Σελίδα 13 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 759
  1. 31-01-11 23:36 #181
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ηλια,οι πιεσεις αρνολντ ειναι με αλτηρες,και κανεις στροφη πριν τους σηκωσεις πανω
    καλα λές τωρα θυμήθηκα αλλα δεν είναι και τίποτε σπουδαίο , μην ξεχνάμε ο άρνολντ είχε ωραίο στήθος χέρια , πλάτη αλλα δεν φημιζόταν για την υπεροχή των ώμων του , απλα ήταν ωραίος συνολικά συμμετρικός , αλλα οι ώμοι δεν ήταν το χτυπητό του σημείο
    και επίσης έχουμε πεί πως επειδή ενας ολύμπια έκανε μια άσκηση και τού άρεσε δεν σημαίνει πως αν κάνουν και άλλοι αυτη την άσκηση θα έχουν το ίδιο αποτέλεσμα .

    απλα ο άρνολντ λόγω αυτών που έχει καταφέρει , απλα δεν αμφησβητείτε και κολοτούμπες να έκανε καλές ήταν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-02-11 15:11 #182
    Banned
    Εγγραφή
    11-04-2009
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    773
    Προεπιλογή
    [QUOTE=TRIANTAFYLLOU;318789]και επίσης έχουμε πεί πως επειδή ενας ολύμπια έκανε μια άσκηση και τού άρεσε δεν σημαίνει πως αν κάνουν και άλλοι αυτη την άσκηση θα έχουν το ίδιο αποτέλεσμα ./QUOTE]
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-02-11 18:59 #183
    Προεπιλογή
    Αλοχα, μια ερωτηση. Οι ασκησεις στηθους με ποιανουν μια χαρα, πριζομαι αρκετα αλλα δεν πρηζεται το στηθος εσωτερικα πρηζεται κυριως λιγο πιο πανω απο τις ρωγες. Απο οτι βλεπω το διζυγο βοηθαει και στο ανοιγμα του στηθος(διαχωρηση) αλλα πρηζη και το στηθος εσωτερικα. Το προβλημα μου ειναι οτι μετα τις αλλες 3 ασκησεις δεν βγαινουν με τιποτα οι επαναληψεις οι τρικεφαλοι δν υποστηριζουν ωστε να τα καταφερω. Σκεφτηκα να κανω πρωτα διζυγο η ενδιαμεσα αλλα πιστευω οτι θα υπαρχει παλι το ιδιο προβλημα με αλλες ασκησεις. Τη θα προτηνες και πως μπορω να μεγαλωσω το στηθος μου εσωτερικα ωστε να παρει πιο ωραιο σχημα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-02-11 19:07 #184
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rhimz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλοχα, μια ερωτηση. Οι ασκησεις στηθους με ποιανουν μια χαρα, πριζομαι αρκετα αλλα δεν πρηζεται το στηθος εσωτερικα πρηζεται κυριως λιγο πιο πανω απο τις ρωγες. Απο οτι βλεπω το διζυγο βοηθαει και στο ανοιγμα του στηθος(διαχωρηση) αλλα πρηζη και το στηθος εσωτερικα. Το προβλημα μου ειναι οτι μετα τις αλλες 3 ασκησεις δεν βγαινουν με τιποτα οι επαναληψεις οι τρικεφαλοι δν υποστηριζουν ωστε να τα καταφερω. Σκεφτηκα να κανω πρωτα διζυγο η ενδιαμεσα αλλα πιστευω οτι θα υπαρχει παλι το ιδιο προβλημα με αλλες ασκησεις. Τη θα προτηνες και πως μπορω να μεγαλωσω το στηθος μου εσωτερικα ωστε να παρει πιο ωραιο σχημα?
    για να γεμισεις το εσωτερικο του στηθους σου δουλεψε με τελεια τεχνικη τις εκτασεις στηθους και πουλοβερ κροσσοβερ .το δυζηγο κυριως ειναι για το κατω μερος του στηθους μονο εαν ριχνεις ολο το βαρος μπροστα.και ειναι λογικο να μην σου βγαινουν αν εισαι αρχαριος,κανε τις βυθισεις στην αρχη η ενδιαμεσα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pavlos17 : 02-02-11 στις 19:10
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-02-11 21:09 #185
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ 4 ΗΜΕΡΩΝ


    1Η ΜΕΡΑ
    ΠΛΑΤΗ – ΤΡΑΠΕΖΟΕΙΔΗΣ – ΠΙΣΩ ΩΜΟΙ

    1. ΕΜΠΡΟΣΘΟΛΑΙΜΙΕΣ..................2 Χ 15 + 4Χ 10 –12
    2. ΟΠΙΣΘΟΛΑΙΜΙΕΣ....................4 Χ 10 – 12
    3. ΚΛΕΙΣΤΗ ΛΑΒΗ.....................3 Χ 10 – 12
    4. ΚΩΠΗΛΑΤΙΚΗ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ Η ΜΠΑΡΑ....4 Χ 10 – 12
    5. ΡΑΧΙΑΙΟΙ.........................4 Χ 15 – 20

    ΤΡΑΠΕΖΟΕΙΔΗΣ

    1. ΤΡΑΒΗΓΜΑΤΑ ΜΕ ΜΠΑΡΑ..............2 Χ 12 + 4 Χ 8 – 10

    ΠΙΣΩ ΩΜΟΙ

    1. ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΑΛΤΗΡΩΝ ΣΚΥΦΤΟΣ........2 Χ 12 + 3 Χ 8 – 10

    2Η ΜΕΡΑ
    ΣΤΗΘΟΣ - ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ

    1. ΟΡΙΖΟΝΤΙΟΣ ΠΑΓΚΟΣ.............................2 Χ 15 + 4 Χ 8 – 12
    2. ΕΠΙΚΛΗΝΗΣ ΠΑΓΚΟΣ..............................4 Χ 8 – 12
    3. ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΑΛΤΗΡΩΝ.............................4 Χ 8 – 12
    4. ΒΥΘΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΖΥΓΟ η ΚΡΟΣ ΟΒΕΡ η ΠΕΚ ΝΤΕΚ....3 Χ 10 – 12

    ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ
    1. ΚΑΜΨΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ..................2 Χ 15 + 1 Χ 12 + 2 Χ 8 – 10
    2. ΚΑΜΨΕΙΣ ΜΠΑΡΑΣ...................3 Χ 8 – 10
    3. ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ..................3 + 3 Χ 8 – 10

    3Η ΜΕΡΑ
    ΩΜΟΙ – ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΣ
    1. ΠΙΕΣΕΙΣ ΩΜΩΝ................................2 Χ 15 +1 Χ 12 + 2 Χ 8 – 10
    2. ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΑΛΤΗΡΩΝ ΠΛΑΓΙΑ....................4 Χ 10 – 12
    3. ΑΝΟΙΓΜΑΤΑ ΑΛΤΗΡΩΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ...3 Χ 10 – 12

    ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΣ
    1. ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΡΟΧΑΛΙΑ....................2 Χ 15 + 1 Χ 12 + 3 Χ 8 – 10
    2. ΓΑΛΛΙΚΕΣ ΜΕ ΜΠΑΡΑ.........................3 Χ 8 – 12
    3. ΕΚΤΑΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΑ Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ (τροχαλία)...3 Χ 8 - 12

    4Η ΜΕΡΑ
    ΠΟΔΙΑ - ΓΑΜΠΕΣ
    1. ΛΕΓΚ ΓΚΕΡΛ (κάμψεις μηριαίων )............2 Χ 15 4 Χ 10 – 12
    2. ΛΕΓΚ ΕΞΤΕΙΣΟΝ (κάμψεις τετρακεφάλων ).....2 χ 15 + 4 χ 10 – 12
    3. ΣΚΟΥΩΤ Η ΧΑΚ ΣΚΟΥΩΤ.......................2 Χ 12 + 3 Χ 8 – 10
    4. ΛΕΓΚ ΠΡΕΣ.................................4 Χ 10 – 12
    5. ΠΡΟΣΑΓΩΓΟΙ.................................4 Χ 10 - 12
    \
    ΓΑΜΠΕΣ
    1. ΜΗΧΑΝΗ ΓΑΜΠΩΝ ΚΑΘΙΣΤΗ.....................4 Χ 12 – 15
    2. ΜΗΧΑΝΗ ΓΑΜΠΩΝ ΟΡΘΙΑ.......................4 Χ 12 – 15

    ΣΗΜΕΙΩΣΗ

    Μπορούν να γίνουν και παραλαγές σ’ αυτό το πρόγραμμα.
    Για κάψιμο λίπους : αεροβια μετα την προπόνηση η ξεχωριστές μερες αν υπαρχει δυνατότητα , στις μέρες των ποδιών καλό ζεσταμα με ποδήλατο και διατάσεις στην αρχή και το τέλος
    Κοιλιακοί και Ραχιαίοι 2 η 3 φορές την εβδομάδα . Η ξεκούραση ανάμεσα στα σετ
    Θα είναι 1,5 εως 2 λεπτά ανάλογα αν κάνουμε βαρια και βασικες η απομονωτικές ασκήσεις
    το πρόγραμμα μπορεί να γίνετε 2 μέρες προπόνηση μια ξεκούραση .
    Καλησπέρα σε όλους.Αλλάζω το πρόγραμμα όγκου μου & σκέπτομαι να ακολουθήσω το παραπάνω ή το πρόγραμμα όγκου του Mπουρνάζου Νο 2.Συστηματικά γυμνάζομαι απ΄τον Αύγουστο & τα προηγούμενα 3 χρόνια από 3-6 μήνες το χρόνο.Ενδείκνυται για την περιπτωσή μου ένα απ΄τα δύο (προτιμώ το πρώτο) μιας & είμαι αρχάριος & αν ναι για πόσο καιρό μπορώ να το κάνω;
    Μέχρι σήμερα έπαιζα πρόγραμμα 4 ημερών με 4Χ 10-8-6-6 επαναλήψεις 1)στήθος-δικέφαλα 2)πλάτη-τρικέφαλα 3)ώμοι-πόδια & την τέταρτη μέρα έκανα το πρόγραμμα της πρώτης.
    Θέλω όμως να παίζω τα πόδια μόνα τους & γενικώς να αλλάξω μοτίβο & επαναλήψεις.
    Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-02-11 15:49 #186
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tango Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους.Αλλάζω το πρόγραμμα όγκου μου & σκέπτομαι να ακολουθήσω το παραπάνω ή το πρόγραμμα όγκου του Mπουρνάζου Νο 2.Συστηματικά γυμνάζομαι απ΄τον Αύγουστο & τα προηγούμενα 3 χρόνια από 3-6 μήνες το χρόνο.Ενδείκνυται για την περιπτωσή μου ένα απ΄τα δύο (προτιμώ το πρώτο) μιας & είμαι αρχάριος & αν ναι για πόσο καιρό μπορώ να το κάνω;
    Μέχρι σήμερα έπαιζα πρόγραμμα 4 ημερών με 4Χ 10-8-6-6 επαναλήψεις 1)στήθος-δικέφαλα 2)πλάτη-τρικέφαλα 3)ώμοι-πόδια & την τέταρτη μέρα έκανα το πρόγραμμα της πρώτης.
    Θέλω όμως να παίζω τα πόδια μόνα τους & γενικώς να αλλάξω μοτίβο & επαναλήψεις.
    Ευχαριστώ.
    Συγνώμη αλλά δεν κατάλαβα, ποιά ειναι η απορία σου?
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-02-11 16:31 #187
    Προεπιλογή
    Η απορία μου είναι αν το πρόγραμμα απευθύνεται σε προχωρημένους αθλητές ή αν μπορώ να το ακολουθήσω & εγώ.Γι΄αυτό ανέφερα & το πόσο καιρό γυμνάζομαι αλλά & τι πρόγραμμα ακολουθούσα.Αναφέρομαι τόσο στο πρόγραμμα του τριανταφύλλου όσο & στου Μπουρνάζου #2.Προτιμώ να ακολουθήσω το πρώτο.Κάνει για μένα & αν ναι για πόσο καιρό να το ακολουθήσω;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-02-11 18:18 #188
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tango Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η απορία μου είναι αν το πρόγραμμα απευθύνεται σε προχωρημένους αθλητές ή αν μπορώ να το ακολουθήσω & εγώ.Γι΄αυτό ανέφερα & το πόσο καιρό γυμνάζομαι αλλά & τι πρόγραμμα ακολουθούσα.Αναφέρομαι τόσο στο πρόγραμμα του τριανταφύλλου όσο & στου Μπουρνάζου #2.Προτιμώ να ακολουθήσω το πρώτο.Κάνει για μένα & αν ναι για πόσο καιρό να το ακολουθήσω;

    τα προγράμματα όλα μπορούν να τα κάνουν και αρχάριοι και προχωρημένοι , προσαρμόζοντας βέβαια την ένταση και τα εξασκητικά κιλά

    εκείνο που χρειάζετε ενας αρχάριος η κάποιος που απέχει καιρό απο προπονήσεις να κάνεις ενα πρόγραμμα προσαρμογής για 2 εβδομάδες με κυκλική προπόνηση που έχουμε αναφέρει πολλες φορές στο φόρουμ και στην συνέχεια ακολουθεί κανονικά το πρόγραμμα .

    αυτα περι αλλαγων και το πρόγραμμα πρέπει να αλλάξει σε 1 , 2 η 3 μήνες δεν τα καταλαβαίνω , είναι ανούσια και οι αλλαγές γίνονται προκειμένου να σοκάρουν τούς μυς και να μην υπάρχει στασιμοτητα πράγμα που γίνετε κάνοντας το ίδιο πρόγραμμα με μικροαλλαγές στις ασκήσεις και την σειρα ,
    αλλα κάτι τέτοιο δεν ισχύει δηλαδή μετα απο μερικούς μήνες να μην ανταποκρίνετε το σώμα .

    απλα ότι κάνεις κοιτα να το κάνεις σωστα και εσύ θα δείς τα αποτελέσματα

    εγω αυτα που λέω τα έχω κάνει δεν θα μιλούσα κουτουρού
    τίποτε δεν είναι μονόδρομος , μπορείς να φτάσεις στον ίδιο προορισμό ακολουθώντας και διαφορετικό δρόμο

    γι αυτο εκείνο που προέχει είναι η σωστη εκτέλεση και δεν έχει προχωρημενους η μη αφου μπορεί κάποιος να κάνει σκουώτ μόνο με την μπάρα η με 10-20 κιλά και άλλος με 200 , αυτο ενοώ λέγοντας όλοι μπορούν να το κάνουν υπο προυποθέσεις
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-02-11 12:01 #189
    Προεπιλογή
    Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου,θα ξεκινήσω κύκλο & μετά θα μπώ.....σας ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας παιδιά.Καλές προπονήσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-02-11 11:53 #190
    Προεπιλογή
    Μια τελευταία απορία στο παραπάνω πρόγραμμα.Θέλω να αλλάξω στην προπόνηση πλάτης τις εμπροσθολαίμιες γιατί τις κάνω αρκετό καιρό.Αν τις αλλάξω & κάνω αντι γι'αυτές στο ''σταυρό'' με ανοιχτή λαβή πιάνει το ίδιο σημείο;Επίσης για τον ίδιο λόγο,στο στήθος αντί για ανοίγματα αλτήρων μπορώ να κάνω κρος όβερ (& να κρατήσω οριζόντιο & επικληνή & βυθίσεις);
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-02-11 12:32 #191
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tango Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια τελευταία απορία στο παραπάνω πρόγραμμα.Θέλω να αλλάξω στην προπόνηση πλάτης τις εμπροσθολαίμιες γιατί τις κάνω αρκετό καιρό.Αν τις αλλάξω & κάνω αντι γι'αυτές στο ''σταυρό'' με ανοιχτή λαβή πιάνει το ίδιο σημείο;Επίσης για τον ίδιο λόγο,στο στήθος αντί για ανοίγματα αλτήρων μπορώ να κάνω κρος όβερ (& να κρατήσω οριζόντιο & επικληνή & βυθίσεις);
    Τις εμπροσθολαίμιες τις αντικαταστατήσεις με οπισθολαίμιες και με μονόζυγο. Αλλά πάντα θα θέλεις να την κάνεις για λίγο ζέσταμα...
    Τα ανοιγματα ειναι βασική ασκηση, αλλά ναι μπορεις να την αλλάξεις για καποιο κυκλο προπόνησης με κρος όβερ και με μηχανή πεκ-ντεκ
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-02-11 15:09 #192
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    OXI,να μην αλλαξεις τα ανοιγματα,αν εκανες ισιο κανε επικληνη η το αντιστοιχο...τα κροςςοβερ ειναι ωραια για το τελειωμα της προπονησης στηθους και επικεντρωνοντε κυριως στο εσωτερικο του στηθους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-02-11 18:32 #193
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tango Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια τελευταία απορία στο παραπάνω πρόγραμμα.Θέλω να αλλάξω στην προπόνηση πλάτης τις εμπροσθολαίμιες γιατί τις κάνω αρκετό καιρό.Αν τις αλλάξω & κάνω αντι γι'αυτές στο ''σταυρό'' με ανοιχτή λαβή πιάνει το ίδιο σημείο;Επίσης για τον ίδιο λόγο,στο στήθος αντί για ανοίγματα αλτήρων μπορώ να κάνω κρος όβερ (& να κρατήσω οριζόντιο & επικληνή & βυθίσεις);

    δεν υπάρχει λόγος είναι βασική ασκηση και δεν πρέπει να παραλείπετε , δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε αλλαγές απλα για να πούμε ότι κάναμε , είναι τελείως άκυρο και χωρίς ουσία και δεν έχουν καμία σχέση οι εμπροσθολαίμιες με σταυρό για να πούμε να το κάνουμε
    όπως πολύ σωστα απάντησε και ο νασερ.

    για το στήθος αυτες είναι διαφορετικές ασκήσεις αλλα δεν μπορώ να καταλάβω τι θα πετύχεις με αυτό, πρώτα δουλεύουμε χτίζουμε μια αξιοπρεπή μάζα και μετα κοιτάμε που υστερούμε ώστε να δώσουμε βάση .

    δηλαδή δεν αλλάζουμε το πρόγραμμα για πλάκα αλλα για ουσία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-02-11 23:09 #194
    Προεπιλογή
    Παιδια καλησπερα.....πρωτο μυνημα στο φορουμ το οποιο με εχει υπερβοηθησει..Σχετικα με το παρον προγραμμα εχω καποιεσ ερωτησεισ ...στην σημειωση λεει οτι η παυση αναμεσα ΣΤΑ ΣΕΤ ειναι εναμιση με 2 λεπτα....Τι εννοει ακριβως γιατι δεν πολυκαταλαβα..... Επισης κανω γυμναστικη στο σπιτι και εχω ενα πολυμηχανημα , διαδρομο και αλτηρες... καποιεσ απο τισ ασκησεις οπως τα σκουοτ δεν εχω την δυνατοτητα να την κανω....με ποια ασκηση μπορω να την καλυψω? Ακομα εκανα για 1μιση χρονο το ιδιο προγραμμα αλλα τους τελευταιους 2 μηνες δεν εχω εμφανη αποτελεσματα...απο οτι εχω διαβασει εδω μεσα ισως φταιει οτι ''συνηθισε'' το σωμα μου... με αυτο το προγραμμα λογικα θα δω αποτελεσματα ετσι?

    Τελος αν και μαλον ειμαι σε λαθος ενοτητα εχω να ρωτησω κατι ακομα!! πριν 2 χρονια λογω αισθητικης του σωματος μου αρχισα να κανω αεροβια γυμναστικη και εχασα 8 κιλα σε 2 περιπου μηνες.....μετα την διαιτα ημουν στα 68 κιλα 17 χρονων 1.70 υψοσ... αρχισα τα βαρη και επαιρνα ακομη την gold whey πρωτεινη εαν δεν κανω λαθος με εκπληκτικα αποτελεσματα ....ετσι με τον συνδυασμο αεροβιασ και των μηχανηματων ειμαι στα 74 κιλα 1.76 υψος ....η μονη περιοχη που δεν εχω καταφερει να διορθοσω στην εντελεια ειναι η κοιλια μου η οποια εχει λιγο λιπος....τους προηγομενους 3 μηνεσ πηρα με την ακολουθη σειρα... syngex-vpl , stealth-vpl kai mοnster maxx χωρις ιδιαιτερα αποτελεσματα.....ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ ....

    θελω να μου προτεινετε ενα πακετο αυξησης ογκου...εχω διαβασει παρα πολλα και εχω καταληξει στο εξης... nitro-tech- muscletech , cell -teck power packs και μαλλον amino prototype216 - muscletech......εσεις τι λετε? ποια διαφορα εχουν τα CELL-TECH HARDCORE PRO SERIES με τα cell -teck power packs?????

    Υ.Γ. Ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη για το εκτενες του post και ισως για την λαθος τοποθετηση των τελευταιων ερωτησεων!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PAJERAS : 07-02-11 στις 23:34
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-02-11 23:29 #195
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    Καλως ήρθες στο φόρουμ,περνα αν θες από την ενότητα Νεα Μελη να μας συστηθεις.Ποια είναι η απορία σου ως προς την παυση μεταξυ των σετ;;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 51 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213141523 ... ΤελευταίαΤελευταία