Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 223
  1. 28-02-13 17:32 #181
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    [QUOTE=blackgym;689380]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν καταφερεις να γεμισεις το εσωτερικο στηθος σου θα εισαι παραπολυ καλος[/QUOTE



    ευχαριστω για τα καλα σου λογια , αυτο προσπαθω εδω και 3 μηνες να κανω να σου πω την αληθεια δεν ειναι το καλο μου σημειο δοκιμαζω ενναλακτικες λυσεις οπως cross over ψηλα peck deck Καθομαι χαμηλα και κραταω μερικα δευτερα και πιεσεις με βαρακια.. αρκετα κιλα θα ελεγα μπας και μπαλαρει..

    δεκτες οι αποψεις σε θεματα ασκησεων.. βεβαια στην προπονηση ειναι το κατι αλλο φτιαχνει καλα το στηθος μεσα απλα μετα ξεφουσκωνει και φενεται λιψο..δεν μου αρεσει καθολου το σημειοο αυτο..αλλιως μπορει και να κατεβενα και στο κρητη..
    \\
    για εμενα κανε εκτασεις αλτηρων σε παγκο εχω και εγω το ιδιο θεμα μαζαρω πολυ ευκολα σε εξω,κατω,και ανω στηθος και το εσωτερικο ειναι πιο αδειο δεν μπορω να κανω την λεγομενη γραμμη που ειναι αναμεσα στα στηθη..παντως με εκτασεις ειδα καλη διαφορα και το κρος οβερ ειναι καλο το πεκ ντεκ το θεωρω χασιμο χρονου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-02-13 17:34 #182
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Δουλεψε cross-over αλλα χιαστά,οχι σαν εκτασεις που κανουν οι περισσοτεροι.Ειναι ο,τι πρεπει αυτη η εκτελεση για την καθετη διαχωριστικη γραμμη.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-02-13 17:44 #183
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δουλεψε cross-over αλλα χιαστά,οχι σαν εκτασεις που κανουν οι περισσοτεροι.Ειναι ο,τι πρεπει αυτη η εκτελεση για την καθετη διαχωριστικη γραμμη.
    για να ποιασει πολυ μεσα λες ..το θεμα ειναι πανω μεση η κατω το cross εγω συνηθως πεζω απο κατω προς τα πανω και πανω ψηλα γιατι εχω πεξει προσ τα κατω απειρες φορες..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-02-13 21:37 #184
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δουλεψε cross-over αλλα χιαστά,οχι σαν εκτασεις που κανουν οι περισσοτεροι.Ειναι ο,τι πρεπει αυτη η εκτελεση για την καθετη διαχωριστικη γραμμη.
    οτι και να παιξει δεν θα κανει γραμμη ειναι κατασκευαστικο το θεμα αν το ενα βυζι ειναι μακρια απο το αλλο γραμμη δεν θα κανει οτι και να γινει απλα μπορει να μπαζωσει το εσωτερικο στηθος και να μην διχνει τοσο αδειο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-03-13 01:36 #185
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι και να παιξει δεν θα κανει γραμμη ειναι κατασκευαστικο το θεμα αν το ενα βυζι ειναι μακρια απο το αλλο γραμμη δεν θα κανει οτι και να γινει απλα μπορει να μπαζωσει το εσωτερικο στηθος και να μην διχνει τοσο αδειο
    ΘΑ ΜΠΑΖΩΣΕΙ..που θα παει..σε 3 μηνες σε 6 μηνες σε ενα χρονο εκει θα το παιζω μεχρι να παρει για αυτο και ο λογος που αντι να μπω σε γραμμωση μπηκα σε bulking για 6 εβδομαδες...ελπιζω αρχες απριλιου να εχει θετικο αποτελεσμα..διχνει να περνει θα βαλω το σαββατοο φωτο απο μερα στηθοους γιατι θα βγω εξωτερικο για μια εβδομαδα να ξεκουραστω λιγο..τα χερια μοου πονανε λες και κλαδευω ελιες..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-03-13 18:07 #186
    Προεπιλογή
    Βλεπωντας τις φωτο σου απο την αρχη ειλικρινα με εχεις μπερδεψει ,σε αλλες καποια σημεια σου φαινονται δυνατα κ σε αλλες τα ιδια σημεια φαινονται αδυνατα.
    Θα σου πω κ εγω την γνωμη μου ,αλλα οχι ποια περιοδο εισαι ποιο προπονημενος κ ποια οχι ,αλλα μονο στον γεννητικο τομεα.

    Λοιπον το στηθος σου εγω το βλεπω σαν δυνατο σου σημειο λογω της μεγαλης επιφανειας που εχει ,αρκει να μην βαζεις ασχετες φωτογραφιες που το χαντακωνουν (βλεπε147 ποστ) αλλα φωτογραφιες οπως στο 174 ποστ που δειχνει η τουλαχιστον εγω βλεπω τις δυνατοτητες του.
    Η πλατη σου πολυ καλη καθως κ τα ποδια φαινεται τα δουλευεις καλα. Τα χερια σου ειναι λιγοτερο προικισμενα (παντα γεννητικα μιλαω) κ τα φανταζομαι για να σταθουν επαξια διπλα σε εναν ανεπτυγμενο δελτοειδη κ στηθος σου θα ηθελε μεγαλη προσπαθεια.
    Καλη συνεχεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-03-13 19:30 #187
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλεπωντας τις φωτο σου απο την αρχη ειλικρινα με εχεις μπερδεψει ,σε αλλες καποια σημεια σου φαινονται δυνατα κ σε αλλες τα ιδια σημεια φαινονται αδυνατα.
    Θα σου πω κ εγω την γνωμη μου ,αλλα οχι ποια περιοδο εισαι ποιο προπονημενος κ ποια οχι ,αλλα μονο στον γεννητικο τομεα.

