Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Επηρεάζει την προπονηση σας το σεξ?

Ψήφισαν
312. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ναι

    147 47,12%
  • οχι

    165 52,88%
Σελίδα 4 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 468
  1. 08-05-09 13:49 #46
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    αν εισαι στα μεσα και μετα τις γραμμωσης και εισαι μια στα σηδερα μια στα κρεβατια καθε μερα φυσικα και κουραζει, αλλιως δεν υπαρχει προβλημα ρε παιδια, ενταξη ειπαμε παν μετρον αριστον.....................................
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-05-09 14:21 #47
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    για να προλάβω μερικες απαντήσεις θα πω και το εξής, με τη λογική πως κουραζεσαι απο τα βαρη και δεν μπορείς να ''αποδόσεις στα ιδιαίτερα''
    με την ιδια λογική αυτοι που δουλευουν σε:
    οικοδομές
    μηχανουργία
    χωράφια
    φορτοεκφορτώσεις
    κλπ κλπ

    θα τους ξανακάνει κουκου οταν αλλάξουν δουλεια?!

    έλεος, είπαμε ολα νορμαλ δουλεύουν....................................
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-05-09 14:27 #48
    Προεπιλογή
    φιλε Κατερινη τοτε θα πηγαινε και το αντιθετο..κουραζεσαι στα ιδιαιτερα δεν αποδιδεις στα βαρη-κουραζεσαι στα βαρη δεν αποδιδεις στα ιδιαιτερα..
    Δεν παει ετσι και συμφωνω μαζι σου!
    Δυο ατομα εμπιστευομαι..το ενα ειμαι εγω και το αλλο δεν εισαι εσυ!

    Μπορει να μην με ξερω καλα..αλλα με ξερω καλυτερα απο οποιονδηποτε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-05-09 14:31 #49
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ναι αλλα ποιο πανω αλλα ελεγες βερονικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-05-09 14:35 #50
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    το θεμα ειναι να ειναι ευχαριστο.ηπαρχουν πχ φορεσ που μετα ειμαι πτωμα κ αλλεσ που δεν καταλαβαινω χριστο απο κουραση ουτε υπνοσ δεν με πιανει...
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-05-09 14:39 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αλλα ποιο πανω αλλα ελεγες βερονικα

    τελικα αρχιζω και πιστευω οτι δεν φταινε οι αλλοι που δεν με καταλαβαινουν..αλλα εγω τα λεω λαθος..
    Τεσπα..δεν αλλαξα γνωμη ..ουτε τα λεω μια ετσι μια αλλιως..
    Δικη μου γνωμη ειναι οτι ειναι καλο να μην κανεις κατι πριν απο προπονηση..εννοω καπακι πριν(αυτο δεν σημαινει οτι αν δοθει μια καλη ευκαιρια θα πεις οχι).
    Αλλα απο εκει και περα ειναι στον ανθρωπο..αλλους τους εξαντλει και αλλους τους αναζωογονει..
    Σαφως και πιστευω πως δεν πρεπει να χρησιμοποιουμε ως δικαιολογια την κουραση για να αφηνουμε τα αλλα μας καθηκοντα..Αλλα μεχρι ενος σημειου ειναι κατανοητο.Γι'αυτο και συμφωνησα οτι ειναι θεμα διαθεσης.Δεν πρεπει να γινεται βασει προγραμματος.
    Τωρα καταλαβε κανεις τι ειπα ή παλι μονο εγω;
    Δυο ατομα εμπιστευομαι..το ενα ειμαι εγω και το αλλο δεν εισαι εσυ!

    Μπορει να μην με ξερω καλα..αλλα με ξερω καλυτερα απο οποιονδηποτε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-05-09 14:46 #52
    Προεπιλογή
    Αρχη σπαμ

    Το να αλλαζει κανεις γνωμη παντως δεν ειναι κατι κακο..ουτε σημαινει οτι μια τα λεει ετσι και μια αλλιως και οτι επηρεαζεται ευκολα,ειναι φτερο στον ανεμο κλπ..
    Το οτι αλλαζουν οι αποψεις των ανθρωπων ειναι φυσικο και επομενο απο τη στιγμη που συναναστρεφομαστε με διαφορα ατομα και παιρνουμε διαφορετικες οπτικες γωνιες.Εγω πιστευω οτι αν δεν γινοταν αυτο θα ηταν περιεργο και ισως κακο..διοτι ετσι δεν θα εξελισσοταν ποτε ο ανθρωπος..αν επεμενε πεισματικα στις δικες του αποψεις και μονο.Πρεπει να ειμαστε λιγο ανοιχτα μυαλα(χωρις αυτο να αναιρει αυτο που ειπα περι καχυποψιας,δηλαδη το ρητο της γιαγιας).
    Και για να μιλησω συγκεκριμενα για μενα,οποιος εχει επιχειρηματα που στεκουν λογικα,ευχαριστως να συζητησω μαζι του και γιατι οχι..να μου αλλαξει και την εκαστοτε αποψη μου για κατι.
    Επισης,το οτι συμφωνουμε με κατι δεν σημαινει οτι το ακριβως αντιθετο ειναι λαθος..Πολλες φορες οι αντιθετες πλευρες μπορει να εχουν και οι 2 δικιο αναλογως την οπτικη γωνια του καθενος.

    Τελος σπαμ
    Δυο ατομα εμπιστευομαι..το ενα ειμαι εγω και το αλλο δεν εισαι εσυ!

    Μπορει να μην με ξερω καλα..αλλα με ξερω καλυτερα απο οποιονδηποτε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-05-09 15:25 #53
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    ξεχνάτε μου φαίνετε την δύναμη του μυαλού και την ψυχολογία , εγώ θα πώ ακόμη μια φορα πως όλοι οι άνθρωποι δεν έχουν τις ίδιες επιθυμίες , ούτε και τις ίδιες αντοχές μπορεί ένας να μετα απο έντονη επιθυμία να κάνει σεχ και στην προπόνηση να κάνει και ρεκόρ και μπορεί το ίδιο άτομο σε άλλη μέρα με λιγότερη επιθυμία να το κάνει και να σέρνετε .

    αλλα δεν μπορώ να διανοηθώ μέ τίποτε να είμαι με την κοπέλα μου που απλά για να είναι κοπέλα μου βασική προυπόθεση είναι όταν την βλέπω να μην μπορώ να κάτσω φρόνιμα, αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να είμαι μαζί της και μετα απο κανένα πονηρό κουβεντολόι και με ότι συνεπάγετε να κάνω προπόνηση , αν δεν υπάρχει εκτόνωση απλά δεν γίνετε , για να μην πώ οτι την μεγαλύτερη επιθυμία σχεδόν αρωστημένη την είχα μετα απο προπόνηση ποδιών που ενω δεν είχα κουράγιο να περπατήσω η όρεξη ήταν στα κόκκινα λόγω αυξημένων επιπέδων τεστοστερόνης.

    και πάνω σ αυτό που λέτε περί κούρασης δηλαδή παλιά που οι άνθρωποι δούλευαν χειρονακτικά στα χωράφια οικοδομές , που δεν υπήρχαν τα μηχανήματα δεν μαμούσαν ? κάθε άλλο μπορώ να πώ πολύ περισσότερο απο τώρα και δεν είχαν και τα ερεθίσματα που έχουν τώρα .

    εγώ είχα βγάλει και ένα σλόγκαν τότε που δούλευα σε μηχανουργείο σαν μηχανοτεχνίτης μου έλεγε ο συγκάτοικός μου καλά ρε προπόνηση δουλειά δεν είσαι κουρασμένος και πάς να βγείς έξω με την δικιά σου, εγω έλεγα αρκεί να τρώω από την μέση και πάνω είμαι κομμάτια , απο την μέση και κάτω δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου αλλα ακριβώς στη μέση είμαι μια χαρά γιατί είχα και ψυχολογία και αυτό ηταν σαν αποκατάσταση δεν το έβλεπα σαν κούραση .

    είναι σαν να λέμε και όταν τρώμε κουράζετε το χέρι μας συνέχεια με το κουτάλι να το πηγαίνουμε στο στόμα.

    και μην ξεχνάμε πώς το αγωι ξυπνάει τον αγωγιάτη αν έχεις κάτι που γουστάρεις πολύ δεν καταλαβαίνεις τίποτε , αλλα αν κάνεις αγγαρία τότε μπορεί να σέρνεσε και αν δεν είχα άποψη δεν θα μιλούσα τώρα γιατί δεν γυμναζόμουνα απλά αλλα έκανα πρωταθλητισμό και δεν θεωρώ οτι με επηρέασε αρνητικά
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-05-09 15:43 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μην ξεχνάμε πώς το αγωι ξυπνάει τον αγωγιάτη αν έχεις κάτι που γουστάρεις πολύ δεν καταλαβαίνεις τίποτε , αλλα αν κάνεις αγγαρία τότε μπορεί να σέρνεσε και αν δεν είχα άποψη δεν θα μιλούσα τώρα γιατί δεν γυμναζόμουνα απλά αλλα έκανα πρωταθλητισμό και δεν θεωρώ οτι με επηρέασε αρνητικά
    συμφωνω κυριως με αυτο το κομματι..
    Δυο ατομα εμπιστευομαι..το ενα ειμαι εγω και το αλλο δεν εισαι εσυ!

    Μπορει να μην με ξερω καλα..αλλα με ξερω καλυτερα απο οποιονδηποτε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-05-09 17:37 #55
    Προεπιλογή
    Τι διαβαζω εδω μεσα κ αργησα να το δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Δεν υπάρχει πριν κ μετά απο την προπόνηση ρε παιδιά μην τρελαθουμε τελειως, οταν γουστάρεις τον αλλον κ εχεις τρελή χημεία μαζί του τον ξ...........
    κ δεν σε εμποδίζει ουτε δίαιτα ουτε κόπωση ουτε αγωνιστική προετοιμασία ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!! εκτος κ αν εχεις δίπλα σου ατομο ακ.... κ ανέραστο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-05-09 19:21 #56
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι διαβαζω εδω μεσα κ αργησα να το δω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Δεν υπάρχει πριν κ μετά απο την προπόνηση ρε παιδιά μην τρελαθουμε τελειως, οταν γουστάρεις τον αλλον κ εχεις τρελή χημεία μαζί του τον ξ...........
    κ δεν σε εμποδίζει ουτε δίαιτα ουτε κόπωση ουτε αγωνιστική προετοιμασία ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!! εκτος κ αν εχεις δίπλα σου ατομο ακ.... κ ανέραστο

    α ρε κωσταντίνα πόσο σύμφωνο με βρίσκεις , αυτό είναι το ρεζουμέ και η κεντρική ιδέα αυτών που ανέφερα πιο πάνω αλλα είπαμε δεν κάνουν όλες οι μέλισσες μέλι ούτε και όλοι οι άνθρωποι πρέπει να υιοθετούν πραγματα που δεν τους βγαίνουν επειδή το κάνουν κάποιοι άλλοι

    +1000 κωσταντινα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-05-09 19:30 #57
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    τα ειπε ολα σε δυο σειρες οπως βλεπεται δε χρειαζεται να γραφεται ολοκληρες σελιδες για να εξηγησετε κατι, γινεται και ποιο συντομα.

    τρελο ρεσπεκτ στη μεγαλη κωνσταντινα κασκανη που τα λεει εξω απο τα δοντια
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-05-09 19:33 #58
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    παω για ενα προγραμμα ποδια τωρα, να ανεβασω λιγο την τεστο μου
    (η μηπως για να την κατεβασω)
    για βρητε καμια ερευνα τη λεει να ξερουμε και τη μας γινεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-05-09 10:00 #59
    Το avatar του χρήστη Geo84

    Εγγραφή
    15-04-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    666
    Προεπιλογή
    Τελευταίο ποστ που κάνω σε αυτό το τοπικ ελπίζω να γίνω κατανοητός...

    Κατ αρχην poly ότι πιστεύω το 1/4 εννοούσα πάνω σε δηλώσεις περί σεξουαλικών επιδόσεων και αντοχών μερικών όχι γενικά στις απόψεις τους επί του θέματος...

    Σε πρώτη φάση και στο κυρίως θέμα συμφωνώ με την πλειοψηφία ότι το σεξ ΔΕΝ επηρεάζει την προπόνηση μας...γι αυτό και απάντησα όχι στο δημοψήφισμα...όλα όσα κάνουμε μέσα στη μέρα μας κουράζουν...υποχρεώσεις δουλειά καταστάσεις αγχος και μπορεί πιο πολύ από το σεξ...εκτός και αν κάποιος είναι κυφήνας...από εκεί και πέρα ξεφεύγει και είναι στην επιλογή του καθενός αν θα αποφευγει το σεξ κτλ...

    ΟΜΩΣ αυτό που είπα εγώ και μόνο είναι ότι δεν υπάρχει λόγος να πας στην προπόνηση στο καπάκι μετά απ το σεξ καθώς είναι δεδομένο ότι θα σε καταβάλλει και δε θα αποδώσεις τα μέγιστα...και επαναλαμβάνω...δεν είπα ΟΧΙ ΣΕΞ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΕΙΠΑ ΟΧΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ...έχει διαφορά...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo84 : 09-05-09 στις 10:05
    "I'd keep going until I felt one more rep would rip the muscle from the bone."

    Tom Platz.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-05-09 13:46 #60
    Banned
    Εγγραφή
    30-09-2006
    Περ.
    Drama, Greece
    Μηνύματα
    1.446
    Προεπιλογή
    ΟΜΩΣ αυτό που είπα εγώ και μόνο είναι ότι δεν υπάρχει λόγος να πας στην προπόνηση στο καπάκι μετά απ το σεξ καθώς είναι δεδομένο ότι θα σε καταβάλλει και δε θα αποδώσεις τα μέγιστα...
    Eγω πάντως δοκίμασα στο καπάκι, και έκανα νέο προσωπικό ρεκόρ στην προπόνηση σε μία ασκηση που στόχευα.
    Σε καμμιά περίπτωση δεν ένοιωσα πάντως καταβεβλημένος και τέτοια.

    Πάντως δεν το λέω για να διαφωνήσω or something, είναι πραγματικό γεγονός.
    Ίσως είμαι εξαίρεση ή διαφορετικός, αν και δεν το πιστεύω.

    Στο poll δεν μπορω να απαντησω, διότι δεν υπάρχει διευκρίνηση αν μας επιρραζει αρνητικά ή θετικά.
    Οπότε απαντω διπλά, Ναι στο ότι με επιρρεάζει θετικά, και Όχι στο ότι με επιρρεάζει αρνητικά.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 32 ΠρώτηΠρώτη ... 2345614 ... ΤελευταίαΤελευταία