Σελίδα 25 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 15232425262735 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 361 έως 375 από 593
  1. 25-12-11 05:20 #361
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salonica Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια χαρα δηλαδη !μηχανημα για t bar rows εχει?οι αλτηρες ποσα κιλα μπορουν να παρουν?(μπορουμε να κανουμε κανα crok row δηλαδη?απο κοσμο πως ειναι ?(εννοω εχει πολλους η μολις πας παντα αδειο το ρακ?)
    για t bar δεν έχει όχι. στους αλτήρες εγώ έχω βάλει μέχρι 40 σε κωπηλατική. λογικά μπορείς να βάλεις 3 10αρες πλάκες σε κάθε πλευρά αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα βολεύει μετά. από κόσμο δε θ λεγα ότι έχει πολυκοσμία. δε χρησιμοποιούν πολλοί το ρακ πιο πολυ το σμιθ. εγώ όσες φορές πήγα μπήκα κατευθείαν στο ρακ. το πολυ πολύ να περιμένεις κανα 5λεπτο στη χειρότερη. ρίξτο μια ματιά πιστεύω ότι αξίζει..όσο για το life που λένε όλοι πανάκριβο με στροφή προς το φιτνες
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-12-11 09:40 #362
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    πόσο?

    είναι παλαβοί?
    καλουτσικε για αυτα που προσφερει σε σχεση με αλλα καλο ειναι....ξερω τρυοες που δινεις 50 για να πας....(καλα δεν παιζει να δωσω 65 το μηνα να παω αλλα να βλεπουμε λιγο και το την αλλη μερια αν αξιζει η οχι)...στην τελικη κανεις ενα προγραμμα κ κατεβαινει το μηναιο.,.,.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-12-11 19:41 #363
    Προεπιλογή
    μια αλλη ερωτηση:τα γυμναστηρια σιδεραδικα τι εχουν?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-12-11 20:48 #364
    Το avatar του χρήστη lonsdale

    Εγγραφή
    14-12-2011
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    319
    Προεπιλογή
    προς τα δυτικά έχει να προτείνει κανείς κανα καλό?συκιές-νεάπολη-ρετζίκι προς αυτές τις περιοχές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-12-11 00:13 #365
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλουτσικε για αυτα που προσφερει σε σχεση με αλλα καλο ειναι....ξερω τρυοες που δινεις 50 για να πας....(καλα δεν παιζει να δωσω 65 το μηνα να παω αλλα να βλεπουμε λιγο και το την αλλη μερια αν αξιζει η οχι)...στην τελικη κανεις ενα προγραμμα κ κατεβαινει το μηναιο.,.,.
    σιγα το καλο.Εκανα προπονηση και δεν τρελαθηκα κιολας,τα λεφτα του δεν τα αξιζει για μενα!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-12-11 00:43 #366
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    γνωμη σου...καποιοι μαλλον θελετε gold's gym για να ικανοποιηθειτε...το γυμναστηριο αυτο ειναι απο τα τοπ της πολης να ξερεις τεφατζη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-12-11 00:44 #367
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγα το καλο.Εκανα προπονηση και δεν τρελαθηκα κιολας,τα λεφτα του δεν τα αξιζει για μενα!!!
    γιατι το λες αυτο φιλε μου?απο οτι ειδα δε λειπει τιποτα απο το γυμναστηριο...βεβαια οι μαλακες χρεωνουν 65 ευρω οποτε ναι δεν αξιζει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-12-11 01:24 #368
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salonica Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι το λες αυτο φιλε μου?απο οτι ειδα δε λειπει τιποτα απο το γυμναστηριο...βεβαια οι μαλακες χρεωνουν 65 ευρω οποτε ναι δεν αξιζει...
    αλτηρες δεν εχει πολλους,εχει αν θυμαμαι καλα μονο ενα σετ των καθε κιλων εκτος απο τους 10κιλους,12 κιλους και πιο κατω αν δεν κανω λαθος.Εχει αρκετα μηχανηματα κατα τα αλλα αλλα για την τιμη που ειναι μακρια και αγαπημενα.1000 φορες στο σιδεραδικο που ειμαι και δινω τα μισα λεφτα σε μηνα σε σχεση με αυτο κανοντας και καλυτερη προπονηση!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-12-11 02:25 #369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    γνωμη σου...καποιοι μαλλον θελετε gold's gym για να ικανοποιηθειτε...το γυμναστηριο αυτο ειναι απο τα τοπ της πολης να ξερεις τεφατζη...
    ναι αλλα εκει που ειναι και με τα λεφτα που ζηταει τι να το κανω ρε φιλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-12-11 04:02 #370
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    γνωμη σου...καποιοι μαλλον θελετε gold's gym για να ικανοποιηθειτε...το γυμναστηριο αυτο ειναι απο τα τοπ της πολης να ξερεις τεφατζη...
    Σε σχεση τιμης αποδοσης οχι δεν ειναι,οπως και για το θεμα των αλτηρων που αναφερθηκα γλυκια μου
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-12-11 12:22 #371
    Προεπιλογή
    gym το ετος εκει περιπου ποσο κοστιζει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-12-11 14:01 #372
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salonica Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αλλα εκει που ειναι και με τα λεφτα που ζηταει τι να το κανω ρε φιλε
    τι να σου πω...αν δεν σε βολευει η περιοχη ειναι αλλο θεμα...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε σχεση τιμης αποδοσης οχι δεν ειναι,οπως και για το θεμα των αλτηρων που αναφερθηκα γλυκια μου
    κανεις λαθος...προπονηση κανεις οπουδηποτε...δεν θα το συζητησω αλλο για το γυμναστηριο αυτο..οποιος εχει ματια κ βλέπει,καταλαβαινει...εχω γυρισε σε γυμναστηρια πολυ καλυτερα στο εξωτερικο κ ομως πληρει πολλες προδιαγραφες...

    αν ειχε ομως φθηνη συνδρομη δεν σε χαλαει ε?


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δανάη Εμφάνιση μηνυμάτων
    gym το ετος εκει περιπου ποσο κοστιζει;
    δεν ξερω...εχει κ σελιδα στο νετ κ στο φβ...απο οτι μου ειχε πει μια φιλη ειναι η 29κατι η 300 κατι...δεν ειμαι σιγουρη ομως καθολου...και παλι μπορει να λεω βλεπειες...δεν θυμαμαι καθολου...θα ρωτησω κ θα σου πωμολις μου πει...


    δεν δουλευω παντως στο γυμναστηριο αυτο να το ξερετε.. επειδη βλεπω το κραζετε λιγο λογω τιμης...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-12-11 17:15 #373
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι να σου πω...αν δεν σε βολευει η περιοχη ειναι αλλο θεμα...



    κανεις λαθος...προπονηση κανεις οπουδηποτε...δεν θα το συζητησω αλλο για το γυμναστηριο αυτο..οποιος εχει ματια κ βλέπει,καταλαβαινει...εχω γυρισε σε γυμναστηρια πολυ καλυτερα στο εξωτερικο κ ομως πληρει πολλες προδιαγραφες...

    αν ειχε ομως φθηνη συνδρομη δεν σε χαλαει ε?




    δεν ξερω...εχει κ σελιδα στο νετ κ στο φβ...απο οτι μου ειχε πει μια φιλη ειναι η 29κατι η 300 κατι...δεν ειμαι σιγουρη ομως καθολου...και παλι μπορει να λεω βλεπειες...δεν θυμαμαι καθολου...θα ρωτησω κ θα σου πωμολις μου πει...


