Σελίδα 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 135 από 157
  1. 19-06-09 20:41 #121
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα που ζεις;ολοι τα λεφτα σκεφτονται.δηλεσυ μονο αν εχει λεφτα θα κατεβεις μεγαλε;
    απλα ρωτησα ρε Γιαννη .δεν καταλαβαινω γιατι αντιδρας ετσι...

    και πιστευω πως το να δινονται καποια λεφτα στους αθλητες καλο θα ηταν για την προετοιμασια τους κτλ..
    να τους ειναι πιο ευκολο..για τα εξοδα τους..
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-06-09 20:45 #122
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα βραβεια ποια ειναι για τους νικητες?
    καποιο χρηματικο ποσο να φανταστω..?

    η ερωτηση ισχυει κ για το mr.hellas?
    ξερει καποιος?
    βραβείο ειναι η ηθική ικανοποίηση και αυτες οι φωτογραφίες που βλέπεις οι οποίες μένουν για πάντα thegravijia.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-06-09 20:50 #123
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    απλα ρωτησα ενημερωτικα - δεν ηξερα
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-06-09 20:53 #124
    Προεπιλογή
    sory gia to υφος μου ρ συ.αυτη την ερωτηση μου την κανουν συνεχεια οι γυναικες και με τσατιζει.με φανηκε παραξενο που ενας εμπειρος σαν και σενα την εκανε.χιλια συγνωμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-06-09 21:03 #125
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    sory gia to υφος μου ρ συ.αυτη την ερωτηση μου την κανουν συνεχεια οι γυναικες και με τσατιζει.με φανηκε παραξενο που ενας εμπειρος σαν και σενα την εκανε.χιλια συγνωμη.
    νομισα οτι για το παγκοσμιο θα υπηρχε κατι ..
    εστω καποια εξοδα να σας τα καλυπτουν για την δικι σας διευκολυνση...
    γιατι μπορει να υπαρχουν παιδια που να θελουν να κατεβουν αλλα με το οικονομικο να το σκεφτονται 2 και 3 φορες ..αν θα μπορεσουν να καλυψουν τα εξοδα τους..
    ζουμε και σε δυσκολες εποχες...
    αλλα Γιαννη στην αρχη μου κακοφανηκε πως αντεδρασες αλλα με το τελευταιο ποστ εδειξες χαρακτηρα για ακομα μια φορα...
    το να ζηταει καποιος σαν τον Γιαννη συγνωμη απλα για ενα αποτομο ποστ του ειναι πολυ καλο και δειχνει χαρακτηρα..

    εδω ταιριαζει η υπογραφη που εχει βαλει ο mantous
    καποιοι εχουν το levrone σαν προτυπο και αλλοι ενα Γιαννη.
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-06-09 21:27 #126
    Προεπιλογή
    kai εγω ανθρωπος ειμαι φιλε μου.τη κυριακη κανω μια επιδειξη στ παραλια και απο την διατροφη τα νευρα μου δεν ειναι καλα.ειμαι κουρασμενος.ακομα δεν εφαγα κανονικο φαγητο.καταλαβαινεις.επισης ολα τα εξοδα στο παγκοσμιο τα αναλαμβανει η ομοσπονδια ανεξαρτητα αν παρεις θεση καλη η οχι.αλα γενικα ερασιτεχνικοι ειναι οι αγωνες και παιρνεις μονο ενα κυπελο που ομως για μενα ειναι ολα τα λεφτα.και παλι με συγχωρεις πολυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-06-09 00:36 #127
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    για το οικονομικό ρε παιδια είχα γράψει ολόκληρη έκθεση σε ένα τόπικ και το εξήγησα .περιληπτικά όμως σας λέω σε ερασιτεχνικές οργανώσεις πουθενα δεν υπάρχει χρηματικό έπαθλο παρα μόνο αν υπάρχει κάποιος μεγαλος χορηγός .

    δεύτερον έστω και πήρε ο πρώτος 100 ευρω τι έγινε είναι αυτό κίνητρο για κάποιον να ασχοληθεί με το ββ όταν ξοδεύει πολλαπλάσια πρέπει να είναι τρελός δεν είναι καλό ντίλ .

    τρίτον αν κάποιος θέλει λεφτα ας γίνει επαγγελματίας που και εκεί λίγοι τα παίρνουν από αγώνες μόνο σε ένα ολύμπια και άρνολντ κλάσικ έχει σημαντικά ποσα .

    αλλα αν κάποιος είναι έξυπνος και μετραει πραγματικά μπορεί εναν τίτλο να τον εξαργυρώσει και να βγάζει λεφτα πώς όταν είναι άτομο επιπέδου ξέρει να μιλάει και να είναι σε φόρμα όλο τον χρόνο μπορει να βρει χορηγούς η να κάνει δική του κίνηση μέσα απο το αντικείμενο και να έχει έσοδα αλλα εκει ισχύει ότι σε όλα τα επαγγελματα να είσαι καλός επιχειρηματίας και όχι απλα ένας τίτλος.

    έχουμε παρταδείγματα και στο ολύμπια που αυτός που βγήκε τρίτος μπορεί να έβγαλε περισσότερα απο τον πρώτο κάνοντας έξυπνες επενδύσεις και πουλώντας καλύτερα το όνομα του .

    και γνωρίζοντας κάποιος όλα αυτα δεν νομίζω να ασχοληθεί κάποιος με το ββ με σκοπό το χρήμα γιατί απλα ουτε ολυμπιακό άθλημα δεν είναι εγω το έκανα γιατί απλα το γούσταρα και τα γούστα πληρώνονται.

    και για να είμαι ειληκρηνης δεν έχω ξοδέψει και πολλα λεφτα στο ββ ίσως όσα και ένας που κατεβαίνει σε κατηγορίες φίτνες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-06-09 16:45 #128
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Προεπιλογή $$$$$$$$$$$$$
    OPOS IPE KAI O ILIAS,
    TA GOUSTA PLIRONONTAI KAI TO BB EINAI AKPIBO GOUSTO ME ITHIKI AMOIBH MONO,KALI SINEXIA SE OLOUS.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-06-09 19:11 #129
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    για το οικονομικό ρε παιδια είχα γράψει ολόκληρη έκθεση σε ένα τόπικ και το εξήγησα .περιληπτικά όμως σας λέω σε ερασιτεχνικές οργανώσεις πουθενα δεν υπάρχει χρηματικό έπαθλο παρα μόνο αν υπάρχει κάποιος μεγαλος χορηγός .

    δεύτερον έστω και πήρε ο πρώτος 100 ευρω τι έγινε είναι αυτό κίνητρο για κάποιον να ασχοληθεί με το ββ όταν ξοδεύει πολλαπλάσια πρέπει να είναι τρελός δεν είναι καλό ντίλ .

    τρίτον αν κάποιος θέλει λεφτα ας γίνει επαγγελματίας που και εκεί λίγοι τα παίρνουν από αγώνες μόνο σε ένα ολύμπια και άρνολντ κλάσικ έχει σημαντικά ποσα .

    αλλα αν κάποιος είναι έξυπνος και μετραει πραγματικά μπορεί εναν τίτλο να τον εξαργυρώσει και να βγάζει λεφτα πώς όταν είναι άτομο επιπέδου ξέρει να μιλάει και να είναι σε φόρμα όλο τον χρόνο μπορει να βρει χορηγούς η να κάνει δική του κίνηση μέσα απο το αντικείμενο και να έχει έσοδα αλλα εκει ισχύει ότι σε όλα τα επαγγελματα να είσαι καλός επιχειρηματίας και όχι απλα ένας τίτλος.

    έχουμε παρταδείγματα και στο ολύμπια που αυτός που βγήκε τρίτος μπορεί να έβγαλε περισσότερα απο τον πρώτο κάνοντας έξυπνες επενδύσεις και πουλώντας καλύτερα το όνομα του .

    και γνωρίζοντας κάποιος όλα αυτα δεν νομίζω να ασχοληθεί κάποιος με το ββ με σκοπό το χρήμα γιατί απλα ουτε ολυμπιακό άθλημα δεν είναι εγω το έκανα γιατί απλα το γούσταρα και τα γούστα πληρώνονται.

    και για να είμαι ειληκρηνης δεν έχω ξοδέψει και πολλα λεφτα στο ββ ίσως όσα και ένας που κατεβαίνει σε κατηγορίες φίτνες
    Αν και ειχα πει οτι πλεον απλος,θα βλεπω χωρις να παρεμβαινω,για λογους '''προσωπικους'''''!!θελω νατονισω οτι ο.κ. το ββ.ειναι ατομικο αθλημα που οπως ολα τα ατομικα σχεδον αν δεν ''χωσεις'''το χερι βαθια,τα πραγματα,ειναι δυσκολα,η'' ακατορθωτα!το κακο κατα τη ''ταπεινη μου''γνωμη ειναι οτι κατα το παρελθον κυριος,πολλη εκμεταλευωντουσταν την διψα του αθλητη,και το εβλεπε ως ''ευρο''βαζοντας τον στο ''πρηζακι''για προσωπικη προβολη,η'του μαγαζιου του,και μετα ,,,τελος!!!ενας λογος που πολλα ταλεντα τα παρατησαν,και το ββ.για καιρο,εβγαζε ελαχιστους,αθλητες..αυτο εγω διακρινει κατα τη προσωπικη μου εμπειρια,μετα απο 28 συμμετοχες..αν και πλεον μαλλον υπαρχει φως!!και ο κοσμος,και η αθλητες,βλεπουν κρινουν,διελεγουν......νασται καλα.....!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-06-09 12:51 #130
    Προεπιλογή
    [YOUTUBE="O16fpNDlGOk&feature=related"]O16fpNDlGOk&feature=related[/YOUTUBE]
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-06-09 18:11 #131
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.921
    Προεπιλογή
    Σχετικά με τα οικονομικά, τα παιδιά που έχουν φάει τα χρόνια τους στο αγωνιστικό bbing, ο γιάννης, ο ηλίας, ο διονύσης και ο τάσος ο μινίδης, τα είπαν όλα και κλείνουν το θέμα.

    Όσο για το βίντεο πολύ καλός ο γενικός νικητής αλλά ο μπούρες πέρυσι στην κατερίνη μου άρεσε περισότερο.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-06-09 21:10 #132
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχετικά με τα οικονομικά, τα παιδιά που έχουν φάει τα χρόνια τους στο αγωνιστικό bbing, ο γιάννης, ο ηλίας, ο διονύσης και ο τάσος ο μινίδης, τα είπαν όλα και κλείνουν το θέμα.

    Όσο για το βίντεο πολύ καλός ο γενικός νικητής αλλά ο μπούρες πέρυσι στην κατερίνη μου άρεσε περισότερο.

    ΜΒ
    θα συμφωνησω απολυτα οτι ο Μπουρες,ειναι πολυ καλητερος,καθως εχω βρεθει τρεις φορες αγωνιστηκα μαζι του,και καθε φορα ηταν ανωτερος,να πω,οτι στη χρυσουπο0λη ειχε κατεβει με ατροφια στο δικεφαλο,απο ριξει,και τη επομενη,δεν εβλεπες καμια διαφορα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-06-09 21:51 #133
    Προεπιλογή
    ο μπουρες ειναι απαικτος συμφωνω με τα παιδια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-06-09 23:53 #134
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο μπουρες ειναι απαικτος συμφωνω με τα παιδια.
    και γω συμφωνώ με τα παιδιά ο μπούρες ήταν απαικτος και το δερμα του σαν ζελατίνα , δεν είναι και τυχαίος βέβαια κέρδισε το γιούνιβερς και στο πανευρωπαικό είχα την τύχη αλλα και την ατυχία να παίξω μαζί του στο γενικό .
    φοβερός αθλητής αλλα και στον συγκεκριμένο αγωνα ο γενικός ήταν καλός
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-06-09 12:23 #135
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 7891011 ΤελευταίαΤελευταία