Σελίδα 39 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 2937383940 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 571 έως 585 από 593
  1. 31-12-13 20:16 #571
    Προεπιλογή
    Υπάρχει κανένα γυμναστήριο στην Θεσσαλονίκη που να είναι ανοιχτό από τις 6 το πρωί? Λόγω δουλειάς δεν προλαβαίνω να πάω άλλες ώρες εκτός από τις πολύ πρωινές. Έχω κάνει αρκετή αναζήτηση στο διαδίκτυο αλλά δυστυχώς δεν μπόρεσαν να βρω κάτι και αναρωτιόμουνα αν θα μπορούσατε να με βοηθήσετε λίγο.

    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για το χρόνο σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-12-13 23:30 #572
    Το avatar του χρήστη soko

    Εγγραφή
    17-09-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Ανατολικα...κεντρο....δυτικα...??? που σε βολευει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-01-14 00:13 #573
    Προεπιλογή
    Έτσι που έχω απογοητευτεί όπου να 'ναι χαχα! Η αλήθεια είναι ότι μένω Άνω Τούμπα και δουλεύω δυτικά στη Νεοχωρούδα. Οπότε από Τούμπα μέχρι Νεοχωρούδα με βολεύει σίγουρα ώστε να πηγαίνω πριν ξεκινήσω δουλειά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-01-14 17:50 #574
    Το avatar του χρήστη soko

    Εγγραφή
    17-09-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Το Java στην Κ.Τούμπα...αυτό που αναφέρει πιο πάνω και ο Tommygr,είναι ανοιχτά από της 07:00
    Έχει μάλιστα και προσφορά αυτό το διάστημα με 139euro to xrono+3μήνες δωρεάν για ένα ατομο που θα υποδείξεις εσύ!!!
    Σ/Β εννοείτε ανοιχτά......
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-01-14 23:25 #575
    Προεπιλογή
    Δυστυχώς το 07.00 δεν είναι αρκετό διότι ένα 45λεπτο και αυτό δύσκολα το προλαβαίνω. Αν ήταν τις ίδιες ώρες και στην Ξηροκρήνη θα βόλευε καλύτερα. Από την άλλη αυτό το 139 ευρώ ετήσιο ακούγεται καταπληκτικό!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-01-14 00:19 #576
    Το avatar του χρήστη soko

    Εγγραφή
    17-09-2011
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Απο οτι ειδα Ξηροκρηνη ανοιγει 1 ωρα πιο μετα.....δηλαδη στις 08:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-02-14 04:56 #577
    Προεπιλογή καβατζογυμναστήρια
    Το ένα λέγετε cactus και είναι σιδεράδικο στην τριανδρία παιδιά, ένα υπόγειο είναι αλλά πεντακάθαρο και ο ιδιοκτήτης πολύ εξυπηρετικός. Έχει και κάποια προγράμματα σε αίθουσα που αξίζουν για κοπέλες.
    Το άλλο είναι τελείως σιδεράδικο δίπλα στο γήπεδο της τούμπας σε ένα στενό και νομίζω έχει προαναφερθεί σε προηγούμενο σχόλιο, ημυπόγειο είναι αλλά ο ιδιοκτήτης πολύ εξυπηρετικός, τα extra του για μένα είναι είναι επάνω στο δρόμο, είσαι μέσα στον κόσμο και αμα λάχει ρίχνεις και μία βουτιά στο δημοτικό κολυμβητήριο της τούμπας ή κάνεις λίγο αναρρίχηση σε ένα ορειβατικό τοίχο που έχει σε ένα σύλλογο δίπλα , γενικά είσαι σε γειτονιά μάγκες και όχι κλεισμένος σε ένα κλουβί.
    Φέτος για κακή μου τύχη γράφτηκα σε μία αλυσίδα γυμναστηρίων, δεν θέλω να πω όνομα για να μην δυσφημήσω, γίνεται της π.... συνέχεια, σε αναγκάζουν να χτυπάς κάρτα λες και κάνεις υπηρεσία, επιδή έχουν ρίξει τόσο πολύ την συνδρομή έχει μαζευτεί πολύς κόσμος και κλέβει ο ένας τον άλλον.
    Οπότε μάγκες προτείνω να δίνετε κάτι παραπάνω σε κάποιο γυμναστηριάκι δίπλα στο σπίτι σας και μακριά από τις επώνυμες αλυσίδες με τα συμβόλαια
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MegasDimitrios : 22-02-14 στις 05:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-06-14 22:55 #578
    Προεπιλογή
    καλησπέρα, από ότι φαίνεται θα περάσω και φέτος το καλοκαίρι στην πόλη... ξέρει κανείς κανένα καλό γυμναστήριο στο κέντρο που να μην έχει τρομερό κόσμο όπως π.χ το gymnasium;
    κατά προτίμηση να έχει ομαδικά προγράμματα τύπου cross training... Ευχαριστώ πολύ !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-06-14 16:41 #579
    Προεπιλογή
    ******




    *** Απαγορευονται τα greeklish,επικοινωνησε με το συγκεκριμενο γυμναστηριο για το ερωτημα σου,mods team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-09-14 12:47 #580
    Προεπιλογή Χαριλάου
    Μόλις πέρασα φοιτητής στη Θεσσαλονίκη και δεν έχω ιδέα τι παίζει στη συμπρωτεύουσα... Γνωρίζει κανείς κάποιο γυμναστήριο στη Χαριλάου που να μην είναι εξωφρενικά ακριβό (βλ. Life) και να είναι επαρκώς εξοπλισμένο με ελεύθερα βάρη; Δεν με ενδιαφέρουν οι πολυτέλειες, απλά θέλω να έχει καλές μπάρες και βάρη - για παράδειγμα να μπορείς να κάνεις σκουότς και άρσεις θανάτου χωρίς πρόβληματα και επικρισίες...

    Θα προτιμούσα να καταφύγω σε κάποια οικονομική λύση αλλά φαίνεται ότι είναι τσιμπημένες οι τιμές για μήνα/3μηνο. Στο Life αξίζει μόνο η ετήσια συνδρομή, την οποία δεν την αντέχει η τσέπη μου. Επίσης, δεν με πειράζει να πάρω ένα αστικό για 5 λεπτά και να πάω κάπου, αρκεί να αξίζει...

    Έχετε κάτι υπόψιν σας;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-09-14 02:37 #581
    Προεπιλογή
    γενικα οπως καταλαβες θεσσαλονικη τα γυμναστηρια ειναι ακριβα για μηνα μηνα κατω απο 30 δυσκολα για 3 μηνο κατω απο 25/μηνα δυακολα για ετος θα βρεις και με 16-19/μηνα. Απο χαριλαου δν ξερω κατι συγκεκριμενο ! για ποια ακριβως περιοχη ψαχνεις?

    Στάλθηκε από το XT320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
    "Τhe difference between a successful person and others is not
    a lack of strength,or knowladge,but rather of in a lackof will"
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-11-14 21:55 #582
    Το avatar του χρήστη johny_8

    Εγγραφή
    30-04-2011
    Περ.
    ΘΕΣΣ/ΕΒΡΟΣ
    Μηνύματα
    606
    Προεπιλογή
    καποιο γυμναστηριο που να έχει ολυμπιακες μπάρες εχετε υποψι(για κεντρο);
    Wolff's Law

    Μένουμε Ελλάδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-05-15 13:37 #583
    Προεπιλογή gymasium (μποτσαρη)
    Καλησπέρα σας και ευχαριστώ που με δεχτήκατε στην παρέα σας...

    Θέλω να ρωτήσω την γνώμη σας για το γυμναστήριο που αναφέρεται στον τίτλο...

    Αυτό που με ενδιαφέρει ένα γυμναστήριο είναι να έχει έμπυρους γυμναστές που να ασχολούνται με τον αθλούμενο, να του βγάζουν πρόγραμμα ανάλογα με το τι έχει πραγματικά ανάγκη αυτός και όχι ένα τυποποιημένο πρόγραμμα..Επίσης να έχει χώρους (μεγάλους και καθαρούς) και πολλά ελεύθερα κιλά, αλτήρες.....
    Επίσης και αν έχετε κάτι άλλο στα υπόψιν σας σε περιοχή μαρτίου με δελφών μένω και σε απόσταση 10 λεπτά με τα ποδια το πολύ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-05-15 19:01 #584
    Προεπιλογή
    To πρόβλημα με το συγκεκριμένο γυμναστήριο είναι ότι έχει πολύ κόσμο.Οι γυμναστές είναι μια χαρά παιδιά αλλά δε νομίζω πως έχουν το χρόνο να ασχοληθούν ιδιαίτερα με τον κάθε αθλούμενο.Πρόγραμμα προσαρμοσμένο στις ανάγκες σου ενδεχομένως να σου βγάλουν αλλά μην περιμένεις ιδιαίτερη βοήθεια την ώρα της προπόνησης.Το γυμναστήριο είναι καθαρό,ο χώρος με τα όργανα μεγάλος αλλά εκείνος με τα ελεύθερα μικρός.Πολλά ελεύθερα κιλά έχει,με τους αλτήρες λόγω κόσμου υπάρχει ένα θέμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-05-15 23:19 #585
    Το avatar του χρήστη Cpt. Commander

    Εγγραφή
    15-10-2009
    Περ.
    炎熱地獄
    Μηνύματα
    17
    Lightbulb
    Καλησπέρα στο team. Ψάχνω και εγώ γυμναστήριο στην Θεσσαλονίκη έπειτα από μετακόμιση εδώ.

    Συγκεκριμένα σε 2 περιοχές θα με βόλευε:

    1) Κοντά εκεί που μένω, Χαριλάου κάτω από το στάδιο (10' με τα πόδια κάνω ως εκεί) και γύρω από εκείνο το ύψος αλλά και του σταδίου.

    2) Κέντρο γύρω από Αγία Σοφία, Τσιμισκή (+10-15' με πόδια).


    Έχω ήδη απορρίψει το gymnasium της Τσιμισκή (πήγα, μίλησα, ξεναγήθηκα) και σκεφτόμουν για προπονήσεις μέσα στο Βικελίδης.
    Αν γίνεται... αν ξέρει κανείς πληροφορίες για τιμές, πρόσβαση, τι έχει κτλ. αν και δε νομίζω να είναι καλή περίπτωση.


    Ελεύθερα βάρη με ενδιαφέρει πρωτίστως να έχει (σιδεράδικο π.χ.) και έπειτα εγκαταστάσεις για μπάνιο, κάποιο αποθηκευτικό χώρο κτλ απλά πράματα αλλά δέχομαι γενικά όποιες καλές προτάσεις μπορεί να έχετε ανακαλύψει.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων, πρόσφατα ήρθα στη Θεσσαλονίκη και θέλω να ξεκινήσω γυμναστική έπειτα από 1 χρόνο σχεδόν.
    You think that you can strike me down if you suppress Ryūjin Jakka? How naive. How dizzyingly naive. Why do you think that I held the position of Captain-Commander of the Gotei 13 for a thousand years? It is because, in a thousand years, no Shinigami stronger than myself has been born.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 39 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 2937383940 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread