Θέμα: Meltdown (VPX)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 48
  1. 02-07-12 23:25 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σταμάτησα προχθές. Πρέπει να 'χουν μείνει κάψουλες για καναδυό βδομάδες ακόμη, αλλά δε θα τα πάρω, έφτασα το στόχο.
    Τι ριβιου να κάνω τώρα... με μια καλή διατροφή έπεσα σχετικά γρήγορα σε λίπος, αλλά δε ξέρω τι ποσοστό οφείλεται στον λιποδιαλύτη.
    Από sides όσο το έπαιρνα τίποτα. Τις μέρες που το 'χω κόψει με έχει πιάσει μια υπνηλία. Λογικά υπήρξε κάποιος εθισμός στα stims, θα φύγει με τις μέρες.
    Βάση συστατικών είναι ένα τίμιο συμπλήρωμα
    Μήπως ρε φίλε θέλει σταδιακά να το κόψεις για να αποφύγεις κάτι τέτοια φαινόμενα ;

    Να ρίχνεις την δόση σιγά-σιγά δηλαδή.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-07-12 23:29 #32
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Ίσως βοηθούσε, δε ξέρω.
    Δε το χα σκεφτεί αλλά δεν είναι τόσο ενοχλητικό, ήδη 4η μέρα σήμερα και σχεδόν έφυγε.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-07-12 23:52 #33
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως ρε φίλε θέλει σταδιακά να το κόψεις για να αποφύγεις κάτι τέτοια φαινόμενα ;

    Να ρίχνεις την δόση σιγά-σιγά δηλαδή.
    δεν νομιζω λιποδιαλυτης με διεγερτικα ειναι..δεν νομιζω οτι το tapering ειναι αναγκαιο..
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-07-12 23:58 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν νομιζω λιποδιαλυτης με διεγερτικα ειναι..δεν νομιζω οτι το tapering ειναι αναγκαιο..
    Nαι μια πρόταση έκανα επειδή το ίδιο παθαίνω και εγώ

    Θα το δοκιμάσω σε εμένα πρώτα και βλέπουμε.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-01-13 17:01 #35
    Προεπιλογή
    Μου το προτειναν στο gym κανει δουλεια?
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-03-14 22:51 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Meltdown MD2 (VPX)


    MD2™ Meltdown®
    Abs-Olutely The World's Hardest Rocking Brain & Body Stimulant!
    MD2™
    Rocks Your Fragile World
    Can't Feel My Face Bro
    Theacrine --> Lean And Mean --> Shredded Machine
    Mad Real

    Recommended Use:
    As a dietary supplement, the recommended serving is two MD2™ capsules. However, begin use with one MD2™ capsule daily to assess tolerance. Never exceed more than three total capsules daily or in a single dose. As a dietary supplement take MD2™ upon awakening.

    Όνομα: md2-vpx-tab_720x600.jpg Εμφανίσεις: 495 Μέγεθος: 120,2 KB

    Νέα σας έχω για ένα αγαπημένο για πολλούς προϊόν. Το καινούργιο meltdown λοιπόν!!! Και καλές αυπνίες!
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-03-14 23:07 #37
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Aφου την εχουν απαγορευσει τη γιοχιμβινη,πώς τη βαλανε σε λιποδιαλυτη?

    Αλλα οπως κ να'χει,εντελως αβολη ουσια..λογω αυτης της αλληλεπιδρασης με την ινσουλινη...δλδ ουσιαστικα αν θες να κανει κατι,πρεπει να την παιρνεις σε μερες οπου παιζεις με πρωτεινη κ λιπαρα και παλι θελει προσοχη γιατι εστω και λιγη(?) ινσουλινη τα χαλαει...ή τον υ/α να τον εχεις καποιες ωρες αργοτερα.

    Δηλαδη ας πουμε την παιρνεις το πρωι,αυτη εχει περιπου 4 ωρες ημιζωη,μετα απο κανα μισαωρο που θα φας αν εχεις υ/α παει στραφι.Μετα 30-45 για παραδειγμα πριν πας gym,αν στο τελευταιο γευμα 2-3 ωρες εχεις ποσοτητα υ/α και παρεις γιοχιμβινη,η ινσουλινη ειναι ακομα ανεβασμενη,οποτε παλι τα ιδια...μλκια.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-03-14 02:40 #38
    Προεπιλογή
    σομπραλ το παλιο μου φαινετε ποιο δυνατο κανο λαθος? επισης το redline με το meltdown τι διαφορα εχουνε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-03-14 15:23 #39
    plucky underdog
    Το avatar του χρήστη average_joe

    Εγγραφή
    21-08-2011
    Περ.
    comfort zone,out.
    Μηνύματα
    1.426
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aφου την εχουν απαγορευσει τη γιοχιμβινη,πώς τη βαλανε σε λιποδιαλυτη?

    Αλλα οπως κ να'χει,εντελως αβολη ουσια..λογω αυτης της αλληλεπιδρασης με την ινσουλινη...δλδ ουσιαστικα αν θες να κανει κατι,πρεπει να την παιρνεις σε μερες οπου παιζεις με πρωτεινη κ λιπαρα και παλι θελει προσοχη γιατι εστω και λιγη(?) ινσουλινη τα χαλαει...ή τον υ/α να τον εχεις καποιες ωρες αργοτερα.

    Δηλαδη ας πουμε την παιρνεις το πρωι,αυτη εχει περιπου 4 ωρες ημιζωη,μετα απο κανα μισαωρο που θα φας αν εχεις υ/α παει στραφι.Μετα 30-45 για παραδειγμα πριν πας gym,αν στο τελευταιο γευμα 2-3 ωρες εχεις ποσοτητα υ/α και παρεις γιοχιμβινη,η ινσουλινη ειναι ακομα ανεβασμενη,οποτε παλι τα ιδια...μλκια.
    εχεις δικιο ως προς το αβολη γιατι ειναι απο τα λιγα πραγματα που απαιτει συγκεκριμενους χρονισμους.

    κατα τα αλλα, η πρωτεινη απο μονη της ανεβαζει την ινσουλινη και αρκετα μαλιστα (σε νουμερα παρομοια με τον υδατανθρακα) αναλογα το αμινοξικο της προφιλ. οποτε το protein+fat δεν εχει νοημα, τα λιπαρα ειναι το μονο μακροστοιχειο που δεν την ανεβαζει. γι αυτο και κατι συστασεις τυπου φαε πρωτα υδατ. και μετα απο καποια ωρα την πρωτεινη με λιπαρα για να εχει πεσει η ινσουλινη ειναι εντελως λαθος.
    οι γενικες οδηγιες λενε 4 ωρες αποσταση απο το τελευταιο γευμα οπου η ινσουλινη εχει επιστρεψει στο baseline ή τουλαχιστον κοντα σε αυτο, αν ειναι καποιος αρκετα περιεργος μπορει να παρει μετρησεις με το μηχανακι της γλυκζης ανα τετραωρα και να δει πανω κατω το παραπανω. και λεω πανω κατω καθως η σχεση γλυκοζης/ ινσουλινης δεν ειναι ακριβως γραμμικη.
    τις μερες οφ την χρησιμοποιει καποιος για να κανει built up στο σωμα του της συγκεκρμενη ουσια και οχι για λιποδιαλυση καθως δεν ειναι αυτος ο ρολος της.
    ο ρολος της ειναι να αναστειλει τους α2 ωστε να βοηθησει στην περαιτερω απελευθερωση του λιπους απο τα λιποκυτταρα. αυτο για να συμβει σε χαμηλα ποσοστα λιπους (οπου και μονο τοτε υπαρχει λογος να χρησιμοποιησει καπιος γιοχιμπινη) απαιτει συγκεκριμενου τυπου ασκηση (ΗΙΙΤ, complexes/ crossfit, full body high rep προπο με σχετικα μικρα διαλλειματα, tabata protocol). αφου απελευθερωθουν στο συστημα θα πρεπει να καουν με καποιο τροπο (κλασικο το steady state cardio).
    χρησιμοποιειται σερι για καμια 15αρια μερες καθως μετα χανει τη δραση της που βοηθα στη λιποδιαλυση (δεν εχω βρει βιβλιογραφικη αναφορα, πρεπει να ξανατσεκαρω για δαυτο), μετα μενει μονο η ανησυχια που προκαλει. το τριημερο μετα την χρηση της you will be pissing like a race horse.
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΕΠΙΡΡΕΠΗ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ. ακομα και στο ιδιο ατομο, η δραση της ποικιλλει αναλογα με την περιοδο και ποσο αγχωμενος ειναι αλλα το τελευταιο το γραφω με επιφυλαξη με βαση την δικη μου εμπειρια.
    μετα την προπο και τη χρηση της τρως κατ ευθειαν δεν περιμενεις τπτ η δραση της ειναι μονο για μεσα στην προπο.
    αυτα πανω κατω, πολυ ενδιαφερουσα και "τιμια" (λολ) ουσια καθως πρεπει να σηκωθεις απο τον καναπε σου για να δουλεψει.
    οσον αφορα το προιον δεν θα το αγοραζα γιατι
    α. δεν εχει νοημα να κουμπωνω τοση καφεινη σε οφ μερες μονο απο "λιποδιαλυτη".
    β. η δοση ειναι εξαρτωμενη απο το σβ και δεν ξερω τι παιζει με τα standarized του κατασκευαστη καθως και τη δραση της 11- hydroxy και alpha- yohimbine (αν ειναι ιδια με τη δραση της yohimbine hcl).
    σαφως και μπορει να δουλευει το εν λογω προιον, αλλα θα προτιμουσα να ρυθμιζω μονος μου τις δοσεις.
    σεντονι βγηκε, παιζει να χα να γραψω κανα χρονο στα συμπληρωματα (και τα μισα ειναι εκτος θεματος).
    "Pressure. It changes everything.
    Some people, you squeeze them, they focus. Others fold.
    Can you summon your talent at will?
    Can you deliver on a deadline?
    Can you sleep at night?"
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-05-14 07:52 #40
    Προεπιλογή
    Έχει παει κανεις στα 4 την ημερα;εγώ περνω μέχρι 3 όσο λέει ο κατασκευαστής.
    Περνώ ενα το πρωι νυστικός και 2 μισή ωρα πριν την προπόνηση.
    Εντάξει παντός δεν δίνει τσιτες που λέγανε μερικοί,που έχει στις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-07-15 23:17 #41
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Όνομα: VPX04979-2.jpg Εμφανίσεις: 385 Μέγεθος: 59,9 KB

    Όνομα: meltdown-facts.png Εμφανίσεις: 386 Μέγεθος: 38,7 KB

    Αυτό και νεκρούς ανασταίνει. Το ανεβάζω ξανά λόγω theacrine και λόγω αλλαγής στην ετικέτα λόγω απαγόρευσης και του amp.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-07-15 08:36 #42
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Meltdown (VPX)
    Τούμπανο! Μάλιστα ειναι ιδανικό για πρωινό αερόβιο νηστικός λογω καφεΐνης και γιοχιμβινης.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-07-15 19:16 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Ωραιο ποστ του αβερατζ απο πανω,για καποιο λογο τωρα το προσεξα..
    Οσο για το συμπληρωμα ειναι πολυ δυνατο, κλασσικα στην γραμμη της εταιριας..εγω σιγουρα δεν θα το ακουμπουσα λογω γιοχιμπ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-07-15 19:18 #44
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιο ποστ του αβερατζ απο πανω,για καποιο λογο τωρα το προσεξα..
    Οσο για το συμπληρωμα ειναι πολυ δυνατο, κλασσικα στην γραμμη της εταιριας..εγω σιγουρα δεν θα το ακουμπουσα λογω γιοχιμπ..
    Έχει κ 7mg μιλάμε...αυτό κάνει κ για μηχανή ανάνηψης
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-07-15 19:20 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Υπαρχουν ατομα που ξερω που αντεχουν αρκετα μεγαλυτερς δοσεις απο αυτη που δινει αυτο εδω..εγω δεν ειμαι απο αυτα σιγουρα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία