Θέμα: Stacker2 (Stacker)

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 102
  1. 07-06-12 15:22 #76

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dhmhtrhs 13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1 τα συμπληρωματα δεν ειναι μαγικα χαπακια και σκονες που 8α μας κανουν φετες 70% ειναι η διατροφη 20% η γυμναστικη και ενα 10% ειναι το συμπληρωμα οποτε μην περιμενεις αποτελεσματα αν δεν κανεις διατροφη σωστη ,στο 8εμα της γυμναστικης το μεγαλυτερο ρολο τον εχει η διατροφη και 2 δεν ειπα συγκεκριμενα για τοΝ εοφ ειπα για τους ΔΙΕ8ΝΕΙΣ οργανισμους φαρμακων σε ολες τις χωρες εχει απαγορευτει η εφεδρινη και οπως σου ειπα αν 8ες ρισκαρετο με την υγεια σου οσο και να προσεχεις μπορει να γινει @@@!
    πιστευω οτι δεν εψαξες καν το θεμα... Στον Καναδα ειναι ακομη νομιμη , και συμπληρωματα οπως αυτο το παλιο με ephedra extract. Δεν θα πω τιποτα αλλο μιας και εχουμε ξεφυγει απο το θεμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-06-12 15:26 #77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marios1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιστευω οτι δεν εψαξες καν το θεμα... Στον Καναδα ειναι ακομη νομιμη , και συμπληρωματα οπως αυτο το παλιο με ephedra extract. Δεν θα πω τιποτα αλλο μιας και εχουμε ξεφυγει απο το θεμα.
    οκ στον καναδα ειναι νομιμη ... αλλα ακομα και ετσι δεν ρισκαρεις να το παρεις αφου ξερεις τι εχει πεχτει με την εφεδρινη δικια μου γνωμη!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-06-12 15:32 #78
    Προεπιλογή
    στο οτι δεν εχω ψαξει αρκετα το 8εμα εχεις δικιο δεν εκατσα να δω σε ποιες χωρες ειναι νομιμη και σε ποιες παρανομη αλλα απο την στιγμη που απογορευτηκε ως ουσια επειδη εγινε αυτο στην αμερικη εμενα μου φτανει για να μην την χρησιμοποιησω ποτε
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-06-12 16:37 #79
    Προεπιλογή
    Γεια σας παιδια. να προσθεσω ηθελα η εφεδρινη εκτος οτι εχουν πεθανει ανθρωποι η crystal meth δημιουργείται από ίζημα από υγρά μπαταριών μαζί με εφεδρίνη και αιθανόλη κ αυτος ειναι ενασ ακομα λογος που δεν κθκλοφορει η εφεδρινη ελευθερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-06-12 16:56 #80
    Προεπιλογή
    αν ηταν τοσο επικινδυνη η εφεδρινη δεν θα την βαζανε στο panadol cold and flu...!!!

    Αποψη μου~
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-12-12 15:28 #81
    Προεπιλογή
    τι λες ρε κοννιε

    κοιτα να δεις τι παθαμε.


    πω πω επικινδυνη η εφεδρινη. Γιατι?

    οχι πραγματικα μη μου πεις εχουν πεθανει κανα δυο γοτθοι αγκου αγκου επαιρνα 100+mg και δεν καταλαβαινα τιποτα
    και εβαζα και 2-3 πραγματακια παραπανω.

    Πραγματικα, το επικινδυνη το λες βαση μελετης και εμπειριας ή ετσι ακουσεσ? Προσωπικα το αξιολογω στα καλυτερα συμπληρωματα που υπαρχουν, μαζι με Ω3, huperzyne A, vinpocetine, chocamine και ταμπλετες καφεινης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-12-12 18:10 #82
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο connie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια. να προσθεσω ηθελα η εφεδρινη εκτος οτι εχουν πεθανει ανθρωποι η crystal meth δημιουργείται από ίζημα από υγρά μπαταριών μαζί με εφεδρίνη και αιθανόλη κ αυτος ειναι ενασ ακομα λογος που δεν κθκλοφορει η εφεδρινη ελευθερα
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο connie Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ηταν τοσο επικινδυνη η εφεδρινη δεν θα την βαζανε στο panadol cold and flu...!!!

    Αποψη μου~
    καταρχην δεν μιλαμε για meth και εφεδρινη σε αυτο το τοπικ... δεν παει μονο σε εσενα... για ολους τους απο πανω...

    κατα δευτερον το panadol cold n' flu δεν εχει ephedrine... pseudoephedrine εχει.... μοιαζουν χηκικα αλλα τα εφε ειναι εντελως διαφορετικα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-01-13 13:38 #83
    Προεπιλογή Re: Stacker 2 (Stacker)
    Μπορω να πινω φραπε κατα την διαρκεια της ημερας αμα παιρνω τον συγκεκριμενο λιποδιαλυτη 2 δοσεις την μερα?

    Sent from my HTC One X using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-01-13 15:03 #84
    Προεπιλογή
    Λογικά όχι, αν δεν θέλεις να διαλύσεις το ΚΝΣ σου!!!
    Decaf
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-10-15 14:08 #85
    Προεπιλογή
    Ανεβάζουμε την τελευταία φωτό και τα συστατικά.

