Σελίδα 28 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 18262728293038 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 406 έως 420 από 593
  1. 12-05-12 09:50 #406
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chr04 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο Gymnasium στην Καραολή στον Εύοσμο ερχόταν παλιότερα ένα παλικάρι με αναπηρικό καρότσι και γυμναζόταν. Ο χώρος που είναι τα όργανα και τα βάρη είναι στο ισόγειο και εννιαίος χώρις σκαλοπάτια κτλ. Δυστυχως αποδυτήρια και ντους είναι στο υπόγειο και η πρόσβαση γίνεται με σκάλες.
    Eκτος αυτου οι σκαλες δεν ειναι δυο-τρεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-05-12 21:41 #407
    Προεπιλογή
    Εγω πηγαινα στο gymnasioum φιλε, καλα ειναι αλλα εχει πολυ κοσμο και ειναι αρκετα ακριβο. Αν δεν βρω κατι καλυτερο μπορει να ξαναπαω εκει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-05-12 21:43 #408
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο athan44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ξερεις κανεις καποιο γυμναστηριο δυτικη θεσσαλονικη ή κεντρο το οποιο να ειναι προσβασιμο σε ατομο με καροτσι, δηλαδη να μην εχει σκαλια ή να εχει ραμπα?
    κεντρο θεωρειται οτι ειναι κ το benefit πολυ καλο γυμναστηριο σε ενα επιπεδο ολα πεντακαθαρο με καλους γυμναστες...

    απο τιμες δεν γνωριζω δυστυχως....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-05-12 22:17 #409
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο athan44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω πηγαινα στο gymnasioum φιλε, καλα ειναι αλλα εχει πολυ κοσμο και ειναι αρκετα ακριβο. Αν δεν βρω κατι καλυτερο μπορει να ξαναπαω εκει.
    Υπαρχουν καλυτερα και φθηνοτερα, οι τιμες των gymnas.. ειναι τραγικες, και σε ζαλιζουν με τα συμβολαια τους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-05-12 02:30 #410
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    δαναη ειναι πολυ προσεγμενο γυμναστηριο...εαν σε βολευει η περιχοη κ το οικονομικο πηγαινε αφοβα...
    και ο κοσμος ειναι καλος,ξερω τι σου λεω...εκτος απο εξαιρεσεις που λογικο ειναι παντου να υπαρχουν...και βασικο ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ,το βασικο για μενα...
    Και για μένα αυτό μετράει κυρίως στην επιλογή γυμναστηρίου. Δεν είμαι hardcore να ψάχνω σιδεράδικα όπως μερικοί, εγώ θέλω κυρίλα και καθαριότητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-05-12 12:13 #411
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    @athan44
    To gymnasium έχει χάσει τον κόσμο που είχε παλιά λόγω των τιμώς του που δεν τις ρίχνει με τίποτα. Με τα λεφτά του 6μηνου κλείνεις χρόνο σε άλλα και σου περισσεύουν κιολας. Και η απίστευτη απάντηση είναι δεν ρίχνουμε τις τιμές λόγω 'prestige'....

    Απλώς το ανέφερα λόγω του αναπηρικού καροτσιου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-05-12 19:02 #412
    Προεπιλογή
    Παιδια ξερει κανεις ποσο ειναι το μηνα Θεσσαλονικη διπλα απο την express servise το casa sportiva;;;
    No pain..No gain
    No excuses
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-05-12 15:38 #413
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    Στο internet είχε μια προσφορά για το Aquaforum στην Καλαμαριά 10 επισκέψεις 29 Ευρώ.
    Πήγα χθες Κυριακή, κυριολεκτικά τεράστιο (σε σχέση με αυτά που έχω πάει εγώ), ωραία όργανα, αρκετοί διάδρομοι και για μέρα Κυριακή χωρίς καθόλου κόσμο, ουρές κτλ. Μεγάλα και άνετα αποδυτήρια, εκνευριστικά ντους με κουμπί.

    Μου έκανε εντύπωση ότι ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη διαχωρίζεται από τον υπόλοιπο όροφο κ η γυμνάστρια μου είπε ότι Κυριακή η νομοθεσία απαγορεύει να λειτουργεί ο συγκεκριμένος χώρος. Ίσχύει κάτι τέτοιο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-05-12 15:51 #414
    Προεπιλογή
    Κανενα καλο "σιδεραδικο" για δυτική θεσσαλονίκη? Κοντά στα διαβατα? κορδελιο? Αγιο αθανασιο? σινδο? χαλκηδονα? κουφαλια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-05-12 15:58 #415
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανενα καλο "σιδεραδικο" για δυτική θεσσαλονίκη? Κοντά στα διαβατα? κορδελιο? Αγιο αθανασιο? σινδο? χαλκηδονα? κουφαλια?
    Σιδεραδικο καθαρο γνωριζω στην λαχαναγορα κοντα που πανε ολοι μπραβοι εκει, διαδρομοι δεν υπαρχουν ιστοι απο αραχνες στις γωνιες και τρεξιμο εξω

    Επισης 2 γυμναστηρια στο Κορδελιο. το easy point (κοντα στην ΔΕΗ) που παω εγω πολυ φθηνο. και ενα ακομα στο γηπεδο του κορδελιου μεσα στο στενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-05-12 16:05 #416
    Προεπιλογή
    Οχι δεν θελω βρομικο σιδεραδικο , καθαρο θελω
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-05-12 16:06 #417
    Το avatar του χρήστη s0k0s

    Εγγραφή
    10-03-2012
    Περ.
    Baku - Azerbaijan
    Μηνύματα
    1.893
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ultra_b Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι δεν θελω βρομικο σιδεραδικο , καθαρο θελω
    χαχαχα !
    Aπο κορδελιο που γνωριζω, τοτε αυτα τα δυο που σε ειπα φιλε.
    Το δικο μ ομως ειναι πολυ πιο φθηνο
    Εσυ ξες εσυ επιλεγεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-05-12 01:02 #418
    Προεπιλογή
    Εγω παιδιά είμαι πολυ ευχαριστημένος από τα ESCAPE της Τούμπας. πολύ ξηγημένα παιδιά εκεί μέσα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-06-12 02:29 #419
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chr04 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο internet είχε μια προσφορά για το Aquaforum στην Καλαμαριά 10 επισκέψεις 29 Ευρώ.
    Πήγα χθες Κυριακή, κυριολεκτικά τεράστιο (σε σχέση με αυτά που έχω πάει εγώ), ωραία όργανα, αρκετοί διάδρομοι και για μέρα Κυριακή χωρίς καθόλου κόσμο, ουρές κτλ. Μεγάλα και άνετα αποδυτήρια, εκνευριστικά ντους με κουμπί.

    Μου έκανε εντύπωση ότι ο χώρος με τα ελεύθερα βάρη διαχωρίζεται από τον υπόλοιπο όροφο κ η γυμνάστρια μου είπε ότι Κυριακή η νομοθεσία απαγορεύει να λειτουργεί ο συγκεκριμένος χώρος. Ίσχύει κάτι τέτοιο;
    emena mou ekane entiposi pos anapneoun ekei mesa....o eksaerismos ine entelos xalia (milao gia to xoro me ta elefthera).an mporeis na proponithis pantos mia xara ine.


    ***Γράφε Ελληνικά, είναι κανόνας. Mods Team***
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-06-12 16:13 #420

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Θεσ/νικη
    Μηνύματα
    590
    Προεπιλογή
    Παιδια εχει παει κανεις στο γυμναστηριο του ΠΑ.ΜΑΚ ???
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 28 από 40 ΠρώτηΠρώτη ... 18262728293038 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread