..
    επειδη δεν ξερεις ποση καφεινη εχει μεσα στις 4 καπς μαζι,μπορει να ανεβαινει πολυ η δοση κ να σε τεντωσει(κανει κ ριμα)
    οποτε μπορεις να το δοκιμασεις σταδιακα.
    300mg per serving 4 καψουλες λεει αν το προσεξεις κατω κατω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-10-12 11:48 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι εχεις δικιο,το γραφει στα "ψιλα"..
    οποτε ειναι καθαρα θεμα ευαισθησιας σου σε διεγερτικα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-10-12 11:54 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι εχεις δικιο,το γραφει στα "ψιλα"..
    οποτε ειναι καθαρα θεμα ευαισθησιας σου σε διεγερτικα..
    2 χρονια πινω τν καφε σκετο οποτε δν εχω καποιο θεμα αλλα να σου πω την αληθεια το thermo cut δεν το θελω για να χασω κιλα απλα το θελω για ενεργεια διοτο δν εχω βρη καποιο νιτρικο που να με πιανει και ειχα δοκιμαση 4 καψουλες απο εναν φιλο και ειχα βγαλει πολυ καλη προπονηση στην συνεχεια σκεφτομε να δοκιμασο το nana vapor performance series σε 1 εβδομαδα ερχετε σε γνωστο καταστημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-10-12 12:00 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εχει διαφορα να τριβελιζεις ενα καφε που εχει καπου 200μιλι καφεινη ανα ποτηρι(βαρυς-βαρυς)για κανα 2ωρο,κ διαφορα να περνεις με την μια 300μιλι φαρμακευτικη καφεινη.
    δοκιμασε με 3 καπς για αρχη κ βλεπεις..

    αν θες για ενεργεια δοκιμασε κ αυτοαυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-10-12 12:53 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχει διαφορα να τριβελιζεις ενα καφε που εχει καπου 200μιλι καφεινη ανα ποτηρι(βαρυς-βαρυς)για κανα 2ωρο,κ διαφορα να περνεις με την μια 300μιλι φαρμακευτικη καφεινη.
    δοκιμασε με 3 καπς για αρχη κ βλεπεις..

    αν θες για ενεργεια δοκιμασε κ αυτοαυτο
    για νιτρικο φιλε μπιφ θα περιμενω οπως σου ειπα το νανο βαπορ σε 7 μερουλες ερχεται ελλαδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-06-14 22:56 #44
    Προεπιλογή
    Σκέφτομαι μήπως το πάρω τώρα που έχω χάσει τα πολλά κιλά (πάνω απο 10) για extra boost...

    Η απορία μου είναι τι διαφορές έχει με το Complete Diet Boost, CLA και Mega Fat Burners της ίδιας εταιρείας, πιο νομίζετε θα δώσει ένα extra help για κάψιμο λίπους ;;;

    Επίσης την ημέρα πίνω σίγουρα 2-3 καφέδες (freddo espresso ΣΚΕΤΟ)...

    Αυτά...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-07-14 00:22 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν εξαιρεσεις το cla που ειναι μια αλλη κατηγορια απο μονο του,τα υπολοιπα 2 που αναφερεις εχουν μικρη σχετικα διαφορα μεταξυ τους στα blend..

    αν θες την αποψη μου ειναι μεγαλα κ χαοτικα..αφου θα παρεις που θα παρεις κατι να κοιταξεις να εχει μικρο blend με λιγα κ καλα συστατικα που να κανουν κατι,η αλλιως μετα πας σε αλλη επιλογη που δεν ειναι blend κ ξερεις τι γινεται..
    το thermo cuts κ το diet boost εχουν κοντα 300μιλι καφεινης ανα δοση οποτε αυτο θα πρεπει να το κοιταξεις σε συνδιασμο με τους καφεδες που πινεις..κ βασικα ο,τι λιποδιαλυτη παρεις επειδη ολοι εχουν καφεινη αυτο θα πρεπει να το δεις..
    κ το mega fat burners ειναι ψιλοπαμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία