Σελίδα 1 από 40 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 593
  1. 02-02-09 09:36 #1
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή Γυμναστήριο στη Θεσσαλονίκη
    Ξέρει κανείς κανένα γυμναστήριο κυρίως στην ανατολική πλευρά της πόλης? Να έχει όμως αρκετά ελεύθερα βάρη, για μηχανήματα, διαδρόμους, ποδήλατα δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα.
    Δυστηχώς αυτό που πάω πηγαίνει σε καινούργιο χώρο αλλά αλλάζει και άποψη για τα βάρη. Το έκανε εντελώς "fitness" και περιόρισε τα βάρη, όσα δηλαδή κράτησε, σε ένα χώρο πολύ μικρό. Κατά τα υπόλοιπα έχει πισίνα 18m μήκος, νέα ποδήλατα - διαδρόμους, ωραία και τεράστια αποδυτήρια, μεγάλες αίθουσες για aerobic θα έχει και ωραίο καφέ, αλλά ..... εγώ προτιμώ ακόμη τα σιδεράδικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-02-09 14:03 #2
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Κατά τα υπόλοιπα έχει πισίνα 18m μήκος, νέα ποδήλατα - διαδρόμους, ωραία και τεράστια αποδυτήρια, μεγάλες αίθουσες για aerobic θα έχει και ωραίο καφέ, αλλά ..... εγώ προτιμώ ακόμη τα σιδεράδικα.
    Ρε εχει χαλασει ο κοσμος ομως για πες ο καφες καλος γυναικες ειχε μεσα?αρκετες? καλες?

    Σιγουρα ο νασερ θα ξερει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-02-09 14:16 #3
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Τι να σου πω? Το Σάββατο είχε εγκαίνια οπότε δεν ξέρω για τον καφέ ακόμη αλλά μάλλον καλός θα είναι. Ειδικά από την ταράτσα που έχει ωραία θέα. Βλέπω να την κάνουνε roof garden.
    Από γυναίκες δεν ξέρω επίσης. Τα βάρη παραμένουν μέχρι τα μέσα του μήνα στο παλιό. Μόνο το aerobic έχει ξεκινήσει στο νέο για το οποίο όμως δεν έχω ιδέα. Ούτως ή άλλως πάω μαζί με τη γυναίκα μου στο γυμναστήριο (σε γυμναστήριο την γνώρισα ).
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-02-09 14:16 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Kutsup ησουν στο μεγαλυτερο γυμναστηριο με ελευθερα βαρη στην Ανατολικη Θεσσαλονικη και αντιλαμβανομαι πως τωρα ξεβολευτηκες.
    Ανατολικα εχει ο Χαρης ο Κολοβος δυο γυμναστηρια(Εscape ονομαζονται) που εχουν αρκετα ελευθερα βαρη, στη Μητροπουλου εχει ενα αλλο και κοντα Φορουμ που ησουν πιο πανω επι τη Εθνικης Αντιστασεως ανοιξε ενα αλλο που εχει ελευθερα βαρη.

    Mετα στη Τουμπα πισω απο το γηπεδο του ΠΑΟΚ και πισω απο την εκκλησια της Αγιας Βαρβαρας ειναι του Ιορδάνη το γυμναστηιο, που ειναι παραδοσιακο σηδεραδικο! Εχει και πολλες φωτο του Ηλια
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-02-09 14:23 #5
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER
    Kutsup ησουν στο μεγαλυτερο γυμναστηριο με ελευθερα βαρη στην Ανατολικη Θεσσαλονικη και αντιλαμβανομαι πως τωρα ξεβολευτηκες.
    Ανατολικα εχει ο Χαρης ο Κολοβος δυο γυμναστηρια(Εscape ονομαζονται) που εχουν αρκετα ελευθερα βαρη, στη Μητροπουλου εχει ενα αλλο και κοντα Φορουμ που ησουν πιο πανω επι τη Εθνικης Αντιστασεως ανοιξε ενα αλλο που εχει ελευθερα βαρη.

    Mετα στη Τουμπα πισω απο το γηπεδο του ΠΑΟΚ και πισω απο την εκκλησια της Αγιας Βαρβαρας ειναι του Ιορδανι το γυμναστηιο, που ειναι παραδοσιακο σηδεραδικο! Εχει και πολλες φωτο του Ηλια
    Το ένα Escape πρέπει να είναι κάπου στην Κρήνη κοντά στο Μαιάμι. Το έχεις δει από μέσα? Λέει τίποτε ή αδίκως θα πάω? Το άλλο πιο πάνω από το forum που είναι? Εκεί κοντά μένα και δεν έχω δει τίποτε. Μήπως εννοείς προς την Αγαίου ένα παλιό UNIVERSAL?
    Τούμπα δεν βολεύει με τίποτε ειδικά τις ώρες που πάω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-02-09 14:28 #6
    Προεπιλογή
    To Escape είναι χειρότερο και μικρότερο (όσον αφορά μπάρες/αλτήρες) απ' το καινούργιο FORUM.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-02-09 14:47 #7
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το ένα Escape πρέπει να είναι κάπου στην Κρήνη κοντά στο Μαιάμι. Το έχεις δει από μέσα? Λέει τίποτε ή αδίκως θα πάω? Το άλλο πιο πάνω από το forum που είναι? Εκεί κοντά μένα και δεν έχω δει τίποτε. Μήπως εννοείς προς την Αγαίου ένα παλιό UNIVERSAL?
    Τούμπα δεν βολεύει με τίποτε ειδικά τις ώρες που πάω.
    Κανενα απο τα δυο EScape δεν εχω επισκευτει, απλα ακουω πως πολλοι πανε εκει.
    Το αλλο που ειναι κοντα σε σενα παιζει να ειναι το παλιο UNIVERSAL, αλλα μονο τον ιδιοκτητη γνωριζω και μια γυμναστρια που δουλευει εκει. Θα ρωτησω και θα μαθω για να σου πω.

    To Escape είναι χειρότερο και μικρότερο (όσον αφορά μπάρες/αλτήρες) απ' το καινούργιο FORUM.
    Φιλε tolismann καλωσορισες στο φορουμ.
    Πραγματικα δεν γνωριζω πως ακριβως ειναι και τα δυο, αλλα επειδη ακολουθουν τις καινουργιες προδιαγραφες γυμναστηριων, σιγουρα δεν βολευουν να κανεις bodybuilding.

    Στο κεντρο μεταξυ Αγιου δημητριου και Κασανδρου προς τα πανεπηστημια ειναι το ΓυμνασιοΝ οπυ παω εγω και ειναι καλο για οσους θελουν ελευθερα βαρη καθως εχει πολλους αλτηρες, πολλες μπαρες ολυμπιακες και φουλ εξοπλισμο απο μηχανηματα για βαριες προπονησεις. Εκει ειμαι πολλα χρονια και δυσκολα θα το αλλαζα με κατι αλλο.

    Πιο ψηλα στο υψος των πανεπηστημιων,πισω απο το Καυτανζογλιο ειναι το ALL Star εχω ακουσει καλες κρητικες αλλα δεν εχω παει ποτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-02-09 01:27 #8
    Προεπιλογή
    kutsup επειδη παω κ εγω στο φορουμ τραβαω την ιδια ξενερα... υπαρχει ενα αιγαιου με ανδριανουπολεως σε να δρομακο π λεγεται χαψα οπου πηγαινα παλιοτερα. ειναι ψιλο..τρυπα και αν πας σε ωρα αιχμης την π...σες... απο κει κ περα εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το ναυτιλους στην ποντου. επισης υπαρχει ενα σε ενα στενο(μαυροκορδατου) κοντα στο πειραματικο, . τελος ενας φιλος παει σε ενα του δημου κοντα στο υψος εγνατια-μαρτιου με 11 ευρω το μηνα...ευχαριστημενος δηλωνει αλλα δεν εχει κ πολλες απαιτησεις...

    Επειδη ψαχνουμε ακριβως τα ιδια μαλλον θα πρεπει να συμβιβαστουμε σε μια υποδεεστερη απο το φορουμ επιλογη... κριμα γιατι σα γυμναστηριο καλυπτε κ τους πιο απαιτητικους...
    Live Fast, Die Young
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-02-09 01:36 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER
    εχει ενα αλλο και κοντα Φορουμ που ησουν πιο πανω επι τη Εθνικης Αντιστασεως ανοιξε ενα αλλο που εχει ελευθερα βαρη.
    στο συγκεκριμενο δεν εχω παει αλλα ετσι οπως το ειδα περνωντας απ εξω πρεπει να ναι ψιλιαπαραδεκτο. βεβαια δν βαζω και το χερι μου στη φωτια...
    Live Fast, Die Young
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-02-09 06:12 #10
    Προεπιλογή
    ΡΕ ΣΑΛΟΝΙΚΑ το γυμναστιριο ειναι ενα UNDER GROWND GYM!!! ΔΕΝ ξερω ομως αν εχει κυριλεψει τωρα το πυθανοτερο! αλλα ποιο παλια ηταν πολυ καλο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-02-09 12:19 #11
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_
    ΡΕ ΣΑΛΟΝΙΚΑ το γυμναστιριο ειναι ενα UNDER GROWND GYM!!! ΔΕΝ ξερω ομως αν εχει κυριλεψει τωρα το πυθανοτερο! αλλα ποιο παλια ηταν πολυ καλο!
    αμα λεμε το ιδιο στην αγιου δημητριου, οχι μια χαρα εχει μινει...
    αυτο δεν το ειχαν κλησει καποτε?
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-02-09 13:26 #12
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο _kwstas_
    ΡΕ ΣΑΛΟΝΙΚΑ το γυμναστιριο ειναι ενα UNDER GROWND GYM!!! ΔΕΝ ξερω ομως αν εχει κυριλεψει τωρα το πυθανοτερο! αλλα ποιο παλια ηταν πολυ καλο!
    αμα λεμε το ιδιο στην αγιου δημητριου, οχι μια χαρα εχει μινει...
    αυτο δεν το ειχαν κλησει καποτε?
    Για τους παλιους, ειναι το παλιο γυμναστηριο του Νταλα, το υπογειο.
    Ηταν να κλεισει με μια ιστορια που εγινε καποτε αλλα ακομα παραμενει ανοιχτο.

    kutsup δεν σε ξεχασα, αλλα δεν προλαβαινω με τις υποχρεωσεις μου.

    Βασιλισης Ολγας 259
    ΜY GYM
    Ειναι πιο κατω απο την αιγαιου μου ειπαν, παιζει να ειναι το παλιο Universal. Πηγαινε ρειξε καμια ματια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-02-09 14:04 #13
    Veteran
    Το avatar του χρήστη kutsup

    Εγγραφή
    07-10-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    577
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER
    kutsup δεν σε ξεχασα, αλλα δεν προλαβαινω με τις υποχρεωσεις μου.

    Βασιλισης Ολγας 259
    ΜY GYM
    Ειναι πιο κατω απο την αιγαιου μου ειπαν, παιζει να ειναι το παλιο Universal. Πηγαινε ρειξε καμια ματια.
    Το ξέρω δε λέει. Thanx anyway.
    Τελικά μου είπαν ότι στο Forum θα κάνουν επέκταση τα βάρη και θα τα κάνουν όλα εννιαία τώρα είναι σε δύο διαφορετικά δωμάτια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-02-09 14:06 #14
    Προεπιλογή
    σημερα μου ειπαν οτι τα βαρη του παροντος κτιριου θα μεταφερθουν στο καινουριο και θα προστεθουν και πιο συγχρονα. Οποτε kutsup δε νομιζω το καινουριο να μειονεκτει σε κατι οσον αφορα τα βαρη.
    Live Fast, Die Young
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-02-09 18:41 #15
    Προεπιλογή
    mantus το ιδιο λεμε εκανα προπονιση εκει οταν ειχα ανεβει σαλονικα ποιο παλια!! το ιδιο εχει μινει??? σε αυτο πας εσυ???
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 40 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread