Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 12 από 12
  1. 24-04-16 15:51 #1
    Προεπιλογή Πεσμένο στηθος
    Καλησπέρα, ειμαι καινουριο μέλος και θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το στηθος μου , δεν μπορω να καταλαβω αν εχω γυναικομαστια η οχι , εαν οχι θα ηθελα να μου πειτε ποιες τροφές ειναι οφέλιμες γι το προβλημα μου και ποιες προς αποφυγή ..Επισης ποιες ασκησεις θα ηταν καλες ώστε να διορθωθεί
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-04-16 17:24 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    ποσταρε καμια φωτογραφια
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-04-16 13:32 #3
    Προεπιλογή
    Στην μια φωτογραφια ειναι οπως ειμαι τις περισσότερες ωρες, στην αλλη που ειναι ερεθισμένη η ρόγα δειχνει καπως καλυτερα .. Ειμαι 17 χρονων 65 κιλα

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-04-16 20:06 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Κοιταξε στην 1η φωτογραφια δεν βλέπω κάτι, στην 2η παρολαυτα, μου φαινεται πως ισως έχεις, βεβαια αυτό νομιζω, δεν ειμαι σιγουρος. Θα σου πρότεινα να πάς να σε κοιταξει καποιος εξειδικευμενος και να δειτε μαζι τις επιλογές σου αν πράγματι έχεις.
    Ριξε και μια ματια εδώ αν θέλεις, έχει αρκετες πληροφορίες με άτομα που έχουν:
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-04-16 11:37 #5
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω πολυ, τι είδος γιατρού πρεπει να επισκεφτώ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-04-16 11:47 #6
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Σε ενδοκρινολογο θα πήγαινα , απο εκει και πέρα θα σου πει εκεινος τι θα κάνεις αν οντως έχεις.

    Καλημερα
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-04-16 11:57 #7
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν μπορει αυτη να ειναι η ιδια ρωγα εκτος αν ειναι πριν και μετα την ιδια περιοδο αποκλειεται να ειναι γυναικομαστεια η εχεις η δεν εχεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-04-16 17:06 #8
    Προεπιλογή
    Διαφορα μιας ημέρας ειναι απλα στην φωτο που φαινεται να ειναι νορμαλ η ρόγα ειναι ερεθισμένη
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-04-16 17:14 #9
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εκει που φαινεται νορμαλ εκει ειναι ερεθισμενη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-04-16 21:01 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    17 χρονών γίνονται και παιχνίδια με τις ορμόνες και γι αυτο παρατηρείτε πρήξιμο του αδένα
    αλλα απο την άλλη έχεις και λίπος οπότε είναι συνδιασμόις και συσώρευσης λίπους , με την γυμναστική μειώνονται τα συμπτώματα
    μια νορμάλ διατροφη με μειωμένα λιπαρα και απλούς υδατάνθρακες και όλα καλα , αν τρως πίτσες και γλυκα και ότι νάναι τότε θα είσαι και ότι νάναι εφόσον δεν έχεις και προδιαγραφες γρήγορου μεταβολισμού όπως μερικοι σ αυτη την ηλικία που τρωνε ότι ναναι και είναι γραμωμένοι , αλλα όταν κάποιος γυμνάζετε όλα γινονται και όλα αλλάζουν
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-04-16 14:17 #11
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλές ,θα αρχισω απο σημερα κι ολας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-04-16 14:20 #12
    Smile
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκει που φαινεται νορμαλ εκει ειναι ερεθισμενη?
    Ναι
    Απάντηση με παράθεση