Κοντευω να τρελαθω ρε παιδια! Εχει 5 μηνες κανω διατροφη, με γνωστο διατροφολογο. Σε 5 μηνες καταφερα να χασω περιπου 11 κιλα και εδω και εναν μηνα περιπου εχω σταματησει την διατροφη και προσεχω αρκετα. Δεν τρωω πολυ, τα βραδια τρωω ελαφρια.

Γυμναζομαι 5/7 , ειτε περπαταω 3 φορες την εβδομαδα 5-6χλμ στο γηπεδο η πηγαινω γυμναστηριο και κανω καποιο προγραμμα οπως Κροστρεινικ η βαρη σε συνδιασμο με αεροβιο 40λεπτα οπως κωπηλατικη.

Η ζωη που κανω ειναι καθιστικη λογο δουλειας και πηγαινω συμφωνα παντα με το ρολοι μου, ωστε να κανω το ελαχιστο 4-5χιλιαδες βηματα την ημερα.

Εδω και εναν μηνα που σταματησα την διατροφη, εκτος οτι εχω παρει 2 ποντους στην περιφερεια εχω βαλει και 1 κιλο! Τι μπορει να κανω λαθος? Για ποιον λογο δεν μπορω να χασω? Η λυση ειναι να τρωω μια φορα την ημερα δηλαδη? Κανω 4 γευματα την ημερα περιπου. Εχω αγανακτησει και προκειται να μπω για εγχειρηση και θα με αφησει εκτος για 2-3 μηνες. Φοβαμαι οτι θα παρω πολλα περισσοτερα κιλα απο οτι εχασα αν ολη μερα καθομαι για 2-3 μηνες!

Ποτε δεν ηθελα να ειμαι ''κομματια'' αλλα παντα ηθελα ενα νορμαλ σωμα κατι που ειχα μεχρι πριν κοβιντ, οπου και στις καραντινες εβαλα περιπου 20+ κιλα. Εδω και εναν χρονο προσπαθω να χασω και ευτυχως μεσω της διατροφης εχασα περιπου τα 11 αλλα πλεον δεν ειμαι 20 αλλα 32!