Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 07-09-16 02:24 #1
    Προεπιλογή Να μαι και εγω + Ερωτηση
    Καλησπερα σε ολο το forum και συγχαρητηρια.
    Ειμαι νεο μελος.Να ξεκινησω λεγοντας πως ειμαι 23 χρονων και εχω υψος 175 τα κιλα που ειμαι τωρα ειναι 70-71.Πριν ξεκινησω ημουν στα 82 κιλα περιπου.
    Κανω βαρη σχεδον 1 χρονο και πιστευω πως εχω δει καποιες διαφορες.(οχι πολλα πραγματα).Ομως τους τελευταιους 2 μηνες μπηκα και εγω στο τρυπακι της διατροφης και να μετραω θερμιδες,
    πραγμα το οποιο δουλευει πολυ καλα σε εμενα.Ομως εχω ενα θεμα στους κοιλιακους.(να επισημανω δεν εχω ξανα δει κοιλιακους πανω μου ποτε ).Το θεμα μου ειναι πως φαινονται μονο αν τραβηξω το δερμα μου προς τα κατω.Δεν εχω πολυ χαλαρο δερμα,επειδη εχω home gym δεν κανω αεροβια αλλα θα παρω ελλειπτικο.Βαζω μερικες φωτο για να δειτε τι εννοω.Ευχαριστω πολυ.

    Όνομα: ewrrrr.jpg Εμφανίσεις: 686 Μέγεθος: 331,3 KB

    Όνομα: 332.jpg Εμφανίσεις: 687 Μέγεθος: 313,0 KB

    Όνομα: 3333.jpg Εμφανίσεις: 675 Μέγεθος: 71,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-09-16 01:50 #2
    Προεπιλογή
    Κανεις δεν γνωριζει..?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-09-16 09:20 #3
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Τι να γνωριζει? τι ακριβως ρωτας ? γιατι οι κοιλιακοι σου φαινονται μονο οταν τεντωνεις το δέρμα? αν ναι, τοτε γιατι δεν εχεις τοσο χαμηλο σωματικο λιπος οσο χρειαζεται για να φανουν.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-09-16 09:41 #4
    Προεπιλογή
    Μάλλον πρέπει να αυξήσεις και τους μυσ σου λίγο παραπάνω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-09-16 13:55 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Βασικά η μυικότητα σου λειπει κυρίως, το λίπος όσο χαμηλο και αν είναι αν δεν υπάρχει κρεας απο κάτω δεν βοηθάει σε κάτι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-09-16 13:03 #6
    Προεπιλογή
    To Kαλοκαιρι περασε ,ασε την υπερβολη στο μετρημα των θερμιδων κ ξεκινα υπερθερμιδικη αλλα σωστη διατροφη οσο μπορεις για να βαλεις μυς επανω σου. Αμα γινει σωστα το λιγο λιπακι που θα παρεις θα εχεις την ευκαιρια αργοτερα (Κατα την Ανοιξη λεω εγω) να το χανεις σιγα σιγα κ να σου μεινει ενα μεγαλυτερο ποσοστο μυικης μαζας.
    Παντως σκελετικα φαινεσαι καλος με καλη προπτικη για γεμισμα. Κ οι ωμοι σου ειναι φαρδεις κ τα χερια σου θα παρουν κ το στηθος σου ειναι ανοικτο κ θα γεμισει σχετικα ευκολα το βλεπω εγω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-09-16 16:15 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Kαλοκαιρι περασε ,ασε την υπερβολη στο μετρημα των θερμιδων κ ξεκινα υπερθερμιδικη αλλα σωστη διατροφη οσο μπορεις για να βαλεις μυς επανω σου. Αμα γινει σωστα το λιγο λιπακι που θα παρεις θα εχεις την ευκαιρια αργοτερα (Κατα την Ανοιξη λεω εγω) να το χανεις σιγα σιγα κ να σου μεινει ενα μεγαλυτερο ποσοστο μυικης μαζας.
    Παντως σκελετικα φαινεσαι καλος με καλη προπτικη για γεμισμα. Κ οι ωμοι σου ειναι φαρδεις κ τα χερια σου θα παρουν κ το στηθος σου ειναι ανοικτο κ θα γεμισει σχετικα ευκολα το βλεπω εγω.
    Δηλαδη να μην μετραω καθολου θερμιδες η να μεινω στις θερμιδες διατηρησης του βαρους που ειμαι τωρα,?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-09-16 15:53 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να γνωριζει? τι ακριβως ρωτας ? γιατι οι κοιλιακοι σου φαινονται μονο οταν τεντωνεις το δέρμα? αν ναι, τοτε γιατι δεν εχεις τοσο χαμηλο σωματικο λιπος οσο χρειαζεται για να φανουν.
    Λαθος διατυπωση sorry ,κατα τν γνωμη σου πως πρεπει να κινηθω τωρα να ανεβασω θερμιδες (400-500) απο το βαρος συντηρησης ? Γτ μυικα δεν ειμαι καθολου καλος.Ποια η αποψη σου.?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-09-16 23:54 #9
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ηλιας prz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λαθος διατυπωση sorry ,κατα τν γνωμη σου πως πρεπει να κινηθω τωρα να ανεβασω θερμιδες (400-500) απο το βαρος συντηρησης ? Γτ μυικα δεν ειμαι καθολου καλος.Ποια η αποψη σου.?
    Θα πειραματιστής ! Ανεβασε 200-300 (την μερα προφανως) δες μετα απο 2 βδομαδε πως παει..και παει λεγοντας!
    Απάντηση με παράθεση