Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 08-01-17 22:26 #1
    Προεπιλογή Επιλογή δημητριακών
    Καλησπέρα.Αναρωτιόμουν διότι δεν μου αρέσει αρκετά η βρώμη τα δημητριακά ολικής αλέσεως με λίγη απόκλιση στην πρωτεΐνη είναι τα ίδια;

    Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-01-17 22:55 #2
    Προεπιλογή
    Κ η βρωμη δημητριακο ειναι , απο κει κ περα ητε ολικης παρεις ητε οχι ,εχεις επιλογη αναμεσα στα γνωστα επεξεργασμενα η στα αυτουσια που οταν ειναι διαφορα λεγονται μουσλι.
    Κ οι επωνυμες μαρκες επεξεργασμενα αναλογα την ποιοτητα μια χαρα ειναι κ πιο νοστιμα. Εγω συνηθως παιρνω σαν βαση βρωμη η ζεας ,φαγοπυρο κ το εμπλουτιζω με διαφορες υπερτροφες οπως κοτζιμπερι,γραμπερι,ιπποφαες,καρυδια,μαυρη σταφιφα κλπ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρήστος Τριανταφύλλου : 08-01-17 στις 22:59
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-17 17:36 #3
    Προεπιλογή
    Δηλαδή με λίγα λόγια τα δημητριακά ολικής είναι επεξεργασμένα τρόφιμα και δεν έχουν καμία ομοιότητα με την βρωμη;

    Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-01-17 16:44 #4
    Προεπιλογή
    Φίλε Κωνσταντίνε, είμαι από αυτούς που αν φάω τη βρώμη όπως τη προτείνει ο κατασκευαστής ή φαγόπυρο κτλ με πιάνει αναγούλα!!!!!!!!!!
    Βρες συνταγή που θα μπορείς να τη φας πιο ευχάριστα. Την έχω σε καθημερινή βάση στη διατροφή μου!
    Μπορείς να τη κάνεις πίττα νοστιμότατη.
    Αν μπορείς να αποφύγεις τα δημητριακά του εμπορίου που έχουν ζάχαρη, θα ήταν καλό...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-01-17 18:35 #5
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    βρωμη - (γιαουρτι η γαλα) - μπανανα - μπεικιν - αυγα ολα στο μπλεντερ, μετα στο τηγανι = πολυ ωραιο πανκεικ το συνοδευεις με οτι θες
    χρονος προετιμασιας 2-3λεπτα

    τελος δν περιγραφω αλλο
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-01-17 19:23 #6
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια και συγγνώμη που άργησα να απαντήσω

    Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση