Σελίδα 7 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 178
  1. 29-11-16 02:23 #91
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Χαχαχα άστα να πάνε Χρήστο... Ναι ιδρωσανε ποιον από τους δύο θα βγαζανε πρώτο..ξένοι ήτανε.Αυτό όσον αφορά την πίεση που λέει ο Νασσερ.

    Πίεση να χάνε την παρασκευή ναι.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-11-16 02:52 #92
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εγω θα πω οτι αυτη καραμελα ησουν στον αγωνα εχεις αποψη δεν ησουν στον αγωνα μην μιλας πρεπει να σταμτησει εχω παραβρεθει σε αγωνες και σας πληρωφορω καλυτερα συμπερασματα εχω βγαλει απο φωτο παρα εκεινη την στιγμη του αγωνα τι να το κανω να ειμαι στον αγωνα δεκαπεντεμετρα τουλαχιστον απο την σκηνη οταν οι φωτο ειναι παρμενες απο φωτογραφο που βρισκεται πιο κοντα και απο αυτους που καθονται στην κριτικη επιτροπη τωρα καποιος πιο πανω ειπε οτι το 163 ειχε κοιλια και οτι ο πιστολας ειχε τα καλυτερα ποδια απλα γελαω και περιμενω να δω που ειχε κοιλια σε ποια φωτο σε ποια ποζα μετα τα ποδια του μαγκου απλα εβγαζαν ματια μια εικονα δυο χιλιαδες λεξεις απο τους τρεις πρωτους ο πιστολας ειχε τα πιο αμορφοποιητα ποδια και τους χειροτερους κοιλιακους και χερια ειναι αρκετα πιστευω οποιος λεει οτι το 163 ειχε μονο χερια και γλουτο μαλλον εβλεπε αλλον αγωνα και ναι τα χερια ειναι μικρη μυικη ομαδα οταν ομως ολοι ειναι πληρεις παντου θα μετρησουν και τα χερια!!!

    Όνομα: DSC_0216.jpg Εμφανίσεις: 1146 Μέγεθος: 122,3 KB


    Όνομα: DSC_0218.jpg Εμφανίσεις: 1144 Μέγεθος: 137,0 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 29-11-16 στις 02:57
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-11-16 03:13 #93
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Ξεκιναω απο τα "νωρις" μιλωντας με ανθρωπους της IFBB απο εξω που τραβουσαν τα μαλια τους με τις 2 πρωτες καρτες που δοθηκαν γιατι θα ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε οπως συζητουσαμε ! Ξεκαθαριζω απο τωρα δεν υπαρχει δολος ουτε προσωπικη τοποθετηση απλα θα γινει αναφορα των κανονισμων.

    Δεν με ενδιαφερει το θεμα και απλα ανεβαινει για να καταλαβουμε και το σφυγμο των εξω που γι μενα εχει μεγαλυτερη βαρυτητα η αποψη τους.

    Ριξτε μια ματια στους κανονισμους της IFBB για να δωθει η καρτα και σκεφτητε λιγο......λιγο ομως !


    Όνομα: VBGN.png Εμφανίσεις: 1150 Μέγεθος: 216,9 KB


    Οι Ελληνιδες αθλητριες ναι μεν πετυχαν 2 νικες σε αγωνες στην κατηγορια τους αλλα με κατηγορια 6 συμμετοχων ανα κατηγορια και οχι 15 οπως λεει ο κανονισμος!

    Για το γενικο αργοτερα.........
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-11-16 14:46 #94
    Προεπιλογή
    Μιας και εχουμε αθλητικο συλλογο που ανηκει στην IFBB-ΕΟΣΔ και γνωριζουμε τους κανονισμους εχω να πω τα εξης: Ολοι οι διεθνεις αγωνες δεν δινουν pro- cards. Ειναι συγκεκριμμενοι οι αγωνες που δινουν και συγκεκριμμενο αριθμο.Στην προκειμενη περιπτωση αν σε ενα διεθνη αγωνα που δεν δινει pro -card ο αθλητης ή αθλητρια κερδισει την κατηγορια του/της και οι συμμετοχες στην κατηγορια αυτη ειναι 15 ή και ανω, παιρνει την pro-card. Αν σε 2 διεθνεις αγωνες που δεν δινουν pro-card βγει πρωτος/πρωτη ο αθλητης/τρια ανεξαρτητα απο τις συμμετοχες παλι παιρνει pro-card. Αυτες ειναι οι εξαιρεσεις στον κανονα που υπαρχει στο καταστατικο της IFBB.Επισης στον συγκεκριμμενο αγωνα ειχαν προαναγγειλει 5 pro-card σε συγκεκριμμενες κατηγοριες. Η μια κατηγορια απο τις 5 ηταν η κατηγορια της Παπουτσακη και δικαιως την πηρε. Η κατηγορια της Μεγαλου δεν επαιρνε pro-card αλλα επειδη η Μεγαλου κερδισε την κατηγορια και ειχε και νικη σε προηγουμενο διεθνη αγωνα επισης διακαιωματικα την πηρε. Αρα στον Diamond Cup Athens 2016 δωθηκαν 6 pro-cards.Οι 5 που ειχαν προαναγγελθει και μια επιπλεον της Μεγαλου λογω σχετικου κανονισμου της IFBB.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-11-16 15:00 #95
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο madlen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και εχουμε αθλητικο συλλογο που ανηκει στην IFBB-ΕΟΣΔ και γνωριζουμε τους κανονισμους εχω να πω τα εξης: Ολοι οι διεθνεις αγωνες δεν δινουν pro- cards. Ειναι συγκεκριμμενοι οι αγωνες που δινουν και συγκεκριμμενο αριθμο.Στην προκειμενη περιπτωση αν σε ενα διεθνη αγωνα που δεν δινει pro -card ο αθλητης ή αθλητρια κερδισει την κατηγορια του/της και οι συμμετοχες στην κατηγορια αυτη ειναι 15 ή και ανω, παιρνει την pro-card. Αν σε 2 διεθνεις αγωνες που δεν δινουν pro-card βγει πρωτος/πρωτη ο αθλητης/τρια ανεξαρτητα απο τις συμμετοχες παλι παιρνει pro-card. Αυτες ειναι οι εξαιρεσεις στον κανονα που υπαρχει στο καταστατικο της IFBB.Επισης στον συγκεκριμμενο αγωνα ειχαν προαναγγειλει 5 pro-card σε συγκεκριμμενες κατηγοριες. Η μια κατηγορια απο τις 5 ηταν η κατηγορια της Παπουτσακη και δικαιως την πηρε. Η κατηγορια της Μεγαλου δεν επαιρνε pro-card αλλα επειδη η Μεγαλου κερδισε την κατηγορια και ειχε και νικη σε προηγουμενο διεθνη αγωνα επισης διακαιωματικα την πηρε. Αρα στον Diamond Cup Athens 2016 δωθηκαν 6 pro-cards.Οι 5 που ειχαν προαναγγελθει και μια επιπλεον της Μεγαλου λογω σχετικου κανονισμου της IFBB.

    Αθλητικο συλλογο εχετε και χρυσοπληρωμενο μαλιστα δεν αντιλεγω αλλα τους κανονες δεν τους ξερετε κατι που βγαινει και απο την απαντηση σας !

    Για να σας βοηθησω θα ηθελα να δω σε γραπτα τις "εξαιρεσεις" που λετε οπως μου τις εσστειλαν και εμενα !

    Αναφερομε στα μαυρα γραμματα ! Ξαναδιαβαστε τις προυποθεσεις δεν εχουν καμια σχεση με αυτα που λετε !

    Το παραδειγμα της IFΒΒ στον πινακα ειναι ξεκαθαρο ! ! !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 29-11-16 στις 15:06
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-11-16 15:18 #96
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Ασε που πρεπει να εχετε και τον ιδιο συλλογο με τον Charle Class - Dennis James - Farah και παει λεγοντας για να κατεβαζετε αθλητες !

    Το λεει και αυτο καπου ο κανονισμος της παγκοσμιας ομοσπονδιας ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 29-11-16 στις 15:21
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-11-16 16:12 #97
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασε που πρεπει να εχετε και τον ιδιο συλλογο με τον Charle Class - Dennis James - Farah και παει λεγοντας για να κατεβαζετε αθλητες !

    Το λεει και αυτο καπου ο κανονισμος της παγκοσμιας ομοσπονδιας ?

    Αντε να σας βοηθησω ακομα περρισοτερο επικαλουμενος τον περιφημο νομο αναγνωρισης (που επαψε να ισχυει για την IFBB απο περυσι με την ανακαλεση ) 2725/99 που γραφει ξεκαθαρα οτι πρεπει να συμβαδιζετε με την διεθνη ομοσπονδια που ειστε μελη και να μου πειτε που γραφει η παγκοσμια IFBB για συλλογους και σια !


    Όνομα: cvbnn.png Εμφανίσεις: 945 Μέγεθος: 28,0 KB


    ΕΛΕΟΣ ! ! !

    Αντι να κοιταμε το καλο του αθληματος σε ενα μη αναγνωρισμενο αθλημα κυνηγαμε αλλες ομοσπονδιες αθλητες παραγοντες και δεν ξερω και εγω τι για να εχουμε ολοκληρη τη πιτα ! Μονο εδω γινοντε αυτα ! ! !

    Με γυναικα Αμερικανα αθλητρια και μητερα Βελγα εχω εικονα περα απο τους φιλους σε πολλα κρατη και γελανε με ολα αυτα ! Ολες οι ομοσπονδιες υπαρχουν σε ολα τα κρατη και δεν υπαρχει τετοιος πολεμος ! Εμεις εδω να κανουμε τη διαφορα παλι ! Ξανα ΕΛΕΟΣ ! ! !

    Δεν ξερω εαν ειμαι off topic και ζηταω συγνωμη απο τους διαχειρηστες μιας και αναφερθηκαμε στις καρτες του αγωνα !


    Μου μενουν 2-3 κομματια ακομα απο το παζλ του γενικου και θα μιλησω μολις ειμαι 1000% σιγουρος οτι τα εχω και αυτα !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 29-11-16 στις 16:26
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-11-16 17:52 #98
    Προεπιλογή
    Το γεγονός και μόνο ότι υπάρχουν 3 ποστ απαντήσεων δείχνει τον εκνευρισμό χωρίς λόγο. Καταρχήν δεν αναφέρεται πουθενά το θέμα με συλλόγους Ομοσπονδία κλπ.Δεύτερον στον διεθνή αγώνα παρεβρισκοταν ο πρόεδρος της Ifbb Rafael Santoja .Δεν γνωρίζω ποιοι έστειλαν τους κανονισμούς που λέτε αλλά εμάς μας ενημέρωσε ο ίδιος ο πρόεδρος της Ifbb .Τέλος από όσο ξέρουμε οι διεθνείς κριτές και στελέχη της ifbb είναι πολύ αυστηροί με τους κανονισμούς και τους τηρούν κατά γράμμα! Βλεπε χρώμα,μαγιό καθυστέρηση προσέλευσης στη σκηνή κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-11-16 17:56 #99
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο madlen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γεγονός και μόνο ότι υπάρχουν 3 ποστ απαντήσεων δείχνει τον εκνευρισμό χωρίς λόγο. Καταρχήν δεν αναφέρεται πουθενά το θέμα με συλλόγους Ομοσπονδία κλπ.Δεύτερον στον διεθνή αγώνα παρεβρισκοταν ο πρόεδρος της Ifbb Rafael Santoja .Δεν γνωρίζω ποιοι έστειλαν τους κανονισμούς που λέτε αλλά εμάς μας ενημέρωσε ο ίδιος ο πρόεδρος της Ifbb .Τέλος από όσο ξέρουμε οι διεθνείς κριτές και στελέχη της ifbb είναι πολύ αυστηροί με τους κανονισμούς και τους τηρούν κατά γράμμα! Βλεπε χρώμα,μαγιό καθυστέρηση προσέλευσης στη σκηνή κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10.  

  11. 29-11-16 18:43 #101
    Προεπιλογή
    Μια χαρα τα πηγε εδω ο Τιλλος με την 4η θεση κ με τετοιο επιπεδο ,ηταν ομως κ αυτος σε τελεια κατασταση οπως τον ειχαμε δει κ στο Πανελληνιο . Το χρωμα του ηθελε πιο ''γυαλαδα'' για να τον τονισει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12.  

  13. 30-11-16 14:16 #103
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.610
    Προεπιλογή ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ATHENS DIAMOND CUP 2016
    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ATHENS DIAMOND CUP 2016


    Επαγγελματική κάρτα (PRO CARD) κατέκτησαν οι Χρήστος Πιστόλας – Overall Bodybuilding , Αναστασία Παπουτσάκη – 1η Θέση Women’s Physique , και Κατερίνα Μεγάλου – 1η Θέση Βodyfitness -1,68 .


    Συνολικά Αποτελέσματα ATHENS DIAMOND CUP 2016

    Πηγή: EOΣΔ

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-11-16 15:37 #104
    Προεπιλογή
    Ευχαριστουμε Κωστα για τα πληρη αποτελεσματα κ με το συνολο της βαθμολογιας του καθε αθλητη βγαινουν χρησιμα κ ενδιαφεροντα καποια συμπερασματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-12-16 01:21 #105
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Τι αποκομησα απο τον συγκεκριμενο αγωνα :

    1) Προσωπικα για εμενα Γενικος Νικητης ειναι το 153 ο Ιρακινος αθλητης βαση των στανταρ που εχει στους κανονες της η Παγκοσμια ομοσπονδια ως κριτηρια.
    Δεν θα μπω στη διαδικασια να το αναλυσω μπειτε στο σαιτ της και δειτε τα στανταρ για να μη γινομε και εγω κουραστικος.

    2) Η κριτικη επιτροπη της Κυριακης εβγαλε φαουλ την Ελληνικη της Παρασκευης οχι μονο σε μια κατηγορια !!!! Κυριοι κριτες της Ελλαδος μπορει τοσο καιρο να λετε οτι εχετε τα στανταρ και τις γνωσεις να κρινετε αλλα την Κυριακη φαγατε ακυρο και μας δειξατε οτι δεν το εχετε.....και μη μου πειτε για την καραμελα αλλος αγωνας ο ενας με διαφορα 2 ημερων και αλλος ο αλλος γιατι οι αθλητες εαν προσεξετε βελτιωθηκαν το ιδιο .Αφηστε λοιπον τη καραμελα γιατι ειστε το περυτιλιγμα και δεν το ξερετε.

    3) Εαν εβγαινε πρωτος ο Ιρακινος δεν θα ανοιγε μυτη και εκει ειχαμε την εκρηξη "πως γινετε χθες να ειμαι πρωτος και σημερα δευτερος?" Με την ανακοινωση των 2 "παρατυπων" καρτων απο νωρις ειχα πεισθει οτι και η τριτη θα παει σε Ελληνα αλλα που να φανταστω οτι ειχαν πεσει τοσο εξω οι Ελληνες κριτες....

    4) Λιγος κοσμος για ενα τετοιο γεγονος και καλα θα κανει να το προσεξει η ομοσπονδια ! Κατι δεν πηγε καλα και μαθαινω πολλα παραπονα και εκος σκηνης απο τη διοργανωση τα οποια πρεπει να τα δουν και να τα διορθωσουν.

    5) Για το Γιαννη θα μιλησω στο "βλεμμα"...................
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 01-12-16 στις 01:27
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία