Σελίδα 27 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 17252627282937 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 391 έως 405 από 593
  1. 12-03-12 20:31 #391
    Προεπιλογή
    Λοιπον ξερει κανεις γυμναστηριο κοντα στα πανεπιστημια που να εχει καποιο ρακ για σκουωτ και ολυμπιακη μπαρα και να μπορει να κανει σκουωτ με ασφαλεια (φυσικα)?Το γυμνασιον που πεφτει? μπορει κανεις να παει απο πανεπιστημιο με τα ποδια η μπα?Κανα σιδεραδικο οτιδηποτε εκει κοντα.Δε με ενδιαφερει κατι αλλο ιδιαιτερα μονο το ρακ η ολυμπιακη μπαρα μονοζυγο και μηχανηματα για ποδια (δικεφαλοι γαμπες)
    Στειλτε μου και μυνημα προσωπικα αν θελετε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη salonica : 12-03-12 στις 20:34
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-03-12 01:21 #392
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salonica Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον ξερει κανεις γυμναστηριο κοντα στα πανεπιστημια που να εχει καποιο ρακ για σκουωτ και ολυμπιακη μπαρα και να μπορει να κανει σκουωτ με ασφαλεια (φυσικα)?Το γυμνασιον που πεφτει? μπορει κανεις να παει απο πανεπιστημιο με τα ποδια η μπα?Κανα σιδεραδικο οτιδηποτε εκει κοντα.Δε με ενδιαφερει κατι αλλο ιδιαιτερα μονο το ρακ η ολυμπιακη μπαρα μονοζυγο και μηχανηματα για ποδια (δικεφαλοι γαμπες)
    Στειλτε μου και μυνημα προσωπικα αν θελετε.

    το γυμνάσιο που λες είναι στην τσιμισκή στο odeon . Εμένα δεν μου άρεσε επειδή είναι σαν πασαρέλα, πολύς κόσμος και καθόλου ηρεμία. Έκανα διάδρομο όταν πήγα να κάνω προπόνηση και περνούσαν από μπροστά στη τζαμαρία άντρες γυναίκες και κοιτούσαν..αν σ αρέσει τέτοια φάση πήγαινε, πολύ καλές τιμές αν δεν κάνω λάθος έχει για φοιτητές. Επίσης υπάρχει ο Αρμάγος παραδοσιακό γυμναστήριο πίσω από το γαλλικό ινστιτούτο. Εγώ πάντος πηγαίνω στο life στην πλαστήρα και μπορώ να πω πως από όσα γυμναστήρια έχω πάει (και είναι αρκετά) είναι αρκετά ανώτερο και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ κλίμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-03-12 01:22 #393
    Προεπιλογή
    αμα εισαι στο απθ πανε στο φοιτητικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-03-12 03:25 #394
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    το γυμνάσιο που λες είναι στην τσιμισκή στο odeon . Εμένα δεν μου άρεσε επειδή είναι σαν πασαρέλα, πολύς κόσμος και καθόλου ηρεμία. Έκανα διάδρομο όταν πήγα να κάνω προπόνηση και περνούσαν από μπροστά στη τζαμαρία άντρες γυναίκες και κοιτούσαν..αν σ αρέσει τέτοια φάση πήγαινε, πολύ καλές τιμές αν δεν κάνω λάθος έχει για φοιτητές. Επίσης υπάρχει ο Αρμάγος παραδοσιακό γυμναστήριο πίσω από το γαλλικό ινστιτούτο. Εγώ πάντος πηγαίνω στο life στην πλαστήρα και μπορώ να πω πως από όσα γυμναστήρια έχω πάει (και είναι αρκετά) είναι αρκετά ανώτερο και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ κλίμα.
    δε σου λεω για το gymnasium αλλα το γυμνασιον(αν λεγετε ετσι?) που πεφτει καπου αγ δημητριου(?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-03-12 03:54 #395
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Chris92 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα εισαι στο απθ πανε στο φοιτητικο
    καλυτερα απεφυγε το.Σημερα εκανα αναγκαστικα προπονηση εκει γιατι ειχαμε αγωνα μπασκετ με την ομαδα της σχολης στο κτηριο και ειχε απλα απιστευτα πολυ κοσμο!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-03-12 10:34 #396
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    το γυμνάσιο που λες είναι στην τσιμισκή στο odeon . Εμένα δεν μου άρεσε επειδή είναι σαν πασαρέλα, πολύς κόσμος και καθόλου ηρεμία. Έκανα διάδρομο όταν πήγα να κάνω προπόνηση και περνούσαν από μπροστά στη τζαμαρία άντρες γυναίκες και κοιτούσαν..αν σ αρέσει τέτοια φάση πήγαινε, πολύ καλές τιμές αν δεν κάνω λάθος έχει για φοιτητές. Επίσης υπάρχει ο Αρμάγος παραδοσιακό γυμναστήριο πίσω από το γαλλικό ινστιτούτο. Εγώ πάντος πηγαίνω στο life στην πλαστήρα και μπορώ να πω πως από όσα γυμναστήρια έχω πάει (και είναι αρκετά) είναι αρκετά ανώτερο και με ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ κλίμα.
    κατεβασε καθολου τις τιμες? Τα απογευματα εχει πολυ κοσμο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-03-12 12:20 #397
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο av_dimitris Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατεβασε καθολου τις τιμες? Τα απογευματα εχει πολυ κοσμο?
    Εγώ με πρόγραμμα 6μηνο 240 πλήρωσα...40/μήνα δηλαδή...βέβαια σπουδάζω και έχω φίλο που πάει εκεί οπότε είχα 15 % έκπτωση. Ετήσια είναι 420 (35Ε /μήνα, αν είσαι φοιτητής 10% έκπτωση και αν έχεις φίλο εκεί άλλο ένα 5%). Απογεύματα έχει κόσμο , αλλά καμία σχέση με το gymnasium . Μόνο Δευτέρα μπορείς να πεις πως έχει περισσότερο κόσμο από τις υπόλοιπες μέρες. Επίσης δεν έχει τύχει να περιμένω για πάγκο ποτέ πάνω από 2-3 λεπτά (χωρίς να το μοιράζομαι με άλλον) . Καθοριστικός παράγοντας στην επιλογή μου ήταν και το ότι λειτουργεί και το Σαββατοκύριακο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-03-12 14:22 #398
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλυτερα απεφυγε το.Σημερα εκανα αναγκαστικα προπονηση εκει γιατι ειχαμε αγωνα μπασκετ με την ομαδα της σχολης στο κτηριο και ειχε απλα απιστευτα πολυ κοσμο!!!
    δεν ειμαι απθ οποτε δε ξερω απλα βλεπω καθημερινα κοσμο να πηγαινει και γι αυτο το προτεινα.

    άλλο γυμναστηριο εκει κοντα ειναι το all star με τα 5Χ5 γηπεδακια
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-03-12 20:51 #399
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ με πρόγραμμα 6μηνο 240 πλήρωσα...40/μήνα δηλαδή...βέβαια σπουδάζω και έχω φίλο που πάει εκεί οπότε είχα 15 % έκπτωση. Ετήσια είναι 420 (35Ε /μήνα, αν είσαι φοιτητής 10% έκπτωση και αν έχεις φίλο εκεί άλλο ένα 5%). Απογεύματα έχει κόσμο , αλλά καμία σχέση με το gymnasium . Μόνο Δευτέρα μπορείς να πεις πως έχει περισσότερο κόσμο από τις υπόλοιπες μέρες. Επίσης δεν έχει τύχει να περιμένω για πάγκο ποτέ πάνω από 2-3 λεπτά (χωρίς να το μοιράζομαι με άλλον) . Καθοριστικός παράγοντας στην επιλογή μου ήταν και το ότι λειτουργεί και το Σαββατοκύριακο.
    το σκεφτομαι να ερθω στο life οταν τελειωσει η συνδρομη μου σε αυτο που παω. εχω ακουσει τα καλυτερα απο αποψη εξοπλισμου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-03-12 21:45 #400
    Προεπιλογή
    πιο ειναι πιο κοντα στα πανεπιστημια το underground gym η το γυμνασιον ?(πολυνικης)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-03-12 15:32 #401
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    παιδια ξερει κανεις καποιο γυμναστηριο στη Χαλκηδονα που ειναι εξω απο θεσσαλονικη?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-03-12 15:36 #402
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ξερει κανεις καποιο γυμναστηριο στη Χαλκηδονα που ειναι εξω απο θεσσαλονικη?
    Διαβατα και Κορδελιο που ειναι σχετικα κοντα αμα θες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-03-12 15:38 #403
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s0k0s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διαβατα και Κορδελιο που ειναι σχετικα κοντα αμα θες...
    δεν με βολευει φιλε. ευχαριστω παντως! χαλκηδονα μεσα θελω.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-05-12 22:25 #404
    Προεπιλογή
    Παιδια ξερεις κανεις καποιο γυμναστηριο δυτικη θεσσαλονικη ή κεντρο το οποιο να ειναι προσβασιμο σε ατομο με καροτσι, δηλαδη να μην εχει σκαλια ή να εχει ραμπα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-05-12 09:49 #405
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    Στο Gymnasium στην Καραολή στον Εύοσμο ερχόταν παλιότερα ένα παλικάρι με αναπηρικό καρότσι και γυμναζόταν. Ο χώρος που είναι τα όργανα και τα βάρη είναι στο ισόγειο και εννιαίος χώρις σκαλοπάτια κτλ. Δυστυχως αποδυτήρια και ντους είναι στο υπόγειο και η πρόσβαση γίνεται με σκάλες.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 27 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 17252627282937 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread