Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 34
  1. 20-07-16 21:22 #16
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επόμενως είσαι υποβαρος. Τι να γραμμώσεις σε αυτά τα κιλά.

    Το πιο πιθανό είναι ότι τρως λάθος φαγητά και οικοδομή να δουλευες.

    Να μαντεψω 100γρ βρώμη τη μέρα;
    Οχι φιλε τρωω πολυ καλα φαγητα και πολη καλες ποσοτητες και τα μακρος ειναι μετρημενα για τους στοχους μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-07-16 21:24 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να είσαι 65 κιλά και 1,80 ύψος, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΥΣ κοιλιακούς και ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ...Συμβαίνει ένα απ'τα 3.

    1. ΔΕΝ έχεις κοιλιακούς
    2. Νομίζεις ότι δεν φαίνονται
    3. Δεν είναι σωστά τα στατς που μας δίνεις

    Όπως και να χει ανέβασε μια φωτό να βγάλουμε συμπέρασμα....Σωστά λέει ο vaggan.
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-07-16 21:55 #18
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Ο φιλος πηρε 13 κιλα σε ενα χρονο με την διατροφη που κανει. Νομιζω οτι δεν ειναι ασχημη προοδος μεσα σε ενα ετος. Συμφωνω οτι ειναι παλι λιγα τα 65 κιλα στο 1.80 αλλα γιαυτο ακολουθει προγραμμα διατροφης για να πετυχει τους στοχους του. Θεωρω περιτο το κοστος των 50ευρω για το προγραμμα διατροφης, λιγο πολυ πλεον ξερεις τι πρεπει να κανεις για να συνεχισεις ετσι οπως κανεις τωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-07-16 22:00 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Δεν κρίνει κανείς την προοδό του μέχρι τώρα, ήταν σχετικά καλή αν και με noob gains ίσως μπορούσε καλύτερα....Το ότι θέλει να κάνει γράμμωση κρίνουμε...
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-07-16 22:21 #20
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παιδια ο λογος που θελω να μπω στην γραμμωση ειναι απλα για να χαθει λιγο λιπακι που εχω στην κοιλια ωστε να φανουν πιο εντονα οι κοιλιακοι και να μην χρειαζεται να ειμαι σε πολυ δυνατο φως για να φανουν....Πιστευω 2-3 μερες να εμπαινα γραμμωση με χαμηλο υδατανθρακα θα εξαφανηζοταν το λιπος μονο και μονο επειιδη καιω παρα πολυ γρηγορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-07-16 22:22 #21
    Προεπιλογή
    Παιδιά εγώ πιστεύω οτι ο φίλος Βασίλης, έχει γυμνασμένους κοιλιακούς κτλ, απλά είναι στον όγκο εδώ και λίγο καιρό και έχει μαζέψει λίγο λίπος το οποίο θέλει να κάψει λόγω καλοκαιριού/παραλίας -ή δεν ξερω και εγω γιατι- ώστε να αναδειχθούν λίγο καλύτερα οι κοιλιακοί και οι φλέβες. Και μετά να επιστρέψει πάλι στον όγκο.

    Ε λοιπόν μέσα σε μια βδομάδα λίγο δύσκολο το βλέπω Βασίλη να το καταφέρεις, και λίγο άσκοπο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-07-16 22:27 #22
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Βαρβάτος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά εγώ πιστεύω οτι ο φίλος Βασίλης, έχει γυμνασμένους κοιλιακούς κτλ, απλά είναι στον όγκο εδώ και λίγο καιρό και έχει μαζέψει λίγο λίπος το οποίο θέλει να κάψει λόγω καλοκαιριού/παραλίας -ή δεν ξερω και εγω γιατι- ώστε να αναδειχθούν λίγο καλύτερα οι κοιλιακοί και οι φλέβες. Και μετά να επιστρέψει πάλι στον όγκο.

    Ε λοιπόν μέσα σε μια βδομάδα λίγο δύσκολο το βλέπω Βασίλη να το καταφέρεις, και λίγο άσκοπο
    Το θελω γιατι το προτιμω απο την φουσκωτη κοιλιαΠιτεψε με φιλε εχω πολυ καλο μεταβολισμο καιω πολυ γρηγορα και παιρνω πολυ δυσκολα ετσι ειναι ο μεταβολισμος μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-07-16 22:53 #23
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    ετσι ειναι η κοιλια μου τωρα.Τις πιο πολλες φορες φενονται καλυτερα απλα τωρα ειχα φαει και ειχα πιει και 1.5λιτρο νερο


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-07-16 23:12 #24
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    πωωωωωωωω!!!φαι επειγοντως οχι αστεια τι γραμμωση φιλε δεν σου χρειαζονται τετοια πραγματα σε δυο τρια χρονια το συζηταμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-07-16 23:21 #25
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    πωωωωωωωω!!!φαι επειγοντως οχι αστεια τι γραμμωση φιλε δεν σου χρειαζονται τετοια πραγματα σε δυο τρια χρονια το συζηταμε
    Οκ


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-07-16 23:27 #26
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Την φουσκωτη κοιλια που την ειδες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-07-16 23:56 #27
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Ντάξει εγώ δεν ξέρω τι να πώ...Βασίλη χρειάζεσαι μάζα....Γτ σε ανησυχούν οι κοιλιακοί αφού δεν έχεις χέρια, πόδια (δεν έχω δει φωτό αλλά φαντάζομαι), πλάτη και στήθος....Δεν σε κράζω εγώ ήμουν χοντρός στα 16 (και τώρα χοντρός είμαι δλδ) αλλά στα 17-18 είχα βάλει μια μάζα πάνω μου πριν σκεφτώ την λέξη γράμμωση....

    Να σου πω και την αλήθεια? ΚΑΙ πάλι νωρίς ξεκίνησα να κόβω θερμίδες....

    Μπορείς να κάνεις ό,τι θες φυσικά καμία αντίρρηση....Σκέψου ότι είσαι ένα γλύπτης, πριν φτιάξεις τις λεπτομέριες στο άγαλμα χρειάζεσαι τον ογκόλιθο από μάρμαρο για να το σκαλίσεις....

    Αυτή τη στιγμή χρειάζεσαι μυϊκή μάζα....Επικεντρώσου στις βασικές πολυαρθρικές ασκήσεις...Squat, Bench Press, deadlifts, Overhead Press και Barbell Rows. Συμπλήρωσε με μονόζυγο, βυθίσεις και κανά κοιλιακό και φάε και κοιμήσου πολύ....

    Κάνοντας 3-4 μήνες όγκο και 1 βδομάδα γράμμωση και μετά πάλι όγκο κάνεις 1 βήμα μπρος και 2 βήματα πίσω....

    Κάνε 3 βαριές προπόνησεις με τις παραπάνω ασκήσεις που σου πα, σου γραψα ήδη ενα πρόγραμμα...Και μετά από 1-2 χρόνια....ή άμα πας 85 κιλά πχ συζητάμε για γράμμωση...

    Έκανα τα ίδια λάθη...γι'αυτό στα λέω...γτ έτσι χάνεις τζάμπα χρόνο...
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-07-16 00:03 #28
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την φουσκωτη κοιλια που την ειδες;
    Δεν φενεται σφιγγω πολυ και εχει καλο φωτισμο


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-07-16 00:06 #29
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ντάξει εγώ δεν ξέρω τι να πώ...Βασίλη χρειάζεσαι μάζα....Γτ σε ανησυχούν οι κοιλιακοί αφού δεν έχεις χέρια, πόδια (δεν έχω δει φωτό αλλά φαντάζομαι), πλάτη και στήθος....Δεν σε κράζω εγώ ήμουν χοντρός στα 16 (και τώρα χοντρός είμαι δλδ) αλλά στα 17-18 είχα βάλει μια μάζα πάνω μου πριν σκεφτώ την λέξη γράμμωση....

    Να σου πω και την αλήθεια? ΚΑΙ πάλι νωρίς ξεκίνησα να κόβω θερμίδες....

    Μπορείς να κάνεις ό,τι θες φυσικά καμία αντίρρηση....Σκέψου ότι είσαι ένα γλύπτης, πριν φτιάξεις τις λεπτομέριες στο άγαλμα χρειάζεσαι τον ογκόλιθο από μάρμαρο για να το σκαλίσεις....

    Αυτή τη στιγμή χρειάζεσαι μυϊκή μάζα....Επικεντρώσου στις βασικές πολυαρθρικές ασκήσεις...Squat, Bench Press, deadlifts, Overhead Press και Barbell Rows. Συμπλήρωσε με μονόζυγο, βυθίσεις και κανά κοιλιακό και φάε και κοιμήσου πολύ....

    Κάνοντας 3-4 μήνες όγκο και 1 βδομάδα γράμμωση και μετά πάλι όγκο κάνεις 1 βήμα μπρος και 2 βήματα πίσω....

    Κάνε 3 βαριές προπόνησεις με τις παραπάνω ασκήσεις που σου πα, σου γραψα ήδη ενα πρόγραμμα...Και μετά από 1-2 χρόνια....ή άμα πας 85 κιλά πχ συζητάμε για γράμμωση...

    Έκανα τα ίδια λάθη...γι'αυτό στα λέω...γτ έτσι χάνεις τζάμπα χρόνο...
    Φιλε σε ευχαριστω μου αλλαξες τον τροπο σκεψηςχερια ποδια τιποτα..τα δυνατα μου σημεια ειναι πλατη-στηθος.Λοιπον απο δω και περα μονο ογκο


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-07-16 00:06 #30
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παιδια σας ευχαριστω ολους..το πηρα αποφαγ ολο τον χρονο θα κανω ογκο και μετα βλεπουμε αν θα χρειαστω γραμμωση


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία