Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 16-12-16 11:35 #1
    Προεπιλογή Μια μικρη βοηθεια παρακαλω..
    Παιδια επειδη εχασα καποια κιλα αλλα δν εκανα καθολου γυμναστικη...γυρω στα 40 και επειδη δν ειχα δραστηριοτητα χαθηκαν πολλοι μυς και δυναμη και εχω μεινει πολυ κοκκαλο με 11,8% λιπος...θελω να παρω ογκο οι θερμιδες συντηρησης ειναι 2800...αυτο π θελω να ρωτησω ειναι πρεπει τα κιλα πρωτα να δουλευτουν με ισοθερμιδικη??και ποσσο καιρο πριν αρχισω ογκο...εχω σχεδον 2 μηνες τωρα που ειμαι σε ισοθερμιδικη και λεω να αρχισω ογκο...αρχικα να ανεβασω 200 θερμιδες...δηλαδη καπου στις 3000 με μακρος 50 υδ 30 πρ 20 λιπ
    ....οχι υπερβολες γιατι υπηρξα παχυσαρκος....απο 112 κιλα στα 72 με 1.78 υψος και 17 χρονων...οποτε να αρχισω ογκο η να μεινω εκει που ειμαι...τωρα κανω κανονικα βαρη πεντε προπονησεις τη βδομαδα και 3 φορες αεροβια απο ενα μισαωρο...καμια βοηθεια οποιος μπορει??

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-12-16 12:58 #2
    Προεπιλογή
    Θελω να ξαναπαρω τη δυναμη π εχασα....γτ πρεπει να χουν φυγει παρα πολοι μυς αφου ολη μερα εχω μυδενικη διαθεση για οτιδηποτε κουραζομαι ευκολα και οτι συνεπαγεται η απωλεια μυων....και υπερβολικη πεινα...δν ξερω τι να κανω και εκμαι σε αδιεξοδο προς τοψπαρων....

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-12-16 14:30 #3
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Ανεβασε λιγο τις θερμίδες σου και δωσε εμφαση στην προπόνηση αυτη θα καθορίσει τι θα γίνουν τα κιλά που θα παρεις.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-12-16 21:33 #4
    Προεπιλογή
    Οκ εχω ηδη δωσει εμφαση αλλα θελω να μ πεις αν μπορω πλεον να ανεβω σταδιακα μεχρι 200 θερμ πανω απο συντηρηση οχι παραπανω....και να φτασω τις 3000 γτ μ εχει φυγει ολη η δυναμη οπως ειπα και η διαθεση...αγχωνομαι μην παρω λιπος ομως....

    Στάλθηκε από το SM-G530FZ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση