Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 29-09-16 18:05 #1
    Προεπιλογή Πρόγραμμα στο γυμναστήριο
    Καλησπέρα στο φόρουμ.Πριν λίγο καιρό έγινε μέλος στο φόρουμ και έχω μερικές απορίες με την προπόνηση και για τις ασκήσεις που πρέπει να κάνω ως αρχάριος.Θέλω εάν κάποιος μπορεί να μου συστήνει ένα πρόγραμμα γυμναστικής για αρχαρίους καθώς θέλω να αρχίσω να μπαίνω σε ρυθμούς για να αυξήσω την μυική μου μάζα.Επίσης θα συνδυάσω μαζί και διατροφή.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-09-16 11:40 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εαν δεν εχεις ασχοληθει ξανα με γυμναστικη σε τετοια φαση, ο,τι κ να κανεις με βαρη, αν το κανεις οπως πρεπει να βαλεις πιο ευκολα τωρα στην αρχη.
    οποτε η θα ακολουθησεις κατι σε καλσσικο bodybuilding split η σε κατι τυπου full body, upper/lower κλπ...
    πρεπει να δωσεις περισοτερς πληροφοριες για σενα..ποσες φορες μπορεις να πηγαινεις γυμναστηριο την εβδομαδα, τι στοχο εχεις..θες να χασεις κιλα, εχειςλ ιπος πανω σου, εισαι αδυνατος κλπ..η καποιον περιορισμο που μπορει να εχεις λογω τραυματισμου κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-10-16 20:29 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εαν δεν εχεις ασχοληθει ξανα με γυμναστικη σε τετοια φαση, ο,τι κ να κανεις με βαρη, αν το κανεις οπως πρεπει να βαλεις πιο ευκολα τωρα στην αρχη.
    οποτε η θα ακολουθησεις κατι σε καλσσικο bodybuilding split η σε κατι τυπου full body, upper/lower κλπ...
    πρεπει να δωσεις περισοτερς πληροφοριες για σενα..ποσες φορες μπορεις να πηγαινεις γυμναστηριο την εβδομαδα, τι στοχο εχεις..θες να χασεις κιλα, εχειςλ ιπος πανω σου, εισαι αδυνατος κλπ..η καποιον περιορισμο που μπορει να εχεις λογω τραυματισμου κλπ.
    Ευχαριστω για την αποκριση φιλε και συγγνωμη που αργησα να απαντησω.Στο γυμναστηριο μπορω να πηγαινω μεχρι 5 φορες την εβδομαδα και ο στοχος μου ειναι να χασω λιπος και να βαλω μυικη μαζα,για το εαν ειμαι αδυνατος τωρα,πιστευω πως ειμαι κανονικος για την ηλικια μου(15)υψος 1,77 και 66 κιλα με λιπος περιπου 15% μυικα κιλα δυστηχως δεν μπορω να κρινω ποσα εχω,μπορω να πω ομως πως εχω γυμνασμενα δικεφαλα και τρικεφαλα,τετρακεφαλα πιστευω πως εχω καλα απο το ποδηλατο αλλα γαμπα οχι τοσο ισα ισα ισα πεταγεται λιγο οταν περπαταω,κοιλιακους εγω μονο τετραδα τους 4 πανω κατω δεν εχω.Ευχαριστω για τον χρονο σου.
    Απάντηση με παράθεση