Θέμα: 16 χρονος

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 26 από 26
  1. 01-06-16 21:11 #16
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο OLDMAN PTOLEMAIDA Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου πιο πρόγραμμα διατροφής χρησιμοποιείς?
    Τι εννοεις πιο? Εχω ενα προγραμμα που μου το εχει βγαλει διατροφολογος πανω στα δικα μου στατιστικα και δικους μ στοχους
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-06-16 22:29 #17
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή 16 χρονος
    Γεια σας αυτες οι φωτογραφιες ειναι μετα απο εναν μηνα περιπου.Εγω προσωπικα εχω δει διαφορα πανω μου αλλα θα μπορουσα και καλυτερα για εναν μηνα λογο ενως τραυματισμου ειχα μηνει οφγ για μια βδομαδα.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη basilis(cult) : 18-06-16 στις 22:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-06-16 22:33 #18
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Προσωπικα εχω δει διαφορα σε στηθος πλατη και λιγο τρικεφαλα.Τα χερια μου αναπτυσονται πολυ δυσκολα θελουν δουλεια ακομη.Λοιπον ακουω γνωμες


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-06-16 22:35 #19
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    ξεχασα και γαμπα


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-06-16 20:55 #20
    Προεπιλογή
    κομπλε εισαι,μακαρη να μουν και γω ετσι οταν ημουν 16 χρονων


    Εχεις αρκετα καλη βαση, και αποδηχτηκε απ το οτι ενω ησουν οφφ κρατηθηκες σε καλα πλαισια - πραγμα που διχνει οτι το σωμα εχει δεσει και εχει "μονιμοποιησει" καποια μυικοτητα πανο του. Συνεχισε ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-06-16 03:10 #21
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Σ ευχαριστω παρα πολυ φιλε


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-09-16 21:56 #22
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Καλησπερα παιδια.κανω ενα μικρο updade να δειτε πως ειμαι τωρα και να μου πειτε γνωμες.Ζυγιστηκα το πρωι και με εβγαλε 66,2.Εγω προσωπικα βλεπω διαφορα πανω μου εχω βαλει λιγο ογκο απο παλια...Επισης και στα κιλα βλεπω μεγαλη διαφορα.Τα ρεκορ μου ειναι bench press 60kg 2x reps Deadlift 75kg 6x reps Squat 50kg 5x reps.Τα συμπληρωματα που χρησιμοποιω ειναι καθαρη πρωτεινη μια πολυβιταμινη και flaxseed oil.Οταν παω 75κιλα θα παρω και κρεατινη..αυτα!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-09-16 12:48 #23
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Καμια γνωμη;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-09-16 12:56 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φαινεται πως το σωμα σου εχει αρχισει να παιρνει σχημα..η πλατη απο πισω κ οι ωμοι δειχνουν πολυ καλα..
    το θεμα ειναι να συνεχισεις να κανεις σταθερες προπονησεις κ καλη διατροφη στα μετρα σου..πρεπει να γεμισεις, αλλα μην πεσεις στην παγιδα απλα να αυξανεις θερμιδες κ λιπωσεις..
    ουτε βεβαια να τις φοβασαι κ να τις πολυ ψυριζεις, γιατι γενικα εισαι πανω στην αναπτυξη..οποτε φαι κ προπονησεις για να γεμισει το σκαρι σου..
    απο συμπληρωματα η πρωτεινη κ η βιταμινη ειναι οκ κ σε καλυπτουν, το flax δεν σου ειναι απαραιτητο κατα την γνωμη μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-09-16 16:15 #25
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    φαινεται πως το σωμα σου εχει αρχισει να παιρνει σχημα..η πλατη απο πισω κ οι ωμοι δειχνουν πολυ καλα..
    το θεμα ειναι να συνεχισεις να κανεις σταθερες προπονησεις κ καλη διατροφη στα μετρα σου..πρεπει να γεμισεις, αλλα μην πεσεις στην παγιδα απλα να αυξανεις θερμιδες κ λιπωσεις..
    ουτε βεβαια να τις φοβασαι κ να τις πολυ ψυριζεις, γιατι γενικα εισαι πανω στην αναπτυξη..οποτε φαι κ προπονησεις για να γεμισει το σκαρι σου..
    απο συμπληρωματα η πρωτεινη κ η βιταμινη ειναι οκ κ σε καλυπτουν, το flax δεν σου ειναι απαραιτητο κατα την γνωμη μου
    Ευχαριστω πολυ φιλε!εννωειται πως θα συνεχισω.Οσο για το φλαξ ναι υσχιει αλλο λιγο εχει μηνει και τελος μετα δεν ξανα αγοραζω


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-11-16 21:21 #26
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή
    Συνεχιζω πολυ δυνατα την προσπαθεια μου.Στις τελευταιες φωτο ημουνα 66.2 κιλα τωρα ειμαι 68.8.Τωρινα ρεκορ ειναι . Deadlift 90kg 6x reps Squats 75kg 6x reps bench press 65kg 3x reps. Γενικα σε ολες τις ασκησεις αναιβενω κιλα και ολα θελω να πιστευω πως πανε μια χαρα.Μεσα στην βδομαδα θα αλλαξει λιγο και το προγραμμα διατροφης μου απλα θα προσθεσω ενα γευμα με μεγαλη περιεκτηκοτητα σε υδατανθρακα μετρια σε λιπαρα και λιγο πρωτεινη μιας και σκοπος ειναι να αναιβασω θερμιδες απο υδατα-λιπαρα.Αυτα απο εμενα καθε μηνα θα αναιβαζω και φωτογραφιες μου να βλεπετες την προοδο μου αλλα και εγω ο ιδιος.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12