    δεν δουλευω παντως στο γυμναστηριο αυτο να το ξερετε.. επειδη βλεπω το κραζετε λιγο λογω τιμης...
    κοιτα η αληθεια ειναι πως τα γυμναστηρια γενικως ειναι πανακριβα...τι θελω να πω
    χρεωνεσαι 45-50 ευρω το μηνα και ουσιαστικα δε κανεις τιποτα αλλο απο το να νοικιαζεισ μηχανηματα.χωρια που οι μπαρες συνηθως ειναι για τον *** και εχεις το ***** πανω απο το κεφαλι σου ολη την ωρα να σου λεει οτι καταστρεφεις τα γονατα σου καθε φορα που κανεις σκουωτ μεχρι ο κωλος σου να ακουμπησει στις γαμπες....
    δηλαδη ειναι που ειναι πληρως ασχετοι οι περισσοτεροι ιδιοκτητες θελουν να σου μαθουν κ τι να κανεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-12-11 18:15 #374
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Δεν μπορώ να σας καταλάβω μερικούς εδώ μέσα, πως γίνετε τα πάντα σε ένα γυμναστήριο να σας φταίνε; Την μια οι τιμές, την άλλη οι γυμναστές, την άλλη ο κόσμος, ο εξοπλισμός, η σάουνα και πάει λέγοντας… γιατί δεν στήνετε ένα γυμναστήριο σπίτι σας να είστε άνετοι και ευχαριστημένοι;
    Όσο για το παραπάνω, είναι λογικό όταν πέσουν κάποια χρήματα σε κάποιον χώρο, να πρέπει με τον χ-ψ τρόπο να γίνουν απόσβεση… και φυσικά το κόστος διατήρησης σε αξιοπρεπές επίπεδο ενός χώρου που είναι τεράστιος δεν είναι ίδιο με το κόστος διατήρησης μιας τρύπας…
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-12-11 18:54 #375
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορώ να σας καταλάβω μερικούς εδώ μέσα, πως γίνετε τα πάντα σε ένα γυμναστήριο να σας φταίνε; Την μια οι τιμές, την άλλη οι γυμναστές, την άλλη ο κόσμος, ο εξοπλισμός, η σάουνα και πάει λέγοντας… γιατί δεν στήνετε ένα γυμναστήριο σπίτι σας να είστε άνετοι και ευχαριστημένοι;
    Όσο για το παραπάνω, είναι λογικό όταν πέσουν κάποια χρήματα σε κάποιον χώρο, να πρέπει με τον χ-ψ τρόπο να γίνουν απόσβεση… και φυσικά το κόστος διατήρησης σε αξιοπρεπές επίπεδο ενός χώρου που είναι τεράστιος δεν είναι ίδιο με το κόστος διατήρησης μιας τρύπας…
    γινεται γιατι αυτοι που εχουν τα γυμναστηρια ειναι συνηθως ανθρωποι που δεν εχουν ασχοληθει σοβαρα με βαρη
    οταν δουλευεις σε ενα γυμναστηριο και δεν ξερεις βασικες ασκησεις να εκτελεις εισαι ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ ΟΚ>?ολα τα γυμναστηρια εχουν και μια γκομενα-γυμναστρια να τραβα κοσμο (ας μη κρυβομαστε πισω απ το δαχτυλο μας) αλλα θα πρεπε να χει εναν σοβαρο ανθρωπο οχι τον χ-ψ μποντυμπιλντερ απλα καποιον που να ξερει πως να εκτελει σωστα τα βασικα ενα σκουωτ μια αρση θανατου μια πιεση παγκου μια σοβαρη κωπηλατικη.τελοσπαντων
    ΓΙΑ ΜΕΝΑ
    θελω ενα γυμναστηριο με σκουωτ ρακ και βασικα μηχανηματα και φυσικα σωστες μπαρες, οχι καμια που να αντεχει 100 κιλα αλλα μια σοβαρη μια ολυμπιακη ξερω γω μια που να αξιζει.αν νομιζεις οτι ζηταω πολλα για τα 45 ευρω που δινω αποψη σου σεβαστη αλλα μη περιμενεις να συμφωνησω κιολας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 25 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 15232425262735 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread