Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 82
  1. 22-11-16 01:45 #31
    Προεπιλογή
    Men Models
    1oς ο πιο ΒΒερ της παρεας σε μαζες κ σχημα Βαλβης Γιωργος Νο 19 ,στη 2η θεση ο Καμινιαρης Νικος Νο 17 μυωδης με την ιδια πολυ καλη γραμμωση του αγωνα της Nac αλλα σαν να μου φανηκε οτι εχασε ελαχιστα σε μαζα.
    Ο 3ος Μπενεκος Νικος Νο 16 ,ο 4ος Χαριλαος Λιναρδος Νο 13 κ ο 5ος Πλεμενος γιωργος Νο14 ηταν καλοι κ πιστευω κοντα μεταξυ τους.
    Κ στην 6η θεση ο Κολεσοβιτης Παυλος Νο 18
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-11-16 12:13 #32
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    WABBA 2016 OVERALL Posedown (by Tolis)

    Eυκαιρίας δοθείσης, να πω ένα ευχαριστώ για την ομαδική δουλειά που γίνεται με τους συνήθεις υπόπτους του Bodybuilding.gr Contest Coverage Team, Χρήστο, Τόλη Διονύση, Χριστίνα , για την κάλυψη των αγώνων.

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-11-16 13:54 #33
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή Men Fitness
    Κατηγορία Men Fitness, με την συμμετοχή 6 αθλητών

    Όνομα: DSC_0385.jpg Εμφανίσεις: 593 Μέγεθος: 139,0 KB

    Όνομα: DSC_0388.jpg Εμφανίσεις: 599 Μέγεθος: 129,5 KB

    Όνομα: DSC_0392.jpg Εμφανίσεις: 569 Μέγεθος: 136,2 KB


    Όνομα: DSC_0416.jpg Εμφανίσεις: 575 Μέγεθος: 127,9 KB


    Όνομα: DSC_0420.jpg Εμφανίσεις: 607 Μέγεθος: 93,7 KB

    Απονομή από τον Σοφοκλή Ταίηλορ, πρόεδρο της NAC Hellas


    Όνομα: DSC_0439.jpg Εμφανίσεις: 589 Μέγεθος: 138,0 KB



    Όλες οι φωτογραφίες της κατηγορίας στο Multimedia Gallery
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-11-16 14:46 #34
    Προεπιλογή
    Men Fitness
    Με βελτιωμενο στησιμο κ στην 1η θεση ο Βασιλης Καλατζης Νο 23 ,2ος ο Τσιφογιαννης Στεργιος Νο 30 αρκετα μυωδης ,3ος ο Οικονομοπουλος Μιχαλης Νο 22 στον τριτο αγωνα που τον βλεπουμε αυτη την περιοδο ,οπως παντα ομορφα συμμετρικος αλλα λιγο πιο πεσμενος απο τις προηγουμενες εμφανισεις του.
    Στην 4η θεση ο Γερακιτης Κωστας Νο 24 ,μου αρεσει που το σωμα του βγαζει μια...ηπια ''φυσικαδα'' να το πω ετσι κ οταν ποζαρει βγαζει μυς που δεν το περιμενεις.
    5ος ο Μαρκατος Χρηστος Νο 25 ελαφρα καλυτερος απο τον αγωνα της nac κ παντα χαιρεται τον αγωνα
    Και 6ος ο Θεοχαρης Παναγιωτης Νο 26 με ωραιες προδιαγραφες κ αυτος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-11-16 16:17 #35
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή Kατηγορίες Body Fitness I & II
    Kατηγορίες Body Fitness I & II

    1 συμμετοχή στην Ι (-1.75) και 2 συμμετοχές στην ΙΙ (+1.75)

    Όνομα: DSC_0447.jpg Εμφανίσεις: 557 Μέγεθος: 117,4 KB

    Όνομα: DSC_0457.jpg Εμφανίσεις: 554 Μέγεθος: 102,3 KB


    Όνομα: DSC_0459.jpg Εμφανίσεις: 570 Μέγεθος: 109,9 KB

    Όνομα: DSC_0494.jpg Εμφανίσεις: 599 Μέγεθος: 84,3 KB

    Όνομα: DSC_0500.jpg Εμφανίσεις: 561 Μέγεθος: 73,2 KB

    Όνομα: DSC_0521.jpg Εμφανίσεις: 569 Μέγεθος: 79,8 KB

    Όνομα: DSC_0525.jpg Εμφανίσεις: 574 Μέγεθος: 76,6 KB


    Όνομα: DSC_0539.jpg Εμφανίσεις: 527 Μέγεθος: 148,7 KB


    Όλες οι φωτογραφίες της κατηγορίας στο Multimedia Gallery
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-11-16 16:46 #36
    Προεπιλογή
    Στην Body Fitness I μονο ενας αθλητης αλλα πραγματικα ηταν πολυ καλος κ εντυπωσιασε μια κ δεν φαινεται να ειναι κ τοσο ''μικρος''. Παρολο το χαμηλο του προφιλ πανω στην σκηνη η ποιοτικη του σκληρη μυικοτητα κ καποια δυνατα του σημεια δεν μπορουσαν να κρυφτουν. Ηταν ο Γιαννακακης Αποστολος Νο 51

    Body Fitness II
    Νομιζω στην καλυτερη του κατασταση που τον εχουμε δει ,ο Στεφανιδης Κων/νος Νο 29 ευκολα στην 1η θεση.
    Καλος ηταν κ ο 2ος Δρακωνακης Ανδρεας Νο 28 χωρις φυσικα να μπορεσει να απειλησει τον Στεφανιδη
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-11-16 17:15 #37
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    νταξει και οι δυο καλοι ηταν δεν το θεωρεις και αδικο αποτελεσμα εμενα το σωμα του αλιμπερτη σαν συνολο και σχημα μου αρεσει καλυτερα ο αλλος σαφως πιο μυωδης αλλα ο κορμος του τερμα μονοκοματος στην διπλη δικεφαλων φαινεται κυριως
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-11-16 17:56 #38
    Προεπιλογή
    ^^Σιγουρα ειναι πιο μονοκομματος απο τον Αλιμπερτη ,ιδιως στην θεση relax δεν εχουν σχεση . Θα ηθελα ομως οπως φαινονται τα ''φτερα'' του στο relax να φαινονται κ πιο πολυ αναλογικα στη διπλη δικεφαλων μπροστα. Miraz F1 δλδ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-11-16 18:07 #39
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κιομως, ο τύπος κατάρριψε το μύθο ότι χωρίς φάρμακο δε πας πουθενά στους αγώνες..... 2ος στο Πανελλήνιο, δεν είναι και λίγο
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Χαχα τι ειπε ο θεουλης....εχεις δικιο φαταουλα!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-11-16 19:06 #40
    Προεπιλογή
    Εκτος απο το επιπεδο των αθλητων για τον γενικο τιτλο που βλεπουμε σε αυτο το βιντεο , καταλαβαινουμε κ το ευχαριστο φιλικο γιορτινο κλιμα που δημιουργειται απο τον παρουσιαστη Νικο Σιγαλα.
    Μεσα σε αυτο το ευχαριστο κλιμα ,η δυνατοτητα ατομικου ποζαριζματος κανει τους αθλητες περισσοτερο ''σημαντικους'' μια κ τους δινει την δυνατοτητα να δειξουν καλυτερα αυτο που τοσο εχουν κοπιασει.
    Τα παραγγελματα απο τον προεδρο της επιτροπης Γιωργο Καπετανακη δεν ηταν μονο ως προς τις ποζες αλλα μεχρι κ συμβουλες αναπνοης εδινε για να βοηθησει οσο μπορει.
    Η παρουσια του προεδρου της Nac Σοφοκλη Ταιηλορ κ μαλιστα στην κριτικη επιτροπη ,εκτος απο την φυσικη του παρουσια ειχε κ το νοημα για την οσο γινεται καλυτερη συνεργασια μεταξυ των ομοσπονδιων για το καλο του αθληματος.
    Ο καλυτερος κ τελειος φωτισμος forever του Νovotel που μας ειχε συνηθισει ,αυτη τη φορα καπου επασχε στην αριστερη γωνια της σκηνης οπως βλεπαμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-11-16 19:33 #41
    Προεπιλογή
    Ως θεατης που κανει καθε φορα τοσα χιλιομετρα να παρακολουθησει εναν αγωνα να πω και εγω τη γνωμη μου..Ο Αλιμπερτης ειναι ενας απο τους αγαπημενους μου και λογω σχηματος εχει σιγουρα μεγαλυτερες δυνατοτητες απο πολλους συναθλητες του ΑΛΛΑ τη δεδομενη στιγμη που κρινοταν ηταν πισω απο τον Χαρδαβελα οπως και στον αγωνα της ΝΑΚ,ηταν ξεκαθαρο απλα.Μαλιστα τα παιδια που φωναζαν πισω πατα κοντε δεν ηταν φιλοι του αλλα φαν που τον ηθελαν πρωτο οπως και πολλα αλλα εμπειρα ατομα που εφυγαν απογοητευμενοι απο την αιθουσα...καπου εδω επισης να πω πως εχω βαρεθει να λενε σε οσους αδικουνται εχεις ολο το μελλον μπροστα σου κτλ λες και γνωριζουν την τυχη του αθλητη τα οικονομικα κτλ...Επειδη για αλλη μια φορα ακουστηκαν μπηχτες για την 'ομοσπονδια''μηπως οι υπευθυνοι πρεπει να κοιταξουν τι κανουν λαθος και εχουν μαζευτει ολοι οι αθλητες εκει..λεω εγω τωρα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-11-16 20:10 #42
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή Women Models & Shape
    Στις κατηγορίες υπήρχαν 3 συμμετοχές
    Στην Women Models υπήρχαν 2 συμμετοχές και στην Shape 1 συμμετοχή

    Όνομα: DSC_0546.jpg Εμφανίσεις: 507 Μέγεθος: 114,8 KB


    Όνομα: DSC_0549.jpg Εμφανίσεις: 544 Μέγεθος: 127,3 KB


    Όνομα: DSC_0569.jpg Εμφανίσεις: 511 Μέγεθος: 121,8 KB



    Όνομα: DSC_0554.jpg Εμφανίσεις: 763 Μέγεθος: 71,6 KB


    Όνομα: DSC_0558.jpg Εμφανίσεις: 741 Μέγεθος: 83,8 KB


    Όνομα: DSC_0562.jpg Εμφανίσεις: 502 Μέγεθος: 82,7 KB


    Όνομα: DSC_0577.jpg Εμφανίσεις: 528 Μέγεθος: 81,3 KB


    Όνομα: DSC_0575.jpg Εμφανίσεις: 512 Μέγεθος: 71,4 KB


    Όνομα: DSC_0599.jpg Εμφανίσεις: 534 Μέγεθος: 134,3 KB



    Όλες οι φωτογραφίες της κατηγορίας στο Multimedia Gallery
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-11-16 20:49 #43
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο barbell Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ως θεατης που κανει καθε φορα τοσα χιλιομετρα να παρακολουθησει εναν αγωνα να πω και εγω τη γνωμη μου..Ο Αλιμπερτης ειναι ενας απο τους αγαπημενους μου και λογω σχηματος εχει σιγουρα μεγαλυτερες δυνατοτητες απο πολλους συναθλητες του ΑΛΛΑ τη δεδομενη στιγμη που κρινοταν ηταν πισω απο τον Χαρδαβελα οπως και στον αγωνα της ΝΑΚ,ηταν ξεκαθαρο απλα.Μαλιστα τα παιδια που φωναζαν πισω πατα κοντε δεν ηταν φιλοι του αλλα φαν που τον ηθελαν πρωτο οπως και πολλα αλλα εμπειρα ατομα που εφυγαν απογοητευμενοι απο την αιθουσα...καπου εδω επισης να πω πως εχω βαρεθει να λενε σε οσους αδικουνται εχεις ολο το μελλον μπροστα σου κτλ λες και γνωριζουν την τυχη του αθλητη τα οικονομικα κτλ...Επειδη για αλλη μια φορα ακουστηκαν μπηχτες για την 'ομοσπονδια''μηπως οι υπευθυνοι πρεπει να κοιταξουν τι κανουν λαθος και εχουν μαζευτει ολοι οι αθλητες εκει..λεω εγω τωρα...
    μιλαμε για αγωνες με καθαρα υποκειμενικα κριτηρια πρεπει να το καταλαβουμε αυτο καποτε ειδικα αυτη η καραμελα οτι νικανε οι γνωστοι πρεπει καποτε να σταματησει και σαν παραδειγμα θα αναφερω τον τσαφο το 2013 που πηρε γενικο τιτλο τι γνωριμιες ειχε δηλαδη??που και παλι η νικη του σε υποκειμενικα κριτιρια βασιστηκε για αλλους μπορει να μην ηταν ο καλυτερος η κριτικη επιτροπη δεν πρεπει να επηρρεαζεται ουτε απο φωνες ουτε απο σχολια αλλιως να δωσουμε ενα κομπιουτερακι στον καθε ασχετο που βλεπει απο 30 μετρα μακρυα και να ψηφιζει τον καλυτερο οπως στα τηλεπαιχνιδιακαλοι και οι δυο ηταν αλλα υπαρχει μονο μια πρωτη θεση τι να κανουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-11-16 22:42 #44
    Προεπιλογή
    Οι αγωνες εχουν κριτηρια διαφορετικα δε θα ειχαν λογο..Ειναι συμμετρια,φυσικη κατασταση,μυικοτητα,διαχωρισμος,σκηνικη παρουσια κτλ..Στην IFBB γινονται ειδικα μαθηματα στους κριτες ωστε να ειναι αντικειμενικοι...Ο ''ασχετος'' δε ζει στην Αθηνα αλλα περα απο συμμετοχες ως θεατης εχει παραστει σε πανω απο 50 αγωνες απο το 1999 16χρονων μολις...και εχουν δει πολλα τα ματια του..Την αποψη μου εξεφρασα και την ιδια αποψη συμμεριστηκαν πολλοι θεατες,καποιοι απο αυτους και μεγαλοι αθλητες...Τον Χαρδαβελα δεν τον ηξερε κανεις σχεδον και οτι στο τελος του αγωνα οι περισσοτεροι θεατες τον ηθελαν νικητη λεει πολλα,δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο...τα φιλια μου και καλη συνεχεια σε ολους...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη barbell : 22-11-16 στις 22:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-11-16 23:04 #45
    Προεπιλογή
    Women Models
    Στην 2η θεση η Ασημακοπουλου Ναντια Νο 33 στην τριτη συνεχομενη της εμφανιση μεσα σε τρεις εβδομαδες. Ηταν βελτιωμενη σε μεση κοιλιακους ,δειγμα της σωστης κ με συνεχεια προετοιμασιας της.
    1η η γνωστη κ εμπειρη Ηλιοσταλακτη Φαρμακη Νο 34 ,κουκλα οπως παντα

    Στην κατηγορια Shape η εντυπωσιακη κ γυμνασμενη ξανθια Δογανη Ελενη Νο 36
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία