Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 07-07-16 00:25 #1
    Προεπιλογή 5 star nutrition mass gainer
    Καλησπερα σας παιδια εχω τσιμπισει το μειγμα το οποιο αναφερεται στον τιτλο θα ηθελα μια γνωμη για την ποιοτητα του καθως η τιμη για την ποσοτητα που προσφεροταν ηταν πολυ ελκτικη (**** 5κιλα).Τα συστατικα π εχει μου φενονται καλα αλλα εαν καποιοσ γνωριζει ας μου πει δυο λογια
     

  2. 07-07-16 08:17 #2
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Δεν θα ελεγα οτι εχεις κανει καλη επιλογη. Ουσιαστικα ειναι μια πρωτεινη 18%, δηλαδη μονο 18γρ πρωτεινη για καθε 100γρ. Και μαλιστα ετσι οπως ειναι η ετικετα μου μυριζει amino spike, δηλαδη επιπλεον χυμα αμινοξεα οπως BCAA, κρεατινη για να γραψει μεγαλυτερο ποσοστο πρωτεινης απο το κανονικο. Το υπολοιπο ειναι απλοι υδατανθρακες δηλαδη δεξτροζη, μαλτοδεξτρινη τα οποια ειναι σχδον ζαχαρες. Ειναι πολυ φτηνη γιατι η δεξτροζη και η μαλτοδεξτρινη ειναι παρα πολυ φτηνη, οσο εχει μια ζαχαρη. Δεν βρηκα πουθενα ταμπελακι με συστατικα.

    Προτεινω την επομενη φορα να αγορασεις μια καθαρη πρωτεινη whey (με περιεκτικοτητα πανω απο 80%) την οποια θα καταναλωνεις συμπληρωματικα με καθαρες τροφες. Η δικια μου λυση στο να βαλω κιλα ειναι πολλα μικροτερα γευματα, φυστικοβουτηρο και βρωμη.

    Εαν ακομη δεν εχεις καμια ιδεα απο πρωτεινες και αισθανεσαι χαμενος, δικια μου προταση ειναι αυτη 100% Whey Protein της Optimum Nutrition.

    Περιμενε και μια δευτερη αποψη.
     

  3. 07-07-16 10:22 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν θες πριν ανοιξεις ξανα αλλο θεμα διαβασε μια τον τροπο στην αξιολογηση.

    Κατηγοριοποίηση Αξιολόγησης Συμπληρωματων

    επισης δεν ανεβαζουμε αλλα λινκ απο eshop καθως κ δεν αναφερουμε τιμες, για τον απλο λογο οτι ανα βδομαδα μπορει να αλλαξουν κ δημιουργειται συγχηση με τον καθενα να ρωταει στα θεματα "φιλε απο που την πηρες τοσο" κοκ.