Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 04-07-16 19:33 #1
    Προεπιλογή Θέλω να ασχοληθώ
    Καλησπέρα στο forum
    σας θελω να ασχοληθώ με tο bodybuilding αλλα έχω δύο ας το πούμε μειονεκτήματα, είμαι 36 και με παραπανίσια κιλά, παρακαλώ θα ήθελα μια βοηθήσετε, να με κατατοπίσετε κατά κάποιο τρόπο ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-07-16 19:59 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Δεν εισαι μεγαλος για να μην ξεκινησεις, αν το θελεις, ξεκινα και τα κιλά χανονται
    Ακομα και 10 χρονια μικροτερος να ησουν αν δεν ειχες την πειθαρχια να γυμναστεις και να ακολουθήσεις καποια διατροφη δεν θα αλλαζε κατι .

    Καλη αρχη
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-07-16 20:18 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εισαι μεγαλος για να μην ξεκινησεις, αν το θελεις, ξεκινα και τα κιλά χανονται
    Ακομα και 10 χρονια μικροτερος να ησουν αν δεν ειχες την πειθαρχια να γυμναστεις και να ακολουθήσεις καποια διατροφη δεν θα αλλαζε κατι .

    Καλη αρχη
    Feth σε ευχαριστω για την άμεση απάντηση το θέμα είναι τι πρεπει να κάνω, και που πρεπει να πάω, σε καποια συζήτηση που είχα μου είπε κάποιος ότι με τα κιλα που εχω δεν πρεπει να γυμναστω και πως πρώτα πρεπει να χάσω καποια με διατροφή και μετά να ξεκινησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-07-16 23:30 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειναι πολυ γενικα αυτα που γραφεις..γινε λιγο πιο συγκεκριμενος, με αριθμους για να παρεις κ πιο ολοκληρωμενες αποψεις..
    καλως ηρθες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-07-16 23:51 #5
    Προεπιλογή
    Καλησπερα,το να χασεις κιλα και μετα να ξεκινησεις προπονηση δεν ισχιει δεν ξερω με τη σκεπτικο στο ειπε,εκτως και αν υπαρχουν θεματα υγειας που σ'αυτη την περιπτωση μονο γιατρος μπορει να σε καθοδηγησει.
    Αν δεν παιζει θεμα υγειας μην κολας στην ηλικια ουτε στα παραπανο κιλα,ισα ισα που θα δεις μεγαλυτερη διαφορα αν μαζη με την διατροφη κανεις και προπονηση.
    Υπομονη,συνεπεια και μικρους στοχους σιγα σιγα που να μπορεις να τους πιασεις.
    Στο forum μπορεις να βρεις αρκετα και για διατροφη και για προπονηση.
    Καλη αρχη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-07-16 09:47 #6
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστώ για της απαντήσεις σας, Δημήτρη επειδη είμαι πολλά κιλα μου είπε πως αν γυμναστώ ίσως κάνω κακό στο σκελετό μου λόγο κιλών,beefmeup συγκεκριμένα θελω να μου πείτε αν πρεπει να πάω σε διαιτολόγο η αν με διάβασμα από εδώ μπορώ να χάσω κάποιο βάρος, και αν γίνετε με pm να μου προτείνετε καποια γυμναστήρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-07-16 10:19 #7
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Καλημερα

    Οχι, δεν χρειαζεται να πάς σε κανεναν διαιτολογο, αν καθήσεις και αφιεωρωσεις χρονο στο να διαβάσεις καποια βασικα πραγματα στο φορουμ, πιστεψε με θα χασεις απο μονο σου.
    Ο μπιφ λογικα εννοουσε να γραψεις υψος/κιλά
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-07-16 02:03 #8
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-07-16 17:37 #9
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-07-16 17:16 #10
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά, στις 3 περιπου εβδομάδες που ασχολούμαι με την διατροφή μου, και προσέχω πάρα πολύ στις ποσότητες, έχω χάση 4 κιλά και είμαι ευχαριστημένος πάρα πολύ, απλά θα ήθελα λίγη βοήθεια όσον αφορά το πως να φτιάξω ένα πρόγραμμα διατροφής διότι συνεχεια επαναλαμβάνω την ίδια διατροφή, ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-07-16 17:39 #11
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Άνοιξε ένα θέμα στη "διατροφή" γιατί εδώ δεν θα το δούν πολλοί αυτό που ρωτάς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-07-16 18:45 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άνοιξε ένα θέμα στη "διατροφή" γιατί εδώ δεν θα το δούν πολλοί αυτό που ρωτάς.
    Lila Σε ευχαριστώ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-07-16 00:14 #13
    Προεπιλογή
    Γνωμη μου πανε βημα βημα η βαση ειναι η διατροφη μετα απο 3 μηνακια αφου εχει συνηθισει το σωμα παιξε με τα προγραμματα και βαλε και καποια συμπληρωματα !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-07-16 12:49 #14
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loganiskos20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γνωμη μου πανε βημα βημα η βαση ειναι η διατροφη μετα απο 3 μηνακια αφου εχει συνηθισει το σωμα παιξε με τα προγραμματα και βαλε και καποια συμπληρωματα !!!
    Μόνο αν τα έχει ανάγκη!!!
    Απάντηση με παράθεση