Σελίδα 22 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122232432 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 316 έως 330 από 593
  1. 31-08-11 21:39 #316
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Txc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα με χαλαει για διαφορους λογους:

    1) Ειναι πολυ κεντρικοε και???
    2) Μαζευει ποζεραδες...εσυ ακουστικα κ την δουελια σου...
    3) Με χαλαει η βιτρινα, την ωρα που κανεις διαδρομο, περνανε απο εξω και σε κοιτανε...σιγα το κακο καλε...κ παλι την δουλεια σου αν κ τετοια φυση την αφηνεις για το μεσα?????
    4) Με χαλανε οι γκομενες barby, οταν σηκωνω βαρυ και ειμαι στο super set να με ακουμπα στο μπρατσο και να με ρωτα << πως σε λενε >>, εκει υποτιθετε πας για να γυμναστεις και οχι για να βρεις γκομενα.....μαλιστα...
    5) Απο γυμναστες δεν ξερω, στο δικο μου τουλαχιστον ειναι οτινανε, σημερα πχ ηταν ενας που εκανε μαζι μου βαρυ και ειχε σε ενα φυλλαδιο τις ασκησεις που θα εκανε στο workout του, να μην τις ξεχασει, οτινανε δλδ. Αμα δεν κατσεις να ασχοληθεις μονος σου, οσων αφορα ασκησεις για καθε μυικη ομαδα και τεχνικη κτλ και στηριχτεις σε γυμναστες, αστα να πανε...

    δεν ειναι απολυτο αυτο...μην γενικευις....εχεις παει σε αυτο το γυμναστηριο?ρωταω γιατι με ενδιαφερει κ μεχρι τωρα οι λογοι σου (για σενα σημαντικοι,δεκτον)για μενα ειναι ανυπαρκτοι οποτε ως τωρα εχει συν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-08-11 21:44 #317
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Txc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα με χαλαει για διαφορους λογους:

    4) Με χαλανε οι γκομενες barby, οταν σηκωνω βαρυ και ειμαι στο super set να με ακουμπα στο μπρατσο και να με ρωτα << πως σε λενε >>, εκει υποτιθετε πας για να γυμναστεις και οχι για να βρεις γκομενα...
    Τα αλλα δε με ενδιαφερουν...αλλα αυτο,πραγματικα ειναι το μονο που θα με εκανε να φυγω..(αν ειχα γκομενα η αν ημουν gay )
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-08-11 21:45 #318
    Προεπιλογή
    Εχω παει, αλλα μολις διαπιστωσα τι επαιζε, την εκανα με ελαφρα...
    Ειμαι σε αλλο τωρα, περισσοτερο της γειτονιας...
    Ε για μενα αυτα ηταν τα μειονεκτηματα...
    Απο αποψη μηχανηματων ηταν πολυ καλο και υπηρεσιων, μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα...

    Βασικα πιστευω το καλυτερο στην Θεσσαλονικη ειναι το Life στην Κατω Τουμπα...
    Ψαξτο μια στο google για το official site τους, εχει φωτογραφιες και video απο τον χωρο, τα μηχανηματα κτλ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-08-11 21:47 #319
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Txc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω παει, αλλα μολις διαπιστωσα τι επαιζε, την εκανα με ελαφρα...
    Ειμαι σε αλλο τωρα, περισσοτερο της γειτονιας...
    Ε για μενα αυτα ηταν τα μειονεκτηματα...
    Απο αποψη μηχανηματων ηταν πολυ καλο και υπηρεσιων, μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα...

    Βασικα πιστευω το καλυτερο στην Θεσσαλονικη ειναι το Life στην Κατω Τουμπα...
    Ψαξτο μια στο google για το official site τους, εχει φωτογραφιες και video απο τον χωρο, τα μηχανηματα κτλ...
    μακρυα μωρε,.,,εγω ειμαι κεντρο ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-09-11 00:07 #320
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Txc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω παει, αλλα μολις διαπιστωσα τι επαιζε, την εκανα με ελαφρα...
    Ειμαι σε αλλο τωρα, περισσοτερο της γειτονιας...
    Ε για μενα αυτα ηταν τα μειονεκτηματα...
    Απο αποψη μηχανηματων ηταν πολυ καλο και υπηρεσιων, μπορω να πω οτι ειναι απο τα καλυτερα...

    Βασικα πιστευω το καλυτερο στην Θεσσαλονικη ειναι το Life στην Κατω Τουμπα...
    Ψαξτο μια στο google για το official site τους, εχει φωτογραφιες και video απο τον χωρο, τα μηχανηματα κτλ...
    Το life ειναι ακριβο και μαζευει και αυτο πολυ κοσμο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-09-11 00:31 #321
    Προεπιλογή
    τζημ να πας στο κεντρο εφοσον μπορεις να παραβλεψεις διαφορα που ειπε το παλικαρι και ξερεις μονη σου τι να κανεις...γιατι μικρο και ανοργανοτο δεν ειναι βεβαια παλια που ειχε βγαλει προσφορα γινοταν χαμος και μαλιστα οταν βλεπεις οτι 2 φιλες σου εχουν πιασει τους διαδρομουσ μονο και μονο για να μιλανε και να βλεπουν τηλεοραση
    αλλα αν ειναι κοντα σου και σου κανει ο χορος πηγαινε
    εγω παντος αν τυχει και ξεμινω θεσσ 2-3 βδομαδες...στης γειτονιας το γυμναστηριο και αγιος ο θεος
    just do as i say dont do as i do
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-09-11 07:32 #322
    Προεπιλογή
    Μιά μέρα είχα πάει εκεί μέσα Ιουνίου. Ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη είναι πολύ μικρός, για γυμναστή μη τη ψάχνεις καθόλου. Πιστεύω και η μέση να σου σπάσει απο λάθος εκτέλεση άσκησης δεν παίζει να δεις το πρόσωπο του Όργανα/διάδρομοι το ένα πάνω στο άλλο , σαν αποθήκη που πουλάει μηχανήματα είναι. Είχα πετύχει και 2 τύπους κουνάβια και μου ήταν αρκετό.. Μπορεί εσένα να σου αρέσει, αν έχεις κάποιον φίλο που πάει ήδη έχεις 2 δωρεάν προπονήσεις για να δεις τι παίζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-09-11 13:25 #323
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jumaru Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιά μέρα είχα πάει εκεί μέσα Ιουνίου. Ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη είναι πολύ μικρός, για γυμναστή μη τη ψάχνεις καθόλου. Πιστεύω και η μέση να σου σπάσει απο λάθος εκτέλεση άσκησης δεν παίζει να δεις το πρόσωπο του Όργανα/διάδρομοι το ένα πάνω στο άλλο , σαν αποθήκη που πουλάει μηχανήματα είναι. Είχα πετύχει και 2 τύπους κουνάβια και μου ήταν αρκετό.. Μπορεί εσένα να σου αρέσει, αν έχεις κάποιον φίλο που πάει ήδη έχεις 2 δωρεάν προπονήσεις για να δεις τι παίζει.
    μαλιστα...καλα θα παω να κανω δοκιμαστικα εχω δεν εχω γνωστο....
    για να δουμε....τα βαρη με ενδιαφερουν ,τα αλλα τα φρουφρου κ αρωματα δεν χρειαζονται...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-09-11 13:57 #324
    Προεπιλογή
    Λοιπόν αφού σε ενδιαφέρουν τα βάρη να σου τα περιγράψω. Αλτήρες μέχρι 40 κιλά, 2 ίσους πάγκους, 1 επικλινή, 1 κωπηλατική τροχαλία, 2 κωπηλατικά μηχανήματα (το 1 γ@μάει), 3 τροχαλίες για πλάτη, 1 πολυτροχαλία (με 4), άλλες 2 τροχαλίες για διάφορες ασκήσεις, 1 σμιθ, rack για σκουώτ πρέσα παράλληλη με το έδαφος (εμένα δεν μ' αρέσει), βάση για κωπηλατική στο σταυρό , 2 λάρι σκωτ για δικεφάλους, 3 για μηριαίους δικεφάλους 2 για γάμπες (καθιστός και όρθιος) 2 για εκτάσεις τετρακεφάλων, 3 μηχανήματα πιέσεων στήθους (1 ξαπλωτός πολύ καλό), 1 για πιέσεις ώμων, 1 για εκτάσεις ώμων, 5 ελεύθερος πάγκους, 4 μηχανήματα για κοιλιακούς κάποια για ραχιαίους, πεκ ντεκ 2 κρος όβερ 2 για προσαγωγούς απαγωγούς, 1 μονόζυγο - δίζυγο με υποβοήθηση, 1 μηχάνημα για βυθίσεις που βάζεις πλάκες, 1 αποκλειστικά για κ@λαράκια , 2 στραβόμπαρες ε και τα διάφορα μετά για αερόβια (πάρα πολλά). Αν θα είχε κατακλινή, χακ σκουώτ πρέσα 45 μοιρών και καλύτερη διαβάθμιση στους αλτήρες θα ήταν το ιδανικό για μένα.
    Δες και την περιήγηση εδώ
    Ελπίζω να σε κάλυψα. Αν θες να πας να κάνεις καμιά προπόνηση στείλε μου σε π.μ. το όνομά σου να τους πω ότι θα πας εκ μέρους μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Georges : 01-09-11 στις 14:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-09-11 16:41 #325
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Georges Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν αφού σε ενδιαφέρουν τα βάρη να σου τα περιγράψω. Αλτήρες μέχρι 40 κιλά, 2 ίσους πάγκους, 1 επικλινή, 1 κωπηλατική τροχαλία, 2 κωπηλατικά μηχανήματα (το 1 γ@μάει), 3 τροχαλίες για πλάτη, 1 πολυτροχαλία (με 4), άλλες 2 τροχαλίες για διάφορες ασκήσεις, 1 σμιθ, rack για σκουώτ πρέσα παράλληλη με το έδαφος (εμένα δεν μ' αρέσει), βάση για κωπηλατική στο σταυρό , 2 λάρι σκωτ για δικεφάλους, 3 για μηριαίους δικεφάλους 2 για γάμπες (καθιστός και όρθιος) 2 για εκτάσεις τετρακεφάλων, 3 μηχανήματα πιέσεων στήθους (1 ξαπλωτός πολύ καλό), 1 για πιέσεις ώμων, 1 για εκτάσεις ώμων, 5 ελεύθερος πάγκους, 4 μηχανήματα για κοιλιακούς κάποια για ραχιαίους, πεκ ντεκ 2 κρος όβερ 2 για προσαγωγούς απαγωγούς, 1 μονόζυγο - δίζυγο με υποβοήθηση, 1 μηχάνημα για βυθίσεις που βάζεις πλάκες, 1 αποκλειστικά για κ@λαράκια , 2 στραβόμπαρες ε και τα διάφορα μετά για αερόβια (πάρα πολλά). Αν θα είχε κατακλινή, χακ σκουώτ πρέσα 45 μοιρών και καλύτερη διαβάθμιση στους αλτήρες θα ήταν το ιδανικό για μένα.
    Δες και την περιήγηση εδώ
    Ελπίζω να σε κάλυψα. Αν θες να πας να κάνεις καμιά προπόνηση στείλε μου σε π.μ. το όνομά σου να τους πω ότι θα πας εκ μέρους μου
    οντως μια χαρα...τωρα οκ στο τελευταιο αν τα ειχε αυτα θα ηταν τελειο αλλα προσωπικα σε γυμναστηριο κεντρου χακ δεν εχω βρει ουτε πρεσσα καθετη....η πρεσσα της τεκνοτζιμ δεν μ αρεσει αλλα απο το τιποτα,παλι κανεις δουλεια κ το χακ το κανεις κ ελευθερα κ τελειωνει η υποθεση....κανενα γυμναστηριο δεν τα εχει ολα μωρε (εκτος απο αυτο που ημουν γερμανια) οποτε συμβιβαζεσαι....

    το εχω δει στο νετ,θα παερασω κ απο κοντα να το δω κ θενκς παντως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-09-11 19:30 #326
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα αλλα δε με ενδιαφερουν...αλλα αυτο,πραγματικα ειναι το μονο που θα με εκανε να φυγω..(αν ειχα γκομενα η αν ημουν gay )
    τι και γκομενα να χες ρε?ουτε καν...μονο αν εισαι gay...αλλα και gay να εισαι ρε φιλε δε φευγεις εδω που τα λεμε
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-09-11 20:18 #327
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Ο χώρος είναι μιά χαρά όπως και τα μηχανήματα και οι αλτήρες. Απ τα καλύτερα γυμναστήρια που έχω πατήσει το θεωρώ προσωπικά. Εγώ ρώτησα για το αν είναι κρόκοι οι γυμναστές ή καλοί.. Τέσπα, πάλι στον balatsino το κόβω να τρέχω
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-09-11 00:17 #328
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gaspari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο χώρος είναι μιά χαρά όπως και τα μηχανήματα και οι αλτήρες. Απ τα καλύτερα γυμναστήρια που έχω πατήσει το θεωρώ προσωπικά. Εγώ ρώτησα για το αν είναι κρόκοι οι γυμναστές ή καλοί.. Τέσπα, πάλι στον balatsino το κόβω να τρέχω
    ναι ειναι...ειναι γνωστο ειδικα για το γυμναστηριο αυτο....αν μποεις να πας στο στουντιο του μπαλατσινου,τι να πω...γιατι οχι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-09-11 19:26 #329
    Προεπιλογή
    καλησπέρα

    Θα τολμήσω να αναφέρω οτι δεν είμαι και η μεγαλύτερη fan των γυμναστηρίων

    Επειδή όμως θα ήθελα να γυμναστώ ψάχνω μήπως τυχών υπάρχει ανατολικά κάποιο γυμναστήριο που συνδυαζει και χωρό μαζί (τουλάχιστον αυτό μαρεσει)

    Γνωρίζετε αν υπάρχει κάτι τέτοιο?

    Οχι τίποτα βαρέθηκα να πληρώνω γυμναστήρια και να πηγαίνω ούτε μία φορά τον μήνα τελικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-09-11 08:53 #330
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο crystallyn Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα

    Θα τολμήσω να αναφέρω οτι δεν είμαι και η μεγαλύτερη fan των γυμναστηρίων

    Επειδή όμως θα ήθελα να γυμναστώ ψάχνω μήπως τυχών υπάρχει ανατολικά κάποιο γυμναστήριο που συνδυαζει και χωρό μαζί (τουλάχιστον αυτό μαρεσει)

    Γνωρίζετε αν υπάρχει κάτι τέτοιο?

    Οχι τίποτα βαρέθηκα να πληρώνω γυμναστήρια και να πηγαίνω ούτε μία φορά τον μήνα τελικά
    Αντολικά πόσο ανατολικά??Θέρμη?Πανόραμα?Τι εννοεις χώρο??Θέλεις να έχεις ωραίες εγκαταστάσεις καθαρές κλπ κλπ?
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 22 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122232432 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread