Σελίδα 38 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 283637383940 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 556 έως 570 από 593
  1. 22-10-13 02:21 #556
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Για το fitness fun που λέει ο φίλος παραπάνω, μη διανοηθεί κανένας και πετάξει τα λεφτά του σε αυτό, πήγα 1 μήνα γιατί ήταν πολύ κοντά στο σπίτι μου όταν μετακόμισα και ακόμα και αν εξαιρέσουμε τα (πολλά) λεφτά που έδωσα για εγγραφή + μηνιαία συνδρομή αν και ήμουν φοιτητής και δε θυμάμαι ακριβές ποσό, θυμάμαι πρόχειρα:

    χαλασμένα μηχανήματα
    αλτήρες με μεγάλη απόκλιση στα κιλά και φυσικά ποτέ τοποθετημένους σε ζευγάρι,
    γενικά ακατάστατος χώρος όσον αφορά τα κιλά
    δεν είχε καθόλου άδειες μπάρες να τις φορτώσεις με κιλά, συγκεκριμένα είχε μία στραβόμπαρα και από μία στους πάγκους και τέλος
    και πάνω από όλα αγενέστατο προσωπικό - ο γυμναστής που δούλευε εκεί όταν ήμουν ήταν πραγματικά για ξύλο. Έκατσα ένα μήνα και ζήτημα να μου μίλησε 2 φορές και αυτό αφού τον παρακαλούσα να μου δείξει κάποιο μηχάνημα πώς δούλευε, αλλιώς ούτε γεια.

    Αν είσαι αρχάριος θα πας 2 φορές και δε θα ξαναπάς γιατί κανείς δεν ασχολείται μαζί σου
    Αν είσαι προχωρημένος θα πας 2 φορες και μετά θα τους στείλεις στο διάολο από αυτοσεβασμό!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-10-13 02:49 #557
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το fitness fun που λέει ο φίλος παραπάνω, μη διανοηθεί κανένας και πετάξει τα λεφτά του σε αυτό, πήγα 1 μήνα γιατί ήταν πολύ κοντά στο σπίτι μου όταν μετακόμισα και ακόμα και αν εξαιρέσουμε τα (πολλά) λεφτά που έδωσα για εγγραφή + μηνιαία συνδρομή αν και ήμουν φοιτητής και δε θυμάμαι ακριβές ποσό, θυμάμαι πρόχειρα:

    χαλασμένα μηχανήματα
    αλτήρες με μεγάλη απόκλιση στα κιλά και φυσικά ποτέ τοποθετημένους σε ζευγάρι,
    γενικά ακατάστατος χώρος όσον αφορά τα κιλά
    δεν είχε καθόλου άδειες μπάρες να τις φορτώσεις με κιλά, συγκεκριμένα είχε μία στραβόμπαρα και από μία στους πάγκους και τέλος
    και πάνω από όλα αγενέστατο προσωπικό - ο γυμναστής που δούλευε εκεί όταν ήμουν ήταν πραγματικά για ξύλο. Έκατσα ένα μήνα και ζήτημα να μου μίλησε 2 φορές και αυτό αφού τον παρακαλούσα να μου δείξει κάποιο μηχάνημα πώς δούλευε, αλλιώς ούτε γεια.

    Αν είσαι αρχάριος θα πας 2 φορές και δε θα ξαναπάς γιατί κανείς δεν ασχολείται μαζί σου
    Αν είσαι προχωρημένος θα πας 2 φορες και μετά θα τους στείλεις στο διάολο από αυτοσεβασμό!

    Αναφερεσαι σε αυτο που ειναι στην Εγνατιας 1 ετσι?Τοσο χαλια ε?Ποια χρονια πηγαινες εκει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-10-13 17:14 #558
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο carlos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΆ ΕΠΕΙΔΉ ΕΊΜΑΙ ΚΑΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ ΚΑΙ ΜΈΝΩ ΣΤΗ ΚΆΤΩ ΤΟΎΜΠΑ ΜΠΟΡΕΊ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΤΕΊΝΕΙ ΚΆΠΟΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΉΡΙΟ ΣΧΕΤΙΚΆ ΕΔΏ ΚΟΝΤΆ?????

    Ναι φιλε, διπλα σου εχεις το ESCAPE. Βρισκεται ακριβως στο πανω στενο απο το νεο ΜΙΚΕΛ (καφετερια) που ανοιξε στην Κλεανθους. Γραψε escape gym στο google και θα το βρεις. Εχει 99 ευρω το τριμηνο (90 χωρις αποδειξη) και Σαββατοκυριακα ανοιχτα. Πηγαινω εκει καθημερινα (αν και μερικες φορες πηγαινω στο γυμναστηριο της Κρηνης επειδη με βολευει σε αποσταση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-10-13 13:19 #559
    Προεπιλογή
    Ξέρει κανείς κανένα καλό γυμναστήριο στη Θεσσαλονίκη(κυρίως κέντρο) όπου να είναι περισσότερο σιδεράδικο και λιγότερο μοντέρνο γυμναστήριο? Δηλαδή να ασχολείται περισσότερο με βάρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-10-13 14:44 #560
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    5 post πιο πάνω το παιδί έχει αξιολογήσεις για ένα σωρό γυμναστήρια του κέντρου. Δεν το είδες?
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-10-13 15:46 #561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    5 post πιο πάνω το παιδί έχει αξιολογήσεις για ένα σωρό γυμναστήρια του κέντρου. Δεν το είδες?
    Το είδα, απλώς ρώτησα αν υπάρχουν κι άλλα σιδεράδικα στην περιοχή...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-10-13 04:07 #562
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Surfer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι μου θυμίσατε!!...ο Στυλιανίδης υπάρχει ακόμα? πήγαινα εκεί το '95 και '96..Δίπλα στη Πλατεία Αριστοτέλους. Θυμάμαι, όταν πήγαινε 22:00 κατέβαζε το γενικό του ρεύματος...Με τα φώτα κινδύνου βγαίναμε έξω Εαν είχες ξεχαστεί και ήσουν στα αποδυτήρια τοίχο, τοίχο για να βγούμε

    πω πω πω ο στυλιανιδης απο τοτε τα εκανε αυτα με τα φωτα??μιλαμε ειναι τερμα σπαγγοραμενος ο ανθρωπος και αυτος και ο γιος του και η γυναικα του ολι η οικογενεια.....μιση ωρα οριν κλεισει το γυμναστηριο χαμηλωνει σχεδον τερμα τα φωτα και κλεινει το νερο στα αποδυτηρια και τον θερμοσιφωνα.αυτα που κανουν εκει ειναι καραγκιοζιδικα...τα φωτα ειναι συνεχεια πολυ χαμηλα...δεν βλεπεις μπροστα σου ειλικρινα
    παλια ηταν στη πλατεια αριστοτελους ε?εγω τον πετυχα περσι στην βενιζελου σε ενα παλιο κτιριο και ηταν και για 2 μιση χρονια πριν καμια 6ετια στη ναυαρινου στο πεζοδρομο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-11-13 02:51 #563
    Προεπιλογή
    Παιδιά γνωρίζει κανείς κάποιο γυμναστήριο περιοχή Τούμπα - Χαριλάου
    που η συνδρομή του να είναι, είτε 30ευρώ ανα μήνα (χωρίς συμβόλαια κτλ) ή να πληρώνεις με την φορά? Δεν με ενδιαφέρει ουτε να είναι χλιδάτο ουτε πισίνες κτλ. Και σιδεράδικο να είναι δεν με πειράζει
    ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-11-13 10:18 #564
    Προεπιλογή
    Ναι αδερφε, το ειχα απαντησει και πιο πανω. Το πρωην ESCAPE στην Θεαγενους Χαριση. Μολις πριν μια εβδομαδα αλλαξε η διαχειριση και ονομαζεται αλλιως. Πλεον εχει γινει YAVA (γραψε yava gr)
    Εχει καλες προσφορες τωρα. 169 ευρω το χρονο. Εγω ειχα πληρωσει τριμηνο 90 ευρω οταν ακομη ηταν escape, αλλα πλεον θα το επεκτεινω σε ετησιο με βλεπω.
    Το κακο ειναι οτι απο αλτηρες μονο μεχρι 35κιλα εχει και γενικα τις πλακες τις εχουν μειωσει(εχει διαμερισματα απο πανω), αλλα θα κανουν ανακαινιση εμαθα, δηλαδη θα βαλουν σε ολο το πατωμα ταρταν (προς το παρον εχουν βαλει σε μερικα σημεια) για να μην ακουγεται, οποτε λογικα θα ξαναφερουν τους υπολοιπους αλτηρες.
    Μπορεις απ'οτι βλεπω και στο site να κανεις προπονηση δωρεαν ως δοκιμη.
    Βρισκεται στο στενο της κλεανθους, αμεσως πανω απο το γωνιακο μεγαλο ΜΙΚΕΛ, οπως ανεβαινεις την Κλεανθους δηλαδη, στο αριστερο σου χερι. Και Κυριακη ανοιχτο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tommygr : 07-11-13 στις 10:20
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-11-13 14:09 #565
    Το avatar του χρήστη AnidaiosGR

    Εγγραφή
    10-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    52
    Προεπιλογή
    Και ξανά μανά απο την αρχή.

    Πήγα και έκανα δοκιμαστική στο

    • Life Fitness Center (Πυλαία)

    πολύ καλό εξαιρετικό για την ακριβεία ,αλλά μακριά σχετικά για εμένα, και οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες ,380 ο χρόνος μου έκανε προσφορά αν θυμάμαι καλά,αλλά γενικότερα είναι τεράστιο.

    • MAD GYM

    https://www.facebook.com/pages/Mad-Gym/386708998084706

    μεγάλο ευρήχωρο,καθαρό απο όσο είδα φτίαχνανε και κάποια πράγματα , χώρος ικανοποιητικός , τιμή αν θυμάμαι καλά ο χρόνος 300€, και κάποια εξτρά πακέτο δώρο και σε κάθε είσοδο στο γυμναστήριο παίρνεις νερό μπουκαλάκι και έχει ειδικό χώρο με 1.5€ σου φτιάχνει ρόφημα έτοιμο, και βγάλανε προσφορά που θα ισχύει απο εδώ και πέρα με 2€ παίρνεις πρωτείνη + κρεατίνη + μέταλλα.

    Αλλά...

    Όλα αυτά απο εμένα που μένω στο καυτατζόγλειο είναι μακριά, υπάρχει κάποιος να προτείνει κάτι αντάξιο τους εδώ γύρω σε εμένα ;

    Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-11-13 14:56 #566
    Προεπιλογή
    Στο Αll Star θυμαμαι οταν πηγαινα για αποθεραπεια μετα απο σπονδυλοδεσια (κλειστη θερμαινομενη πισινα). Ειναι πισω απο το Καυτατζογλειο (απεναντι απο euromedica Κυανο Σταυρο). Προσφατα μου στειλαν και sms για προσφορα 30 ευρω/μηνα. Εχω βεβαια 2 χρονια να παω, οποτε δεν ξερω αν εκαναν αλλαγες στα βαρη/οργανα. Παντως ωραιο περιβαλλον και με χαμαμ
    Γραψε all-star gr

    Ανταξιο βεβαια με το Life αποκλειεται οσον αφορα τα βαρη, αλλα δεν ξερω, ισως μια στο εκατομμυριο καναν καποια αλλαγη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-11-13 15:24 #567
    Το avatar του χρήστη AnidaiosGR

    Εγγραφή
    10-05-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tommygr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο Αll Star θυμαμαι οταν πηγαινα για αποθεραπεια μετα απο σπονδυλοδεσια (κλειστη θερμαινομενη πισινα). Ειναι πισω απο το Καυτατζογλειο (απεναντι απο euromedica Κυανο Σταυρο). Προσφατα μου στειλαν και sms για προσφορα 30 ευρω/μηνα. Εχω βεβαια 2 χρονια να παω, οποτε δεν ξερω αν εκαναν αλλαγες στα βαρη/οργανα. Παντως ωραιο περιβαλλον και με χαμαμ
    Γραψε all-star gr

    Ανταξιο βεβαια με το Life αποκλειεται οσον αφορα τα βαρη, αλλα δεν ξερω, ισως μια στο εκατομμυριο καναν καποια αλλαγη.
    τώρα μέχρι και υπολογισμούς κάνω γιατί θα πηγαίνω με μηχανή κτλ.

    μπήκα εδώ :
    https://www.facebook.com/sportscluba.../photos_stream

    δείχνει οτι έχουν βάλει αρκετά βάρη ,δεν ξέρω αν όντως είναι έτσι όμως.

    Προς στιγμή στόχος μπήκε να πάω σε αυτό στην Ναβαρίνου να δώ τι παίζει κτλ . που άλλαξε διεύθυνση / διοικιτική και στον ARMAGOS που είναι στο ινστιτούτο κοντά.

    Κάτι άλλο γύρω απο αυτά δεν νόμιζω.

    Στο MADGYM
    -3 μηνο = 120€
    Στο Life
    -3 μηνο = 150€ (με 1 δόση)

    αναμονή τότε...εκτός αν προτείνετε και κανένα ακόμα,απλά με νοιάζουν πολύ οι χώροι για βάρη , και γενικά καθαρότητα και να μην γίνεται της πόπης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-11-13 16:21 #568
    Το avatar του χρήστη johny_8

    Εγγραφή
    30-04-2011
    Περ.
    ΘΕΣΣ/ΕΒΡΟΣ
    Μηνύματα
    606
    Προεπιλογή
    o armagos αν θυμαμαι καλα έχει το χρόνο 200η 220 συμφέρει καλά.στο καυτατζωγλειο έχει κοντά και το ελιξιρ το οποίο έχει και power ρακ αλλά έχει αρκετο κόσμο απο τα προγράμματα, ο μήνας 35
    Wolff's Law

    Μένουμε Ελλάδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-12-13 21:05 #569
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tommygr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι αδερφε, το ειχα απαντησει και πιο πανω. Το πρωην ESCAPE στην Θεαγενους Χαριση. Μολις πριν μια εβδομαδα αλλαξε η διαχειριση και ονομαζεται αλλιως. Πλεον εχει γινει YAVA (γραψε yava gr)
    Εχει καλες προσφορες τωρα. 169 ευρω το χρονο. Εγω ειχα πληρωσει τριμηνο 90 ευρω οταν ακομη ηταν escape, αλλα πλεον θα το επεκτεινω σε ετησιο με βλεπω.
    Το κακο ειναι οτι απο αλτηρες μονο μεχρι 35κιλα εχει και γενικα τις πλακες τις εχουν μειωσει(εχει διαμερισματα απο πανω), αλλα θα κανουν ανακαινιση εμαθα, δηλαδη θα βαλουν σε ολο το πατωμα ταρταν (προς το παρον εχουν βαλει σε μερικα σημεια) για να μην ακουγεται, οποτε λογικα θα ξαναφερουν τους υπολοιπους αλτηρες.
    Μπορεις απ'οτι βλεπω και στο site να κανεις προπονηση δωρεαν ως δοκιμη.
    Βρισκεται στο στενο της κλεανθους, αμεσως πανω απο το γωνιακο μεγαλο ΜΙΚΕΛ, οπως ανεβαινεις την Κλεανθους δηλαδη, στο αριστερο σου χερι. Και Κυριακη ανοιχτο.
    Μπορείς να μου πεις ποια είναι η μηνιαία συνδρομή;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-12-13 23:01 #570
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο carlos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να μου πεις ποια είναι η μηνιαία συνδρομή;
    35 νομιζω, απο τα πιο φθηνα και σχετικα αξιολογα. Το πρωι - μεσημερι ειναι καλα, αλλα μετα τις 16:00, ψιλογεμιζει. Νομιζω εχει και πρωινη ζωνη με 25 ευρω το μηνα. Παρε ενα τηλεφωνο καλυτερα να στα πει η γραμματεια ολα τα πακετα. Εχει και για ανεργους εκπτωση, αλλα δεν θυμαμαι ποσο ελεγε στο χαρτι (149 ευρω το χρονο σιγουρα, για μηνα δεν θυμαμαι)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tommygr : 02-12-13 στις 23:05
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 38 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 283637383940 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread