Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 80
  1. 17-04-16 17:46 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Τα μπλουζάκια του Bodybuilding.gr θα είναι ετοιμοπαράδοτα, αρχές Μαϊου.

    Τα μεγέθη που θα διατίθενται θα είναι Small - Medium - Large- Xlarge και πιθανόν ΧΧLARGE (ανάλογα με το εκδήλωση ενδιαφέροντος)
    Θα βγουν σε χρώμα ΜΑΥΡΟ, σε ποιότητα Gildan - Ultra cotton, η οποία ποιότητα είναι αυτή που χρησιμοποιούν τα μεγαλύτερα γυμναστήρια στην Αμερική (Metroflex, Gold's κτλ) με άνετη γραμμή και μεγάλη αντοχή.
    Οι παραγγελίες θα ισχύουν για ένα διάστημα 20 ημερών (17 Απρ – 7 Μαίου).
    Μπορούμε να εγγυηθούμε σίγουρα την διαθεσιμότητα του σε όποιον το παραγγείλει.
    Τελική τιμή θα είναι 15 ευρώ , συμπεριλαμβανομένου το ΦΠΑ (θα εκδίδεται απόδειξη απο τον ΑΘΛΗΤΗ που θα αναλάβει την διανομή).


    Οι δυνατότητες να το παραλάβουν αυτοί που θα το παραγγειλουν θα είναι :


    1) Να το πάρουν απευθείας από το κατάστημα του ΑΘΛΗΤΗ (Πανεπιστημίου 56)


    2) Οποιος εξυπηρετείται από το πανελλαδικό δίκτυο καταστημάτων των X-Treme Stores, μπορεί να το πάρει και από εκει, δηλώνοντας το κατάστημα προτίμησής του. (χωρίς να επιβαρύνεται μεταφορικά έξοδα)


    3) Παράδοση με Courier & Αντικαταβολή . (Για όσους δεν έχουν κοντινή πρόσβαση σε κατάστημα ή απλά θέλουν να το παραλάβουν με αυτό τον τρόπο)
    Ισχύει για το κόστος μεταφοράς , ότι και για τις παραγγελίες συμπληρωμάτων (χωρίς έξοδα μεταφοράς για τις παραγγελίες 30 ευρώ και άνω)
    Αρα αν κάποιος πάρει 2 μπλουζάκια, δεν χρεώνεται κάτι εξτρά. Αν πάρει ένα μπλουζάκι , το κόστος μεταφορικών υπολογίζεται γύρω στα 3 ευρώ.


    4) Kαι φυσικά θα μπορεί να συμπεριληφθεί σε τυχόν παραγγελία συμπληρωμάτων ,που αν όλα θα υπερβαίνουν τα 30 μαζί με το μπλουζάκι , επίσης χωρίς μεταφορικά έξοδα.


    Η παραγγελία μπορεί να γίνεται με 2 τρόπους :
    α) με εσωτερικό προσωπικό μήνυμα στο forum προς τον διαχειριστή του Bodybuilding.gr, Polyneiko.
    β) Με email προς το info@bodybuilding.gr, που το μήνυμα θα έχει τίτλο Μπλουζάκι ΒΒ.GR.
    Kαι με τους 2 τρόπους επικοινωνίας, θα λάβετε μήνυμα επιβεβαίωσης.


    Τα στοιχεία που θα πρέπει να δώσετε θα είναι :
    Ονοματεπώνυμο - Επιθυμητά Μπλουζάκια (Αριθμός) - Μέγεθος - Τρόπος Παραλαβής .
    Σε περίπτωση παραλαβής του απο κατάστημα ΑΘΛΗΤΗ ή X-TREME STORES (δηλώνουμε ποιο κατάστημα), ένα τηλέφωνο επικοινωνίας είναι απαραίτητο.
    Σε περίπτωση Παράδοσης με Courier, Τηλέφωνο επικοινωνίας και Πλήρης Διεύθυνση Παράδοσης.

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-04-16 20:51 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ελα να φευγουν οι παραγγελειες
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-04-16 20:09 #18
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    παιδια ειναι φαρδι γραμμη τα μπλουζακια η στενη?πχ για υψος 1.87 88 κιλα ειναι λαρτσε η εξτρα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-04-16 22:25 #19
    Προεπιλογή
    Μια της ίδιας μάρκας και ποιότητας που έχω στο κανονικό νούμερό μου είναι ελαφρώς στενή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-04-16 23:09 #20
    Προεπιλογή
    ^^Στενες δεν θα της πεις ,εφαρμοστες ναι! Θα δουμε τωρα τι γραμμη θα εχουν οι νεες. Αν βγουν κ σε xxlarge ,κανενας δεν θα ειναι παραπονουμενος
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-04-16 23:11 #21
    Προεπιλογή
    Ναι, το εφαρμοστές ταιριάζει όντως πιο πολύ. Κυρίως στα μανίκια θα έλεγα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-04-16 23:18 #22
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Εξαρταται απο τη μυικοτητα και το ποσο μπρατσαραδες ειστε
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-04-16 23:20 #23
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ρε σεις αν στα 88 κιλα θελετε εξτρα εμεις στα πολλα τι νουμερο θα χρειαστουμε? Παντως απ τα πρωτα που ειχαν βγει το 10 (αν θυμαμαι καλα) εχω ενα xl και τωρα μου ειναι κομπλε. Φανταζομαι οτι απο εκεινα θα ειναι πιο στενη η γραμμη..Οποτε με xl πιστευω να βολευτω και να μη χρειαστει να περιμενω του χρονου να το βαλω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-04-16 23:22 #24
    Προεπιλογή
    Σωστό και αυτό, αλλά εμένα τα χέρια μου είναι οριακά για κατηγορία καλαμάκια

    Γενικά πάντως και για να μην ξεφεύγω πολύ απτην ερώτηση, εγώ M φοράω και το Μ μου είναι ελαφρώς εφαρμοστό. Το ελαφρώς το τονίζω όμως, δλδ μια χαρα μου κάθεται, αλλά δεν είμαι και τέρας μυικότητας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-04-16 23:28 #25
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια ειναι φαρδι γραμμη τα μπλουζακια η στενη?πχ για υψος 1.87 88 κιλα ειναι λαρτσε η εξτρα??
    Eγω στο ιδιο υψος σχεδον με 95-96 κιλα, φοραω την προηγουμενη μπλουζα του φορουμ XL και ειναι ελαφρως εφαρμοστη...εσυ πιστευω στο large θα εισαι κομπλε.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-04-16 01:35 #26
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pankol Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια της ίδιας μάρκας και ποιότητας που έχω στο κανονικό νούμερό μου είναι ελαφρώς στενή.
    Θα έλεγα ότι το νούμερό σου είναι ένα νούμερο μεγαλύτερο σε αυτό το μπλουζάκι. Γενικά αν τη θέλετε κουτί πάρτε το νούμερό σας. Αν τη θέλετε άνετη ή για προπόνηση, ένα νούμερο μεγαλύτερο.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-04-16 09:31 #27
    Το avatar του χρήστη panakos

    Εγγραφή
    06-04-2011
    Περ.
    karditsa
    Μηνύματα
    4.006
    Προεπιλογή
    ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας!!
    θα παρω 3 τεμαχια απο τις μπλουζιτσες μας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-04-16 22:24 #28
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Είμαστε στην φάση που περιμένουμε δείγματα απο τα μπλουζάκια για να ελέγξουμε στάμπα κτλ, ενώ παράλληλα μαζεύονται τα αιτήματα των μελών ώσπου να δρομολογηθεί το τελικό τύπωμα.
    Υπενθυμίζω πως οι παραγγελίες θα ισχύουν εως τις 7 Μαϊου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-05-16 22:59 #29
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Mια τελευταία ενημέρωση!

    Δυστυχώς σύμφωνα με τις παραγγελίες που έχουμε δεχθεί, δεν κατάφερε να μας εξασφαλίσει ο προμηθευτής που θα τυπώσει τα μπλουζάκια την ποιότητα Gildan - Ultra cotton, στην ποσότητα και τα νούμερα που είχαμε ζητήσει, τα οποία στην Ευρώπη παρουσιάζουν έλλειψη.
    Το εξαντλήσαμε όσο δεν πάει άλλο, καθώς θελουμε μεγάλο αριθμό.
    Θα προχωρήσουμε στην επιλογή των Gildan Cotton 150, αρκετά καλά μπλουζάκια και αντοχής.
    Από αύριο τυπώνονται!
    Οσα μέλη και φίλοι της ιστοσελίδας έχουν κανει παραγγελία, θα λαβουν τις επόμενες ημέρες ένα μηνυμα επιβεβαίωσης ενδιαφέροντος και προσωπικών στοιχείων, έτσι ώστε από την επόμενη εβδομάδα να προχωρήσουν οι αποστολές και οι παραδόσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-05-16 00:13 #30
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Μια ιστορική αναδρομή στα μπλουζάκια που έχει βγάλει το Bodybuilding.gr για τα μέλη του

    Το 2010, η πρώτη έκδοση




    Το 2011, μπορώ να πω τα αγαπημένα μου εως τωρα, με τον Dorian Yates.





    Toυ 2012






    Toυ 2014, με αφορμή το νέο λογότυπο που έκανε αίσθηση




    Σειρά είχε το 5ο κατά σειρά μπλουζάκι του 2016 , με τον Frank Zane.

    Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον ΑΘΛΗΤΗ που αναλαμβάνει την διανομή και το τύπωμα και την γενικότερη συνεργασία μας για αυτό το project
    Επίσης και για τον χώρο που μας διέθεσαν στο 18ο Bodybuilding & Fitness που τυπώθηκε πρόσφατα και διανέμεται δωρεάν.

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία