Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 01-11-16 18:40 #1
    Προεπιλογή Κυκλικό πρόγραμμα δύναμης και όγκου (Απόψεις/απορίες)
    Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα.
    Θα ήθελα να να σας δείξω ένα πρόγραμμα και να μου πείτε τις απόψεις σας (εαν ειναι σωστο, υπερβολικο ή οτιδιποτε εχετε να προσθεσετε)
    απο την μεγαλύτερη εμπειρία που έχετε.
    Θέλω να σας πω οτι το έκανα για ενα 3μηνο.

    Όνομα: pro1.jpg Εμφανίσεις: 441 Μέγεθος: 97,0 KB
    Όνομα: pro2.png Εμφανίσεις: 465 Μέγεθος: 373,7 KB

    ΥΓ. Μια συγνώμη εαν υπάρχει ήδη κάπου σε κάποιο άλλο θέμα...ειναι πολλα τα θεματα και εψαξα μονο στα πιο προσφατα και δημοφιλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-11-16 21:40 #2
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Το πρόγραμμα εχει ενα και μοναδικό θετικο οτι προσπαθεί έστω και με πρωτόγονο τρόπο να σου περάσει την λογικη της σταδιακής υπερφόρτωσης και συγκεκριμένα σου λεει να κανεις ενα βαρυ top set και μετα back off sets με λιγοτερα κιλα. Φυσικα το βγαζεις 10 κιλά δε λεει τιποτα θα επρεπε να σου δινει ποσοστα.

    Κατα τα αλλα τρικυμία εν κρανιω παρα πολλες ασκησεις καμια λογικη στην επιλογη τους καμια λογικη στη σειρα τι να πρωτοσχολιασει κανεις.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-11-16 21:42 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόγραμμα εχει ενα και μοναδικό θετικο οτι προσπαθεί έστω και με πρωτόγονο τρόπο να σου περάσει την λογικη της σταδιακής υπερφόρτωσης και συγκεκριμένα σου λεει να κανεις ενα βαρυ top set και μετα back off sets με λιγοτερα κιλα. Φυσικα το βγαζεις 10 κιλά δε λεει τιποτα θα επρεπε να σου δινει ποσοστα.

    Κατα τα αλλα τρικυμία εν κρανιω παρα πολλες ασκησεις καμια λογικη στην επιλογη τους καμια λογικη στη σειρα τι να πρωτοσχολιασει κανεις.
    ευχαριστώ για την απάντηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-11-16 22:09 #4
    Προεπιλογή
    Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον Billy, ψιλό μπερδε γουει κατάσταση...ψάξε στο φόρουμ κάτι πιο απλό αλλά και αποτελεσματικο από την άλλη για τους στόχους σου!! Έχει πάρα πολλά όρεξη να έχεις να διαβάσεις
    It doesn't matter how many times u fall down, it matters how many times u get up...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-11-16 23:19 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Έχει το θετικό ότι σου μαθαίνει κάποια βασικά στοιχεία προπόνησης όπως αυτό της σταδιακής επιβάρυνσης (+φωνώ με billy δλδ)....Αν ήταν λίγο πιο στοχευμένο-απλό θα μου άρεσε καλύτερα.

    Μετά από το τρίμηνο πώς αξιολογείς το πρόγραμμα?
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-11-16 23:48 #6
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    φιλόλογος (ανορθόγραφος) τον έγραψε αυτόν τον πάπυρο λογοδιάρροιας?
    πόνεσαν τα μάτια μου.

    ότι νά ναι όπως είπαν και πιο πάνω
    οχι ότι δε θα δεις αποτελέσματα φυσικά, αλλά κάνει μπαμ ότι γράφτηκε από άσχετο. τέλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-11-16 01:29 #7
    Προεπιλογή
    Σε πονεσαν τα ματάκια σου με τον παλιό παπαπυρο
    Άντε από εκεί με τους χαζοφιλολογισκους που θέλουν και προγράμματα ΒΒινγ.
    Ζαλιστηκε η κυρά Λίκα μας.

    Ο.π.

    Ο προπονητικος όγκος είναι τοο μυτσ . Ξεκίνα με πολύ μικρότερο.



    Υ.Γ. Λιλικα Λιλουγκα εχεις ανεβάσει πρεσβυωπια φαίνεται, είσαι μέσα στα συμπτώματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-11-16 01:38 #8
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    οποιοδήποτε κείμενο δεν έχει bullets, παραγράφους, κενά, σημεία στίξης και με αναγκάζει να το διαβάζω σειριακά, με προδιαθέτει αρνητικά
    εσύ τι ζόρι τραβάς?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-11-16 02:19 #9
    Προεπιλογή
    Σκουζατιμι σενιορα

    Κακό χιούμορ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-11-16 07:07 #10
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδια , όσο για εγώ που το δοκίμασα, έχω να πω το εξεις.
    Το έκανα για τον λογο, οτι διάβασα καλο ειναι να αλλάζουμε προπονήσεις .
    Μου επερνε κοντα στις 2 ωρες για να το κανω την προπόνηση της Δ,Τ κ Παρασκευη και οταν τελείωνα ημουν κομμάτια.
    Ανέβηκα αρκετά σε δύναμη την περίοδο που το έκανα και ένιωθα πιασμένος μερικές φορες, το θεώρησα θετικό
    κ ετσι το συνέχισα για 3 μήνες.
    Παρόλα αυτά ειμαι καινούργιος στην κοινότητα εδώ και ήθελα να ακούσω κ την γνώμη απο κάποιους πιο έμπειρους.
    Απάντηση με παράθεση