Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 31-07-23 19:16 #1
    Προεπιλογή πρωτείνη όγκου ελαφριά για στομάχι
    Έχετε υπ'οψιν σας καμία όγκου, έυπεπτη, που να μην σε στέλνει στην τουαλέτα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-08-23 12:41 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα.
    Τα Weight Gainers, λόγω του ότι έχουν μεγάλη περιεκτικότητα σκόνης ανα δόση, αρκετους υδατάνθρακες και μπόλικες θερμίδες, μπορεί να νιώθεις ένα φούσκωμα. καθώς είναι ένα "γεμάτο" ρόφημα
    Δοκίμασε την Bulk Mass από την RGNS Labs , είναι σε 2 γεύσεις, σοκολάτα & βανίλλια.
    Θα σου έλεγα, να δοκιμάσεις μισή δόση για αρχή, να δεις πως ανταποκρίνεται το στομάχι σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-08-23 20:33 #3
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-09-23 14:57 #4
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα,
    Έχω και εγώ θέματα με το στομάχι μου και το πεπτικό, η μόνη που δεν με πείραξε είναι η gainer από warrior lab!
    Έπινα κάθε μερα ένα σκουπ γεμάτο με γαλα αμυγδάλου και μου καθόταν τελεια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-09-23 00:08 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Πολλές φορές έχει να κάνει και με ιδιαιτερότητες κάποιων ατόμων που μπορει να έχουν δυσανεξία σε κάποιο συστατικό και όταν κατι αποδεδειγμένα δεν μας πειράζει και είναι ενα προιον αναγνωρίσιμο απο αξιόπιστη εταιρία δεν υπάρχει αμφισβήτηση και το κρατάμε σαν στάνταρ , αν δοκιμάσουμε κατι άλλο και δεν μας κάτσει καλά
    εμένα με έχει τυχει άτομο να παίρνει πρωτείνη και να λέει δεν μπορώ με φέρνει διαταραχές δεν είμαι καλα και τον έλεγα φερτην να την φαω εγω και σε φέρνω κάποια άλλη και πάλι τα ίδια αυτος , μέχρι που τον κάνω ενα ρόφημα το δοκιμάζει και λέει καλα είμαι δεν με πείραξε αυτη
    Και λέω αυτη σε έδωσα με τι την πίνεις ? και λέει με γάλα , λέω πίνεις γάλα γενικότερα? οχι γιατι με πειράζει κ πως δεν θα σε πειράζει η πρωτείνη οταν την πίνεις με γάλα εφόσον έχεις δυσανεξία στην λακτόζη και το γάλα δεν προσφέρει κάτι
    Αυτός δεν είχε πρόβλημα με τις πρωτε'ινες αλλα με το γάλα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση