ειχα ξαναγραψει στο σαιτ για την διατροφη που κανω αλλα την εχω αλαξει αρκετα:
πρωι τρωο εναμισο φλιτζανι δημιτριακα ολικης βαζω ενα φλιτζανι γαλα λιγο βρομη απο πανω και μια κ.γ. μελη
το μεσιμερι τρωο ειτε μακαρονια ειτε ρυζι και μπορει να συνοδευω με μοσχαρι η κοτοπουλο αλλα αμα δεν εχω ετοιμο φαγητο σπιτι μπορει να φαω γαλοπουλα(2-3 φετες) με γιαουρτακι(200γρ) 2-3 φετες ψομι για να παρω την προτεινη και υδατανθρακα
πριν την προπονηση θα φαω ενα τοστακι με 2 απραδια και 2 κροκους 3 φετες γαλοπουλα μια φετα τυρι και οι 2 φετες του τοστ ολικης και βγαζω την προτεινη μου...μετα την προπονηση τρωο συνιθως αυτο που ειχα φαει και το μεσιμερι δλδ η θα φτιαξω κατι μονος μου γρηγορο για να παρω προτεινη και υδατανθρακα η θα εχω ετοιμο φαι δηλαδη κοτοπουλο με ριζακι η μοσχαρι με μακαρονια τελος παντον κρεας...
μετα απο 2-3 ωρες θα φτιαξω ξανα ενα τοστακι οπως ανεφερα πριν και για βραδι κλεινω με γιαουρτι(200γρ) και μια κγ μελι και καπακι ενα ποτηρι γαλα...σκεφτομαι να προσθεσω και φυστικοβουτηρο στο γιαουρι και στο προινο


ειμαι 1,82 υψος 76 κιλα και θελω να αυξησω την μυικη μου μαζα...το δερμα μου εχει χαλαρωσει καθως ειμουνα 108 κιλα λιπος και τωρα στα 76 οποτε εχω χασει περιπου στα 30+ κιλα....οποιος μπορει να με βοηθησει ειναι αναγκη ωστε να εχω μια καλη διατροφη και να δω αποτελεσματα...ευχαριστω και συγνωμη αν κουρασα!