Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 133
  1. 18-01-17 01:19 #91
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Δοκιμασα σημερα ενα δειγμα(16.5γρ) και ειχα push.

    -Πολυ καλη συγκεντρωση
    -Καλυτερα πρηξιματα και σε feeling και σε εμφανιση
    -Ανεβασμενη διαθεση
    -Βελτιωμενη αντοχη
    -Λιγο ανεβασμενη δυναμη
    -Και τελος ενα κλικ παραπανω αυτοπεποιηθηση να το πω...ισως απο τυροσινη μιας κ το τελικο προιον μεταβολισμου της ειναι η levodopa

    Eπομενη δοκιμη συντομα με διπλη δοση,2 φακελακια
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-01-17 15:21 #92
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Eβαλα ένα φακελάκι Pre και συνδυαστικά με το BCAA Drink (Energybody Systems) μέσα στην προπόνηση βγήκε πολύ μπόμπα η προπόνηση !
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-02-17 19:48 #93
    Προεπιλογή δεν με επιασε
    Καλησπέρα σας, ξεκίνησα το complete pre της warriorlab και μετά απο 1 εβδομάδα προπόνησης και χρήσης δεν εχω δεί διαφορά σε τίποτα εκτός απο ενα παροδικό μουδιασμα στα πόδια.
    να αναφέρω οτι εχω δοκιμάσει μεχρι 1,5 scoop καθως είχα αποχη απο pre πανω απο 6 μήνες κ θεωρω τα 2 υπερβολη
    το παιρνω παντα μετα απο 2 ωρες αφου εχω φάει
    επισης είχα χρησιμοποιήσει παλαιότερα το hotblood και το n.o explode
    αν υπάρχει καποια βοηθεια ευπροσδεκτη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-02-17 19:55 #94
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι, 2 ωρες ειναι λιγο διαστημα για να θεωρησεις οτι εχεις αδειο στομαχι..εκτος αν το γευμα που κανεις ειναι πολυ μικρο αλλα και παλι..
    επισης, ειχα γραψει κ πιο πισω οτι σε μενα τουλαχιστον αποδιδει καλυτερα μεσα στην προπονηση οταν το εχω παρει περιπου μιση ωρα με 40 λεπτα πριν, κ οχι σε μικροτερο χρονικο διαστημα..δεν ξερω ποσο νωριτερα το παιρνεις εσυ, αλλα δοκιμασε το κ ετσι αν δεν το κανεις..
    κ ενα τελευταιο βασικο, πρεπει να εισαι καλα ενυδατωμενος για να δεις διαφορα..σε αντιθετη περιπτωση, δεν θα βοηθησει καπου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-02-17 19:59 #95
    Προεπιλογή
    αρχικα ευχαριστω για την αμεση απαντηση, το γευμα που κανω πριν ειναι μεγαλο θερμιδικα αλλα υπεθετα οτι οι 2 ωρες ηταν αρκετες.
    επισης μολις το πινω μετα απο 30 λεπτα ξεκιναω την προπονηση και σχετικα με το νερό μεχρι την συγκεκριμενη στιγμη εχω πιει παντα 2 λιτρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-02-17 20:02 #96
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν ειναι μεγαλο γευμα, σιγουρα θες τουλαχιστον ενα καλο 3ωρο για να θεωρησεις οτι καπως εχει αδειασει το στομαχι..
    υπαρχει παντα η περιπτωση απλα να μην σου δουλευει τοσο καλα οσο σε αλλους, αυτο συμβαινει συχνα με ολα τα συμπληρωματα κ εχει να κανει με την χημεια του καθε σωματος..
    δεν χανεις κατι να δοκιμασεις κ αυτο με τον χρονισμο του γευματος, αφου στα αλλα εισαι οκ απο ενυδατωση κ χρονισμο ληψης απο την ωρα της προπονησης..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-02-17 20:07 #97
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστω παρα πολυ, θα το δοκιμασω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-03-17 01:06 #98
    Προεπιλογή
    Διαδρομος ,ποδια ,κοιλιακοι σημερα , οχι κ οτι καλυτερο για μενα. Το προιον ΔΟΥΛΕΥΕΙ!
    Καλη ενεργεια κ αντοχη , νομιζω δεν θα εβγαιναν καποιες τελευταιες επαναληψεις χωρις αυτο. Τωρα τι ωρα θα κοιμηθω σημερα ειναι αλλο θεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-03-17 12:15 #99
    Προεπιλογή
    Από τις προσφορές που δεν είναι να χάσει κανείς!
    Την προηγούμενη φορά έγινε χαμός...

    Δείτε το στο e-shop εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-03-17 02:22 #100
    Προεπιλογή
    μιας καιτο τελειωσα πριν 2 μερες ας αφησω ενα review! αν και γενικα ολα τα pre που παιρνω εχουν γερανιο η τα παρεμφερη του μιας λαι εχω μεγαλη αντοχη στα stims το συγκεκριμενο με εξεπληξε ευχαριστα! πολυ καλη ενεργεις χωρις υπερβολικη δοση καφεινης που εχει γινει της μοδας καλη συγκεντρωση και εκει που με κερδισει απιστευτη φλεβικοτητα ! ισως λογω της γλυκερολης! στα ++ επισης οτι δεν εχει κρεατινη για μενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-03-17 12:27 #101
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    λοιπον πρωτες μερες sto 1 scoop δεν το πολυ καταλαβα καθως σε σχεση με αλλα pre δεν σου δινει αυτο το υπερβολικο focus..αν ανεβεις στα δυο ομως μου δινει το απαραιτητο ξυπνημα και αυτοσυγκεντρωση χωρις να εχω τα αρνητικα(οπως π.χ ταχυκαρδιες απο την ποσοτητα καφεινης )...στα pumps σε σχεση με σκετη citrulline malate που επερνα πριν(5γρ μαζι με αμινο)..μου δινει λιγοτερα ΑΛΛΑ χωρις να ειναι placebo πιστευω οτι στα 2 scoop με εχει βοηθησει αρκετα απο αποψη συγκεντρωσης και ενα boost σε καποιες εξτρα επαναληψεις..

    Υ.Γ. Eπισης να πω μαζι με το πρε Παιρνω και daa της ΝLS..το λεω μηπως δινει αυτο το εξτρα μποοστ στη δυναμη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη amateur666 : 31-03-17 στις 12:30
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-05-17 11:57 #102
    Προεπιλογή
    Παραλαβή μεγάλη αυτές τις μέρες στον ΑΘΛΗΤΗ για να μην ξεμείνουμε λόγω και της προσφοράς που ισχύει αυτές τις μέρες.
    Διαθέτουμε και φακελάκια μιας δόσης...

    Όνομα: 18360730_1496763820355123_222981524_n.jpg Εμφανίσεις: 647 Μέγεθος: 308,8 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-05-17 15:19 #103
    Προεπιλογή
    Το τσιμπησα με την προσφορά. Αφήνει μέσα στο σέικερ κάτι σαν χώμα έτσι σαν να μην διαλύεται καλά. Κατα τ αλλά δουλεύει. Το συνδυαζω με θερμογενετικουσ λιποδιαλυτές οι οποίοι απο μόνοι τους δεν έκαναν τίποτα αλλα μαζί και τα 2 είναι μπόμπα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-05-17 17:55 #104
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-05-17 17:59 #105
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον πρωτες μερες sto 1 scoop δεν το πολυ καταλαβα καθως σε σχεση με αλλα pre δεν σου δινει αυτο το υπερβολικο focus..αν ανεβεις στα δυο ομως μου δινει το απαραιτητο ξυπνημα και αυτοσυγκεντρωση χωρις να εχω τα αρνητικα(οπως π.χ ταχυκαρδιες απο την ποσοτητα καφεινης )...στα pumps σε σχεση με σκετη citrulline malate που επερνα πριν(5γρ μαζι με αμινο)..μου δινει λιγοτερα ΑΛΛΑ χωρις να ειναι placebo πιστευω οτι στα 2 scoop με εχει βοηθησει αρκετα απο αποψη συγκεντρωσης και ενα boost σε καποιες εξτρα επαναληψεις..

    Υ.Γ. Eπισης να πω μαζι με το πρε Παιρνω και daa της ΝLS..το λεω μηπως δινει αυτο το εξτρα μποοστ στη δυναμη
    Σκετι citrulline ποσο εβαζες? Ρωταω επειδη εδω ειναι στα 4γρ...ποσο παραπανω επερνες? ;p
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία