Σελίδα 33 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 233132333435 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 481 έως 495 από 593
  1. 21-08-12 18:51 #481
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Ανδρεα ο καθενας θα σου πει την δικια του αποψη (αμα σ πει κανεις ), το θεμα ειναι εσενα πως σου φανηκε. Δοκιμασε 1ο μηνα και μετα βλεπεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-08-12 19:20 #482
    Προεπιλογή
    Δεν με συμφέρει οικονομικά καθόλου να γραφτώ για ένα μήνα... για τρίμηνο η εξάμηνο το σκέφτομαι.
    Λογικά θα γραφτώ στο Benefit, απλά σκέφτηκα να γράψω και εδώ, μπας και πηγαίνει κανείς εκεί και μπορέσει να με κατατοπίσει λιγο... ως τελείως αρχάριος έχω πολλές ερωτήσεις... χαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-08-12 21:09 #483
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AndreasErrikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν με συμφέρει οικονομικά καθόλου να γραφτώ για ένα μήνα... για τρίμηνο η εξάμηνο το σκέφτομαι.
    Λογικά θα γραφτώ στο Benefit, απλά σκέφτηκα να γράψω και εδώ, μπας και πηγαίνει κανείς εκεί και μπορέσει να με κατατοπίσει λιγο... ως τελείως αρχάριος έχω πολλές ερωτήσεις... χαχαχα
    Το benefit αν σε βολευει η περιοχη γιατι ειναι πιο περα απο ολα τα αλλα που ειπες ειναι καλη επιλογη.Καθαρο,υπαρχει και ενας καλος γυμναστης εκει μεσα που ειναι σουπερ και με γνωσεις το ατομο και γενικα θα μεινεις ευχαριστημενος.
    Γενικα ομως αν μπορεις να κανεις πακετο κανε σε αυτο.Δεν θα το μετανιωσεις γιατι και καλα βαρη εχει και καθαρο ειναι και ανετο μεγαλο.

    Κανε μια δοκιμαστικη προπονηση που ειναι δωρεαν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-08-12 21:21 #484
    Προεπιλογή
    Αυτό θα κάνω ...
    Ευχαριστώ πολυ για την απάντηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-08-12 21:34 #485
    Προεπιλογή
    παιδια εγω παω στο γυμναστηριο body and mind (το παλιο animal) που τωρα ειναι στην νικοπολη εχει μεγαλο και δικο του παρκινγκ μεγαλα αποδυτηρια sauna δωρεαν,ειναι πολυυυ μεγαλο με πολλααα οργανα και πολλααα ελευθερα και το καλυτερο ειναι σε εναν οροφο και τον χρονο ειναι μονο 250,το προτεινο ανεπιφυλακτα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη βασιλης ορφανιδης : 21-08-12 στις 21:38
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-08-12 21:45 #486
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Βασιλη ναι αυτο ειναι φοβερο. Απλα η αποσταση για αρκετους πιστευω ειναι καπως για Νικοπολη.
    Επισης τοσο μεγαλο οσο αυτο ακουσα θα ειναι ενα αλλο που σε 1μηνα θα ανοιξει πανω στην Λαγκαδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-08-12 21:52 #487
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασιλη ναι αυτο ειναι φοβερο. Απλα η αποσταση για αρκετους πιστευω ειναι καπως για Νικοπολη.
    Επισης τοσο μεγαλο οσο αυτο ακουσα θα ειναι ενα αλλο που σε 1μηνα θα ανοιξει πανω στην Λαγκαδα.
    εχεις δικιο η αποσταση ειναι ενα μειον του εγω ας πουμε μενω σταυρουπολη και κανω περιπου ενα εικοσαλεπτο και ειδικα το καλοκαιρι ειναι δυσκολο αλλα πιστευω οτι εχει τοσα καλα αυτο το γυμναστιριο (οπως ο κοσμος που ερχετε,γιατι αμα ξερεις τον animal ξερεις τι κοσμο φερνει)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-08-12 08:56 #488
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    @Gym
    Εννοείς στον δρόμο του Ωραιοκάστρου (δηλαδή από Λαγκαδα στρίβεις στην γέφυρα για Ωραιοκάστρο, ο δρόμος που είναι τα Jumbo
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-08-12 09:45 #489
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    καλημερα!εμενα εβγαλε τελικα το γυμναστηριο προσφορα χρονου 25 ευρω τον μηνα δηλαδη 300 ευρω...
    τι λετε πολαλ ειανι η καλα για τις μερες μας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-08-12 23:04 #490
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TeoNewLife Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωρίζει κανείς ή έχουμε κανένα κορμί στο φόρουμ που να πηγαίνει στο New Life Gym στην Περαία Θεσσαλονίκης?

    Απο μηχανήματα υπάρχουν τα πάντα, μοιρασμένα σε 4 ορόφους και που χρησιμοποιούνται με την υποστήριξη φυσικά πολύ ευχάριστων, έμπειρων και πρόθυμων personal trainer.

    Προσωπικά πηγαίνω εκεί 2 χρόνια, και χάρης την βοήθεια του προπονητή μου έχω εισπράξει τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα.
    Συμφωνω οτι το New Life ειναι πάρα πολύ καλο και πολύ οργανωμενο! Πήγαινα εκει 3 χρονια περιπου και με την βοηθεια των προπονητων, απο ασχετος που ξεκινησα πλεον ειμαι σε πολυ καλη κατάσταση! Και σε αντιθεση με το τωρινο μου γυμναστηριο, ο ιδιοκτητης συνεχεια εβαζε λεφτα στο γυμναστηριο, δν ηταν παρατημενο.

    Τωρα που (ξανα)μετακομίζω θελω να βρω ενα γυμναστηριο καπου σε Ντεπω/Κηφησια, αν ειναι δυνατον να πηγαινω με τα ποδια, οπως εχω συνηθισει σε ολα τα προηγουμενα γυμναστηρια! Με ελευθερα βαρη και μηχανηματα με βαρη, ξερετε κανενα καλο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-08-12 09:10 #491

    Εγγραφή
    06-02-2011
    Περ.
    Κατερινη city
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    παιδια ηρθα θεσσαλονικη για 2 μερες για κατι δουλειές και λεω να παω να βρω κανενα γυμναστηριο εδω κοντα να μην χασω την προπονηση.

    ψηνεται κανενας να παμε μαζι? ή να μου προτεινει κανενα γυμναστηριο? ελεγα να παω στο viva la vita ή σε κανενα αλλο πανω στην τσιμισκη
    Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή... Δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...
    Νίκος
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-08-12 17:32 #492
    Το avatar του χρήστη AnidaiosGR

    Εγγραφή
    10-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    52
    Προεπιλογή
    είχαμε κανένα νεότερο παιδιά ?

    Τώρα σιγά σιγά τελείωνει η εξεταστική μου και θέλω να αρχίσω ... τώρα απο Σεπτέμβριο ,μπορεί να μου πεί κάποιος ,κάποιο να μου προτείνει ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-09-12 19:12 #493
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chr04 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Gym
    Εννοείς στον δρόμο του Ωραιοκάστρου (δηλαδή από Λαγκαδα στρίβεις στην γέφυρα για Ωραιοκάστρο, ο δρόμος που είναι τα Jumbo

    Εννοω οπως ανεβαινεις και περνας τα jumbo προς ωραιοκαστρο βρε και συναντας στα δεξια σου το δηβελλια στριβεις μεσα δεξια μεσα σε εκεινον τον δρομο και πας ολο ευθεια μεχρι που θα συναντησεις την εισοδο οπου αρχικα βλεπεις το ΒΙΤSIANI ....εκει διπλα το κτιριο το μεγαλο ειναι αυτος ο χωρος για τον οποιο ειπα παραπανω.Εχει αφισες,ταμπελες για να κατατοπιστει ο καθενας ευκολα...Σε λιγες μερες θα ειναι ετοιμο παντως εχω μαθει κ θα ειναι σουπερ οποτε καλο ειναι να περιμενετε οσοι ειστε σε εκεινην την περιοχη να δοκιμασετε και βλεπετε...

    Γενικα εγω αυτο κανω,εαν δεν δοκιμασω πολλα γυμναστηρια δεν καταληγω ΠΟΤΕ σε συμβολαια,συνδρομες...ΠΟΤΕ...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AnidaiosGR Εμφάνιση μηνυμάτων
    είχαμε κανένα νεότερο παιδιά ?

    Τώρα σιγά σιγά τελείωνει η εξεταστική μου και θέλω να αρχίσω ... τώρα απο Σεπτέμβριο ,μπορεί να μου πεί κάποιος ,κάποιο να μου προτείνει ?
    Ποια περιοχη σε ενδιαφερει?Τσεκαρες καθολου τα ποστ απο πανω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-09-12 20:49 #494
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμα θα ειναι σε οροφο και εγω αυτο περιμενω
    Πότε ανοίγει αυτό το καινούριο στην Λαγκαδά, πριν την στροφή για Νεάπολη που λέτε σε άλλη δημοσίευση;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-09-12 21:48 #495
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Αρχες Οκτ. θα εχει ανοιξει οπως ακουσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 33 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 233132333435 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread