Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 25-08-16 19:00 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή ΝΑΒΒΑ Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 1997- Βελλίδειο Θεσσαλονίκη
    Ανεβάζω μερικές φωτογραφίες από το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της NABBA του 1997 που είχε γίνει στο Βελλίδειο στην Θεσσαλονίκη.

    Είχαν παίξει ο Ηλίας Τριανταφύλλου, Παναγιώτης Σιώτης, Γιάννης Διρβάνης, Δημήτρης Γιούσεφ, Θοδωρής Αφεντουλίδης και άλλοι πολλοι αθλητές καθως τις επόμενες ημέρες γινοντας και το Παγκόσμιο της NABBA στην Αθήνα.
















    Δυστυχώς δεν έχω πλήρες ρεπορτάζ αλλά καλό ειναι να υπάρχουν έστω και αυτές
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες        
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-16 19:13 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Μερικές φωτό του Ηλία Τριανταφύλλου









    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-08-16 20:19 #3
    Προεπιλογή
    ''Γρανιτης'' ο Ηλιας εδω. Τεραστιος κ ο rip Γιουσεφ-Μετχατ Δημητρης ,αλλα χωρις καλη γραμμωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-08-16 20:52 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Εγω πάντως εδω δεν ήμουν όπως έπρεπε γιατι ήταν ενα μήνα πρίν το στόχο μου το παγκόσμιο , οπότε ήμουν σχετικά βαρύτερος απο ότι έπρεπε , ίσως πάνω απο 110 κιλά αν θυμάμαι καλα , ενω τα καλά μου τότε ήταν 106 και όταν έχω παραπανήσια κιλά δεν φαίνετε καλα και ο όγκος , άλλοι με είχαν για γραμμωμένο αλλα για τα δικά μου δεδομένα δεν ήμουν κυρίως στην πλάτη είχα νερά
    παρα πολλοι αθλητες και μεγάλα ονόματα λόγω του οτι ο αγώνας ηταν πρόκριση για το παγκόσμιο που θα γινόταν στην Αθήνα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-08-16 20:54 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Ηλία καταρχήν να ευχαριστήσω τον Αντώνη , τον γιο σου, που ανταποκρίθηκε άμεσα οταν τους τις ζήτησα, μου τις σκανάρισε και μου τις έστειλε
    Δείχνει δυνατός αγώνας και με πολλά ονόματα, μονο αποσπασματικά σχόλια έχω ακουσει για αυτόν τον αγώνα.
    Αυτη η κατηγορία, ήταν Γενικος Τίτλος ή η βαριά;
    Τον Γενικό ποιος τον είχε πάρει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-08-16 21:10 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Εδω δεν είχε γινει γενικό Κώστα ήταν πρόκριση , αυτη είναι η βαριά κατηγορία μόνο και θυμάμαι ενω δεν ήταν να κατεβω , το έκανα για να κοντρολάρω την φόρμα μου ενόψη παγκοσμίου , αλλα για να λέω την αλήθεια μετα ήθελα να βγώ και πρωτος και με στεναχώρεσε η δεύτερη θέση αλλα είπα καλα να πάθω ας πρόσεχα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση