Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 26-04-16 13:20 #1
    Προεπιλογή SuperStim (Driven Sports)
    Όνομα: SuperStim-Rendering-300dpi-800x800.jpg Εμφανίσεις: 401 Μέγεθος: 51,3 KB

    Superstim Proprietary Blend 875mg
    Phyllanthus Extract (whole plant)
    Caffeine Anhydrous
    Grapefruit Extract (peel)
    Japanese Sophora Extract (flower)
    Yohimbe Extract (bark)
    Black Pepper Extract (fruit) (BioPerine)


    Νέος λιποδιαλύτης από τη διαβόητη Driven Sports, όποιος γνωρίζει κάτι αναφορικά με τα ματζούνια ας αφήσει μία γνώμη να υπάρχει!
    (τα συστατικά τα έκανα paste, δε βρήκα την ετικέτα σε φωτό και βαριόμουν να κάνω prnt scrn και crop )
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-04-16 13:24 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    για πεταμα ειναι φιλε..
    κατ'αρχας δεν δινει πουθενα ποσοστα % standardised στα ματζουνια του, δεν δινει ποσοστα alcaloids που περιεχει,κ η γιοχιμβινη που περιεχει ειναι bark κ οχι hcl, που σημαινει οτι παλι χωρις τα προηγουμενα στοιχεια που εγραψα πως θα επρεπε να εχει, ειναι γτπ..
    πεταμενα λεφτα...
    εκτος αν εχουν βαλει μεσα κατι αλλο παλι, που δεν το γραφουν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-04-16 13:42 #3
    Προεπιλογή
    Στο επίσημο site της DS αναφέρουν χαρακτηριστικά ότι δεν υπάρχει "key ingredient"... Βέβαια, όπως λές, μιλάμε για την Driven Sports οπότε ενδεχομένως ο κόσμος να ελπίζει πάλι σε κανα κρυμμένο ματζούνι...

    Πάντως αν κρίνω από τις άθλιες κριτικές που διάβασα για το Craze V2 μπορεί και να σοβαρεύτηκε η εταιρεία... Βέβαια τις κριτικές τις έγραφαν άτομα που το σύγκριναν με το original Craze οπότε όταν συγκρίνεις απλά ένα συμπλήρωμα με ναρκωτικά, ναι, τί να σου λέει το συμπλήρωμα!!
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-04-16 19:32 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κοιτα, απο πλευρας αποτελεσματων, μπορει να δουλευει για χ,ψ, λογους..
    απο πλευρας ετικετας ειναι τελειως λαθος δωσμενη, απλα δεν ξερεις τι ακριβως παιρνεις κ σε τι ποσοτητες..πολυ αρπακολα κατασταση..
    Απάντηση με παράθεση