Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 28-06-16 22:00 #1
    Προεπιλογή Test1fy (Olympus Labs)
    Έψαχνα ποιό από τα όμοια τέτοιου τύπου θα αποτελέσουν το καλοκαιρινό μου "κέρασμα" και έπεσε αυτό στο μάτι μου.

    Γενικά θεωρώ την εταιρεία σωστή και δυναμική σε "ψαγμένα" συμπληρώματα χωρίς να έχει ακουστεί κάτι αρνητικό (τύπου Driven Sports ή Hi-Tech Pharmaceuticals) οπότε θα του δώσω μια δοκιμή!

    Γνώμες??


    Όνομα: olympus-labs-test1fy-ingredients.png Εμφανίσεις: 673 Μέγεθος: 78,2 KBΌνομα: olympus-labs-test1fy.jpg Εμφανίσεις: 640 Μέγεθος: 80,6 KB
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-06-16 22:10 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το πρωτο απο τα aromatose inh. που περιεχει ειναι αυτο για οποιον ενδιαφερεται..
    ουσιαστικα δλδ ειναι το οξυ που παιρνουμε απο το ρετσινι των δεντρων..
    εχουν γινει κατι μελετες ,αλλα καποιες ειναι σε ποντικες, ψαρια κλπ..in vitro μελετες που μπορει να υπαρχουν, δεν μας αφορουν..
    νομιζω δεν λεει κατι..
    κλασσικα συατατικα οπως mucuna (l-dopa), longjack, κλπ κλπ..
    το πρωτο συστατικο ειναι μια μορφη χαμομιλιου..σε ανθρωπους μελετες δεν υπαρχουν, αλλα κατι σε ζωα εδω..

    μπα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-06-16 22:17 #3
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ για τη γρήγορη απάντηση... Δεδομένης της ανάλυσης των συστατικών και της τιμής (ακριβό.) μάλλον θα στραφώ σε κάτι άλλο!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση