Θέμα: αρχαριος

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 04-08-16 16:48 #1
    Smile αρχαριος
    καλησπέρα παιδιά ...ειμαι νεος εδω και ο λογος που μπήκα ειναι για να με βοηθήσετε ...λιπών ...ειμαι 15 χρονων και θα ηθελα να ξεκινήσω μονος στο σπιτι γυμναστική - body building ...θελω να γυμνάσω μπρατσα και φυσικα κοιλιακούς ....εχω υψος 1,70 και βαρος 55 κιλα (ναι το ξερω ειμαι λιγο κοκαλιάρης ) ...δεν κανω καποιο αθλημα οπως ποδοσφαιρο κλπ ομως πριν χρονια εκανα πολεμικές τέχνες (tae kwon do)
    θα ηθελα λοιπον να με συμβουλέψετε ..τι πρεπει να κανω ... (πχ κάποιο προγραμμα γυμναστικής - διατροφής , τι όργανα θα χρειαστώ κλπ) επισης θα ηθελα να μου πείτε πόσους μηνες θα μου πάρει για να δω καποιο αποτέλεσμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-08-16 19:35 #2
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    μονοζυγο,διζυγο,2 ορθοστατες,μια μπαρα και κιλα,προγραμματισμοι υπαρχουν παρα πολλοι,για διατροφη τσεκαρε στην ενοτητα με αυτην

    το αποτελεσμα ειναι συναρτηση του χρονου,οσο πιο πολυ καιρο γυμναζεσαι κ τρεφεσαι σωστα τοσο περισσοτερο αποτελεσμα θα εχεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-08-16 19:46 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο humanoid Εμφάνιση μηνυμάτων
    μονοζυγο,διζυγο,2 ορθοστατες,μια μπαρα και κιλα,προγραμματισμοι υπαρχουν παρα πολλοι,για διατροφη τσεκαρε στην ενοτητα με αυτην

    το αποτελεσμα ειναι συναρτηση του χρονου,οσο πιο πολυ καιρο γυμναζεσαι κ τρεφεσαι σωστα τοσο περισσοτερο αποτελεσμα θα εχεις
    ελπίζω μόνο να μην χρειαστούν τπτ κρεάτινες κλπ (τα φοβάμαι λιγο ...ιδικά σε τέτοια ηλικία)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-08-16 20:24 #4
    Προεπιλογή
    επίσης βρήκα αυτό εδω το μονόζυγο ...αν δεν κάνω λάθος ειναιι και δίζυγο ...ειναι καλό όμως ? θα κάνει δουλειά ?

    https://www.skroutz.gr/s/5631234/Iro...ecommendations
    Απάντηση με παράθεση