Σελίδα 40 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 30383940
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 586 έως 593 από 593
  1. 01-06-15 18:22 #586
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες cpt commanter στην παρεα!! Λοιπον για την περιοχη που μενεις εχω να προτεινω δυο γυμναστηρια το ενα ειναι πανω στην οδο Πλαστηρα ανεβαινοντας απο Παπαναστασιου στο δεξι σου χερι δεν θυμαμαι ομως πως λεγεται νομιζω Gym for you αλλα δεν ειμαι σιγουρη.Το αλλο ειναι λιγο πιο πανω στην Πλαστηρα παλι στο αριστερο σου χερι πισω ακριβως απο την καφετερια Deseo.LIFE λεγεται.Το συγκεκριμενο εχει κ διαδρομο τερεν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-09-16 12:11 #587
    Προεπιλογή
    Νεος στην πολη και συγκεκριμενα Καλαμαρια(Αιγαιου με Ποντου), ειδα μερικα γυμναστηρια το aqua, το transformer, το gymnasium, ειδα και το real που ειναι στη Μουδανιων αλλα πολλα τα €. Υπαρχει καποιο αλλο καλο; Κατα κυριο λογο με ενδιαφερουν τα βαρη και περιστασιακα απο κανενα δυναμικο ομαδικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-09-16 13:14 #588
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DIM.K Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νεος στην πολη και συγκεκριμενα Καλαμαρια(Αιγαιου με Ποντου), ειδα μερικα γυμναστηρια το aqua, το transformer, το gymnasium, ειδα και το real που ειναι στη Μουδανιων αλλα πολλα τα €. Υπαρχει καποιο αλλο καλο; Κατα κυριο λογο με ενδιαφερουν τα βαρη και περιστασιακα απο κανενα δυναμικο ομαδικο
    Εννοειτε πως θα ηθελα να ακουσω και γνωμες απο οποιον γνωριζει κατι για τα συγκεκριμενα γυμναστηρια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-03-17 12:24 #589
    Το avatar του χρήστη Torm

    Εγγραφή
    06-03-2017
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    16
    Προεπιλογή
    Ξεθάβω το θέμα μήπως υπάρχει κάποια αλλαγή. Συζητήθηκε στο παρελθόν απ'ότι βλέπω η γειτονιά αλλά έχουν περάσει 1-2 χρόνια από τις τελευταίες κουβέντες.

    Πηγαίνω εδώ και 3μιση χρόνια στο Yava στην Τούμπα. Μου βγαίνει τζάμπα (μιας και είμαι δεύτερο χρόνο που πήρα την προσφορά των 47 ευρώ το χρόνο) αλλά σκέφτομαι σοβαρά μόλις λήξει η συνδρομή μου να μην ξαναπάω.

    Το πρόβλημά μου είναι οτι μένω Περαία και δουλεύω κοντά στο Ιπποκράτειο. Επίσης με βολεύει το 7-9 το πρωί πριν από τη δουλειά μου. Ξέρουμε κανένα (πλήν του Yava) στη γειτονιά κοντά στο Ιπποκράτειο που να ανοίγει κατά τις 7 το πρωί. Με ενδιαφέρουν κυρίως τα ελεύθερα βάρη, καθαρά αποδυτήρια χωρίς μούχλα και ζεστό νερό το πρωί γιατί κάνω ντούζ πριν πάω στο γραφείο.
    Home is where the fridge is.
    Instagram
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-04-17 01:40 #590
    Προεπιλογή
    Καλησπερα, ξερουμε κανενα γυμναστήριο προς κέντρο κατα προτήμηση που να είναι ανοιχτό κατα τη διάρκεια των γιορτών?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-09-17 03:07 #591
    Smile Σος-αξιόλογο γυμναστήριο
    Παιδιά γεια σας, θα ήθελα να μάθω ποια γυμναστήρια στις περιοχες Νεάπολη ή πολιχνη ή συκιές και κατ ανάγκη κέντρο έχουν καλά μηχανηματα και εξυπηρετικο προσωπικο.

    Ευχαριστώ, εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-10-17 23:38 #592
    Προεπιλογή
    ΑΣ Πολυνίκης από τα καλύτερα γυμναστήρια στην Θεσσαλονίκη
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-11-17 14:05 #593
    Προεπιλογή i want a peri body gym
    καλησπέρα,

    Για το γυμναστήριο i want a peri pody στην περιοχη νεαπολη-συκιες ποια ειναι η γνώμη σας?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 40 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 30383940

Tags for this Thread