    Όνομα: 01-130-001-Stacker-2-100-caps-800x800-web.jpg Εμφανίσεις: 521 Μέγεθος: 117,2 KB
    Όνομα: 01-130-001 Stacker 2 100 caps.png Εμφανίσεις: 517 Μέγεθος: 59,9 KB

    Το πρώτο θερμογεννετικό που έβγαλε η Stacker πριν πολλά χρόνια, βέβαια τότε με διαφορετική σύνθεση...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-02-17 19:44 #86
    Προεπιλογή Stacker 2, 100 caps νεος εδώ. Βοήθεια σχετικά με αυτό
    Καλησπέρα παιδιά. Νεος εδώ. Θα ήθελα μια βοήθεια σχετικά με αυτόν τον λιποδιαλυτη που μου πρότειναν. Δεν έχω ξανά πάρει ποτέ τίποτα. Από προπόνηση κάνω 5 φορές την εβδομάδα από μια ώρα αερόβια γυμναστική και μετά όργανα μια με 2 μυϊκές ομάδας κάθε μέρα. Όχι πολύ σκληρά πράγματα! Με λίπος περισσότερο στην κοιλιά είμαι 1.81 με 84 κιλά περίπου. Τι έχετε να μου πείτε για αυτό το προϊόν; η αν έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο;
    Θέλω κάτι που να μην είναι βαρύ και να έχει αποτέλεσμα σε συνδυασμό με την προπόνηση που κάνω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-02-17 19:55 #87
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο forum
    Οι πληροφορίες που δίνεις είναι ελλειπείς, αναφέρεις την εταιρία (Stacker2) , αναφέρεις την ποσότητα (100 caps), αλλά δεν αναφέρεις το προιον, καθως η Stacker2 εχει αρκετους λιποδιαλύτες.
    Επίσης ρίξε μια ματιά πως ανοίγουμε θεματα στην Αξιολογηση Συμπληρωμάτων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-02-17 20:26 #88
    Προεπιλογή
    Συγνώμη δεν το ήξερα. Το προϊόν είναι μ αυτό στη φωτό

    Όνομα: IMG_1017.PNG Εμφανίσεις: 426 Μέγεθος: 162,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-02-17 01:26 #89
    Προεπιλογή
    Κάποιος να βοηθήσει;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-02-17 01:58 #90
    Προεπιλογή
    Ναι τι ακριβως ζητας;

    Γιατι τετοιος πανικός;


    Ειναι ενας "λιποδιαλυτης" του εμπορίου, που αν γοογλαρεις τα συστατικά του ενα ενα θα δεις διαφορα αλκαλοειδη. Το πιο διαδεδομένο νομιμο αλκαλοειδες ειναι η καφεΐνη, το πιο διαδεδομένο παράνομο ειναι η κοκαινη. Ολη η οικογένεια δημιουργεί διέγερση του κεντρικου νευρικου συστήματος. Αναμεσα στα μελη της οικογένειας διαφοροποιειται ο χρονος ημιζωης και το ποσο δραστικά ειναι ως διεγερτικα.
    Ενα αλλο μελος της οικογένειας των αλκαλοειδων ειναι η θειοβρωμινη, που υπαρχει στο κακαο. Εαν συγκρινουμε καφεινη με θειοβρωμινη, η καφεΐνη εχει χρονο ημιζωης 2 ωρες , η θειοβρωμινη 8, επισης η καφεΐνη ειναι πιο δραστική. Πιο εντονη διέγερση με τον καφε, αλλα το κακαο θα κρατήσει χαμηλότερη διέγερση για περισσοτερη ωρα.
    Τα μελη της οικογένειας ειναι πολλά.

    Το ερώτημα ειναι τι περιμένεις απο αυτο;

    Κανεις μια ψευτοπροπονηση οπως λες, κανεις τη διατροφη σου (οποια ειναι) και με τα παραπάνω εισαι στη σωματική κατάσταση που είσαι.

    Και λες θα παρω εναν λιποδιαλυτη και θα χασω το περισσειο λίπος, δε θα αλλαξω τιποτα αλλο και με ενα μαγικο χαπι θα χασω λιπος.

    Εεεεμ μαλλον οχι.

    Σαν να πινεις ενα δυνατο καφε ειναι, θαυματα δεν κανει.

    Ολη η σειρα στακερ ειναι πολυ καλη, αλλα θαυματα δεν κανει.
    Εαν κανεις διαιτα και σερνεσαι σε βοηθαει να εισαι πιο δραστήριος απ την αδυναμία της πεινας, εαν εισαι κουρασμένος πνευματικά σε ξυπνάει, αν πεινας σου μετριαζει την πεινα κανωντας πιο αργη τη χωνευση.

    Ολη η οικογένεια των αλκαλοειδων αυτο κανει, προκαλει διέγερση του νευρικου συστήματος , κυριως του συμπαθητικου νευρικου συστήματος, η διέγερση συνοδεύεται απο αύξηση των καρδιακων παλμων, εφιδρωση, αυξηση της θερμοκρασίας του σώματος, αυξηση της συγκεντρωσης. Αναλογα ποσο δεκτικος και ευαισθητος εισαι, τα παραπανω συμπτωματα θα ειναι πιο εντονα.

    Τι ζητας ακριβώς;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aepiskeptis : 11-02-17 στις 02:03
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία