Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 17
  1. 29-07-16 15:25 #1
    Post Kris Gethin 12 muscle building
    Χαιρετω την παρεα.... οπως οι περισσοτεροι θα εχετε καταλαβει μεσα αυγουστου θα αρχισω το προγραμμα 12 week του kris gethin για ογκο... Ξερω ειναι νωρις αλλα λογω του οτι αρχιζει η σχολη αρχε οκτωμβρη και δεν ξερω τ θα γινει με τις ωρες, ειπα να τ αρχισω οσο πιο νωρις γινεται.... Αρχικα καποια στατσ για μενα ειμαι 21 χρονων 1.78 υψος και 77 κιλα.. Να πω οτι αυτο το θρεντ θα περιλαμβανει
    1) τις ασκησεις τις καθημερινες
    2) Φωτογραφιες ανα μηνα
    3) και το τι τρωω καθημερινα

    Να πω οτι τον kris το εχω ιδιαιτερη συμπαθεια μιας και τον παρακολουθω εδω και 2 χρονια περιπου και ειναι το πουλεν μου. Περισσοτερα στην συνεχεια.....Όνομα: kris-gethin-muscle-building-trainer-facebook.jpg Εμφανίσεις: 498 Μέγεθος: 109,2 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη makoukoulas : 29-07-16 στις 15:28
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-07-16 15:55 #2
    Προεπιλογή
    Καποια πραγματα ακομα για μενα ακι την προπονηση... εδω και 2 μηνες περιπου πηγαινουμε 2 φορες την εβδομαδα γυμναστηριο ενω απο διατροφη εχουμε κοψει αρκετα...

    Απο συμπληρωματα εχω τ εξης :

    Όνομα: 13589248_507832846081065_1904116240_o.jpg Εμφανίσεις: 506 Μέγεθος: 139,4 KB

    ακομα εχω μια κρεατινη krealkyn της efx
    μια impact isolate της myprotein 2.5kg

    εδω παιδια θελω την βοηθεια σας.. επειδη το σιτε που τα φερνει με τρολλαρε ασχημα και οταν ηρθε η παραγγελια ειχα παραγγειλει και τ pre kaged που ειναι απαιχτο μου ειπαν οτι δεν το φερνουν στην ελλαδα ενω ηταν available... τωρα σκεφτομαι τι να παρω στην θεση του.. θελει κατι για 3μηνο ειμαι αναμεσα στ pre jym, η σε κατι non stim μονο για pumps χρειαζομαι τ φωτα σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-07-16 19:53 #3
    Προεπιλογή
    Καποια πραγματα για τον kris gethin..
    O κρισ στο συγκεκριμενο προγραμμα εβαλε 20 pounds δηλαδη 9 και κατι κιλα και τ περισσοτερα καθαρα.. Ο kris εδω και λιγο καιρο εγκαινιασε το 2ο γυμναστηριο στην ινδια το οποιο ειναι φανταστικο. Ακομα τα συμπληρωματα του τα ζηταν παρα πολλοι και πολλες φορες ειναι unavailable.
    Τωρα τα συμπληρωματα του θεωρει πως ειναι τ μονα τα οποια εχουν τοσα πολλα ποιστοποιιτικα. Ενω για να φτιαχτει το pre kaged και το re kaged δαπανουνται υλικα αξιας 24 $( λιγο υπερβολικος μου φαινεται).
    Ακομα θεωρει το cardio ως ενα απτα βασικα τμηματα του bodybuilding και για την καλη υγεια του αθλητη και γιαυτο σε ολα τ programms του στ τελος καθε προπονησησς εχει cardio.

    Το μονο αρνητικο σε αυτον ειναι οταν πριν λιγες μερες δημοσιευσε ενα αρθρο με γνωστες εταιριες οπως η bpi στην οποια εδειχνε οτι η ποιοτητα των συμπληρωματων ειναι κακη.. Αν ομως παμε πισω μερικα χρονια και στ πρωτο του programm το hardcore trainer 12 week ο kris χρησιμοποιει αποκλειστικα ποριοντα της εταιριας.. Δεν ξερω δεν μ εκατσε καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-07-16 20:08 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Γραφεις ειναι λιγο νωρις για ογκο κλπ.. ποιος καθοριζει ποτε ειναι νωρις και ποτε αργα για ογκο h για γραμμωση ? ? δλδ το καλοκαιρι εδώ στην ελλαδα θα πρεπει να κανεις γραμμωση για να βγεις παραλια? Μην καθεσαι και μπαινεις σε αυτα τα τρυπακια, κανε οτι γουστάρεις και δεδομενου οτι εχεις ενα καλο σωματικο λιπος γιατι να μην ξεκινησεις ογκο? επειδη ειναι ακομα καλοκαιρι ?
    Αυτος ο kris ειναι φυσικος? σε ποσο καιρο τα εβαλε αυτα τα 9 κιλα εκ των οποιων η πλειοψηφια ειναι καθαρα?
    Μπορεις να δωσεις ενα λινκ που να γραφει οτι τα προιοντα αυτης της εταιρειας ειναι κακης ποιοτητας? η επειδη το λεει o kriss ετσι ειναι?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-07-16 20:19 #5
    Προεπιλογή
    οχι δεν υπαρχει στανταρ το ποτε μπορεις να κανεις ογκο... απλα το προγραμμα του ειναι αρκετα δυσκολο με αρνητικες, drop set κτλπ δν νμζω οτι βγαινουν ευκολα με 37 βαθμους εξω.. τεσπα.. αυτα που ειπε τα ανεβασε προσφατα στ fb του https://medium.com/@anthonyroberts/s...143#.j3gis6ese αυτο το λινκ... νταξει τ 9 κιλα σε ενα τριμηνο δεν μπορω να ξερω τι κανει ο καθενας...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-07-16 20:51 #6
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο makoukoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καποια πραγματα για τον kris gethin..
    O κρισ στο συγκεκριμενο προγραμμα εβαλε 20 pounds δηλαδη 9 και κατι κιλα και τ περισσοτερα καθαρα.. Ο kris εδω και λιγο καιρο εγκαινιασε το 2ο γυμναστηριο στην ινδια το οποιο ειναι φανταστικο. Ακομα τα συμπληρωματα του τα ζηταν παρα πολλοι και πολλες φορες ειναι unavailable.
    Τωρα τα συμπληρωματα του θεωρει πως ειναι τ μονα τα οποια εχουν τοσα πολλα ποιστοποιιτικα. Ενω για να φτιαχτει το pre kaged και το re kaged δαπανουνται υλικα αξιας 24 $( λιγο υπερβολικος μου φαινεται).
    Ακομα θεωρει το cardio ως ενα απτα βασικα τμηματα του bodybuilding και για την καλη υγεια του αθλητη και γιαυτο σε ολα τ programms του στ τελος καθε προπονησησς εχει cardio.

    Το μονο αρνητικο σε αυτον ειναι οταν πριν λιγες μερες δημοσιευσε ενα αρθρο με γνωστες εταιριες οπως η bpi στην οποια εδειχνε οτι η ποιοτητα των συμπληρωματων ειναι κακη.. Αν ομως παμε πισω μερικα χρονια και στ πρωτο του programm το hardcore trainer 12 week ο kris χρησιμοποιει αποκλειστικα ποριοντα της εταιριας.. Δεν ξερω δεν μ εκατσε καλα
    που ειναι το περιεργο αυτο με την εταιρια δηλαδη κατι που θεωρουσες καλο καποτε πρεπει να παραμεινει για παντα καλο?κανα 4αρι χρονια διαρκει το προγραμμα του κρις απαυτου?γιατι εννια κιλα τοσο θελει να τα βαλεις χοντρα χοντρα εκτος και αν τα βαλε δια μεσου αλλης οδου που το σχολιαουμε στην συγκεκριμενη πρωτων γιατι σε βλεπω στο τελος να τρως μεγαλη ηττα και δευτερον γιατι αν βαζει gear πρεπει καπου να σου λεει τι και πως για να ειναι ολοκληρωμενο το προγραμμα του αλλιως σε κοροιδευει δηλαδη φιλε αν σε φορτωσει τα συμπληρωματα και δεν σου πει τα φαρμακα ειναι σαν να παω σε τηλεορασα και να μου δωσει τηλεκοντρολ χωρις τηλεοραση
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-07-16 23:43 #7
    Προεπιλογή
    σε 3 μηνες φιλες μ.. νταξει φυσικα ακολουθησε καποια αλλη οδο διαφορετικη απο αυτην π θα ακολουθησουμε εμεις... αλλα για 90 μερες σε εχει 87 βιντεο την καθε μερα ξεχωριστα, με πολλα τιπς και οδηγιες... εμενα ο στοχος μου ειναι τ 3 -4 και οσο μπορω πιο καθαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-07-16 01:11 #8
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν θα σου πω τι 3-4 κιλα θα βαλεις σε 3 μηνες για να μην σε απογοητευσω αλλωστε αν δεν παθεις δεν θα μαθειςαυτο που θα πω ειναι οτι πρεπει να εχεις υπομονη για να βαλεις καποια καλα κιλα στο σωμα σου και να κοιτας δυο και τρια χρονια μακρυα και οχι με προγραμματα δυο και τριων μηνων βεβαια μπορεις να ακουλουθεις συμβουλες και τιπς απο τον τυπο σε ολες τις προπονησεις σου για μια ζωη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-07-16 04:33 #9
    Προεπιλογή
    δηλαδη σε περιοδο ογκου με λειψη διατροφη και γυμναστικη εδω και εναν μηνα δεν μπαινουν 3-4 κιλα τ 3μηνο ρ φιλε? δεν σ λεω μυικα κιλα καθαρα αυτο δεν γινεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-07-16 04:56 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Καλα 3-4 κιλα πολυ ευκολα μπαινουν και σε ενα μηνα , το τι κιλα ειναι αλλο θεμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-07-16 09:42 #11
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο makoukoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη σε περιοδο ογκου με λειψη διατροφη και γυμναστικη εδω και εναν μηνα δεν μπαινουν 3-4 κιλα τ 3μηνο ρ φιλε? δεν σ λεω μυικα κιλα καθαρα αυτο δεν γινεται
    ναι αμε και δεκα μπαινουν τι απο αυτο θα ειναι μυς ειναι το θεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-07-16 13:06 #12
    Προεπιλογή
    ναι ρε παιδια δεν αντιλεγω... δεν ειπα οτι θα μπουν μυικα αλλα αν πχ βαλουμε 4-5 κιλα στ 3μηνο δεν μπορουν να μπουν 1-1.5 κιλα μυικα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-07-16 13:39 #13
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Εαν εισαι αρχαριος ναι γινεται, μετα ειναι δυσκολο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-08-16 20:34 #14
    Προεπιλογή Non stimulant νιτρικο?
    Καλησπερα παιδες.. επανερχομαι μιας και ειμαι στην αναζητηση του νιτρικου για το προγραμμα... επειδη οι προπονησεις θα γινονται ακτα κωρον βραδακι και επειδη το in kaged εχει 130 μγ καφεινη ψαχνω ενα νον στιμουλαντ νιτρικο.. ειμαι αναμεσα σε pump hd(bpi), high volume(pes), nitro pump(body attack) h της bsn το n.o xplode (Caffeine free) μπορειτε να μ βοηθησετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-08-16 21:29 #15
    Προεπιλογή
    Υπαρχει και η εναλλακτικη να βαλεις bcaa μαζι με κρεατινη και κιτρουλινη και εισαι πενα
    Κιτρουλινη και αλανινη της nls σχετικα φθηνες
    Παιρνεις 5 γρ κιτρουλινη, 3 γρ αλανινη, 1 σκουπ bcaa (εγω βαζω cmplete intra warriorlab) και πετας μεσα ειτε 3 γρ κρεατινη μονουδρικη ειτε 1 γρ κρεατινη νιτρικη
    Γενικα σ βγαινει φθηνα και βαζεις καλες δοσολογιες
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία