Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 27-05-13 16:42 #1
    Προεπιλογή δικεφαλοι-προτασεις
    Γεια σας και απο μενα. Ειμαι 17 χρονων και ενδιαφερομαι πολυ να δυναμωσω τα χερια μου και να παρω ογκο,κυριως στους δικεφαλους. Πηγαινα για 1,5 χρονο γυμναστηριο,αλλα τωρα λογω ελλειψης χρονου θα σταματησω και θα αρχισω να γυμναζομαι σπιτι. Γι'αυτο το λογο,μηπως ξερετε ασκησεις χωρις βαρη,που να βοηθανε τους δικεφαλους?Κανω μονοζυγο καιρο τωρα αλλα ψαχνω και για κατι επιπλεον που θα με βοηθησει. Αλτηρες εχω αλλα δεν θελω να κανω ασκησεις για τους δικεφαλους με αυτα καθως θεωρω οτι επιβραδυνουν την αναπτυξη. Θα με βοηθουσαν πολυ οι προτασεις κ οι αποψεις σας.
    Ευχαριστω
     

  2. 27-05-13 16:44 #2
    Προεπιλογή
    Ναι οι ασκησεις δικεφαλων πραγματικα επιβαρυνουνε την αναπτυξη
    Εκτος απο το μονοζυγο δε μπορεις να κανεις κατι αλλο αν δεν κανεις βαρη
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
     

  3. 27-05-13 17:02 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Πως είναι δυνατόν τα σφυριά και οι συγκεντρωσης να επιβραδύνουν την ανάπτυξη?
     

  4. 27-05-13 18:08 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    να μου λεγατε για το σκουατ οκ να δεχτω οτι ισως επιβραδυνουν την αναπτυξη αλλα τα δικεφαλα απο που και ως που?τεσπα ασκησεις υπαρχει το μονοζυγο που πιανει δικεφαλα
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
     

  5. 27-05-13 21:45 #5
    Το avatar του χρήστη MUSKLGEORGE

    Εγγραφή
    31-05-2012
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    270
    Προεπιλογή
    μηπως μαζι με τα βαρη να βαζαμε και λιγο μπασκετ για να μη μεινουμε νανοι;τι αλλο θα ακουσουμε....ΑΑΑ..και επισης,ενας εφηβος ποσα εκατοστα θα μπορουσε να παρει παραπανω αν δεν σηκωνε βαρη;
     

  6. 27-05-13 21:47 #6
    Το avatar του χρήστη MUSKLGEORGE

    Εγγραφή
    31-05-2012
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    270
    Προεπιλογή
    χρησιμοποιησε θανο τους αλτηρες αφοβα και μην ακους τα παπαγαλακια και τη μαμα σου....
     

  7. 28-05-13 05:32 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Γεια σου thanos14 ,
    οι κάμψεις δικεφάλων με αλτήρες δεν επιβραδύνουν την σωματική ανάπτυξη. Αν έχεις πρόβλημα στην μέση σου μπορείς να εκτελείς τις κάμψεις καθιστός.

    Δικέφαλα - δυσκολία.