    Λοιπον το στηθος σου εγω το βλεπω σαν δυνατο σου σημειο λογω της μεγαλης επιφανειας που εχει ,αρκει να μην βαζεις ασχετες φωτογραφιες που το χαντακωνουν (βλεπε147 ποστ) αλλα φωτογραφιες οπως στο 174 ποστ που δειχνει η τουλαχιστον εγω βλεπω τις δυνατοτητες του.
    Η πλατη σου πολυ καλη καθως κ τα ποδια φαινεται τα δουλευεις καλα. Τα χερια σου ειναι λιγοτερο προικισμενα (παντα γεννητικα μιλαω) κ τα φανταζομαι για να σταθουν επαξια διπλα σε εναν ανεπτυγμενο δελτοειδη κ στηθος σου θα ηθελε μεγαλη προσπαθεια.
    Καλη συνεχεια
    ευχαριστω για τα καλα σου λογια..πανω οσο αφορα στηθος και ομοι εχω μεγαλο ανοιγμα λογο του πολου ποου εκανα το ιδιο και η πλατη η πλατη χανει χαμηλα και το στηθος μεσα στο γεμισμα αν γεμισει θα φτασει και θα φενεται μεγαλο μαζι με τους ωμους , τωρα τα τρικεφαλα μου ειναι μεγαλα αλλα τα δικεφαλα; σχετικα μικρα αλλα σε αναλογια ειναι καλα δενε ειναι πολυ μεγαλο το δικεφαλο και το τρικεφαλο αλλα θα θελα 2-3 ποντους εκει....τα πισω ποδια δεν ειναι δουλεμενα οσο τα μπροστα τα μπροστα εχουνε μαζα...αυτα οσο αφορα το αγωνιστικο bodybuilding..οσο αφορα για καθημερινη χρηση σε ολα εκτοσ το μεσα στηθοα και δικεφαλο εγω μου αρεσω παντου αλλα ειναι δυσκολο να γεμισεις μεσα και να εισαι στα υπολοιπα ο ιδιος εκει εχω δωσει εμφαση πισω ομους μεσα στηθος δικεφαλο και πισω δικεφαλα (ποδια) εχω ακμα 4 μηνες σκληρης δουλειας και μετασ λιγο break λογο δουλιεας ασ οτ δουμε τελη απριλιου αν εχει φτιαξει εκει..και μηλαμε!
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-03-13 20:58 #188
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Post
    2 EBDOMADES PRIN TIN DIETA MOY...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-03-13 21:00 #189
    Προεπιλογή
    Τεραστια χερια..
    Ισως οι βυθισεις να βοηθουσανε ειδικα στο κατω στηθος που εχεις περισσοτερο προβλημα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-03-13 17:54 #190
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τεραστια χερια..
    Ισως οι βυθισεις να βοηθουσανε ειδικα στο κατω στηθος που εχεις περισσοτερο προβλημα
    κυριωσ βυθησεις και κατακλινη κανω πλεον να δω αν αλαξει..και πουλοβερ βοηθαεθ
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-03-13 17:17 #191
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή μετα απο προπονηση στηθους
    τελευταια μερα στηθους πριν το διαλειμμα 6 ημερων
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-03-13 12:34 #192
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    κυριωσ βυθησεις και κατακλινη κανω πλεον να δω αν αλαξει..και πουλοβερ βοηθαεθ
    μην κανεις κατακλινη θα αρπαξει ακομα περισοτερο το κατω στηθος που το εχεις ειδη ανεπτυγμενο..διζυγο ναι βαλε μαζι με επικλινη στον λαιμο η μπαρα και εκτασεις στον επικλινη επισης κρος οβερ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-03-13 15:11 #193
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο blackgym Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειμαι ιδη σε κυκλο με Halodrol - Novedex xt και μπενω στα δευτερα κουτια απο δευτερα
    Επιτρεπεται η αναφορα του ονοματος αυτου προιοντος? Κατι με προορμονες δεν ειναι?

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-03-13 09:39 #194
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Που το ξέθαψες ρε Τάσο, το ποστ ειναι του '10

    Halodrol Liquigels (Gaspari Nutrition)

    Σ
    υμπλήρωμα ήτανε, αν και αργότερα κατηγορήθηκε κι αυτό, όπως το παλιό halodrol 50.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-03-13 18:04 #195
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή και η διετα συνεχιζεται...
    Μερικες φωτος κα μετα το ταξιδι που γυρισα ειμαι 87.5 κιλα...συνεχιζουμε δυναμικα μεχρι τα τελη ιουνιου για το 7... εχω αλλαξει διατροφη και εχω ριξει περιπου 500 θερμιδες την μερα..Όνομα: IMG_2752[1].JPG Εμφανίσεις: 493 Μέγεθος: 87,9 KBΌνομα: IMG_2756[1].JPG Εμφανίσεις: 486 Μέγεθος: 105,6 KB
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ΤελευταίαΤελευταία