Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 49
  1. 29-03-16 14:54 #16
    Προεπιλογή
    Christrkr δεν θελω να παρω ογκο ετσι δεν θα παρω ογκο;αν κανω λαθος διορθωσε με...η αληθεια ειναι σημερα που ειχα δικεφαλα εβαλα παραπανω κιλα εκανα τις ιδιες επαναληψεις 3/12 .Εχω μπερδευτει αληθεια στο γυμν μου λενε οτι αν βαλω παραπανω βαρη θα παρω ογκο...

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-03-16 15:10 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Αν αυξήσεις σταδιακά τα βάρη που σηκώνεις το σώμα σου επειδή θα δεχθεί παραπάνω "πίεση" να το πώ έτσι θα πρέπει να προσαρμοστεί στην καινούργια κατάσταση....

    Δλδ θα πρέπει να μεγαλώσει...Μην αγχώνεσαι δεν θα γίνεις καμιά ντουλάπα...Εμείς προσπαθούμε χρόνια και δεν το καταφέρνουμε Απλά θα πάρεις κάποια μυϊκά κιλά που θα κάνουν το σώμα σου να δείχνει πιο όμορφο...

    Ο μόνος τρόπος να δεις βελτιώσεις σε οτιδήποτε σε αυτή την ζωή είναι να προσπαθήσεις παραπάνω...Το ίδιο ισχύει και για τα βάρη...Αν μια ζωή σηκώνεις το ίδιο βάρος σε κάθε άσκηση στο γυμναστήριο, θα λέγεται βόλτα όχι προπόνηση....Σκοπός είναι να πιέσεις λίγο το σώμα σου για να βελτιωθεί...


    Αυτά ελπίζω να βοήθησα...Don't worry τα βάρη μόνο πιο όμορφο και υγειή μπορούν να κάνουν κάποιον....Στο γυμναστήριο σου λένε βλακείες γιατί βαριούνται να ασχοληθούν σοβαρά...
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-03-16 15:25 #18
    Προεπιλογή
    Πιστευω οτι εχω παρει μυικο ογκο γι αυτο και τα κιλα μου δεν δειχνουν αυτο σημαινει οτι κανω καλη δουλεια η γραμμωση προφανως θα δειξει αν ζορισω πιο πολυ τον εαυτο μου ...τι πω μαλλον απαιτω πολλα απο το σωμα μου...προσεχω την διατροφη μου πολυ γι αυτο αναρρωτιεμαι...σας ευχαριστω πολυ ολους με βοηθατε πολυ!!!!

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-03-16 19:45 #19
    Προεπιλογή
    Πρωτεινη θα πρεπει να παρω;τωρα με τη νηστεια η αληθεια ειναι οτι νιωθω κουρασμενη...δεν θα πρεπει να τη βαλω στη διατροφη μου;κι αν ναι ποσο και ποια;

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-03-16 19:55 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν τρως ψαρια κ γαλακτοκομικα/γιουρτι μπορει κ να μην σου ειναι απαραιτητη σαν συμπληρωμα.
    επισης τα οσπρια δινουν καλες ποσοτητες πρωτεινης..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-03-16 20:02 #21
    Προεπιλογή
    Δεν τρωω ουτε ψαρι ουτε γαλακτοκομικα μονο οσπρια...εννοειτε γιγαντες που ειναι full πρωτεινη τι αλλο;

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-03-16 20:05 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φακες, φασολια ολων των ειδων, ρεβυθια..
    αλλα γενικα δεν θα την παλεψεις με τοσο οσπριο μεσα στην μερα νομιζω..οποτε το συμπληρωμα μαλλον σου χρειαζεται κ αφου δεν τρως ψαρια κλπ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-03-16 20:45 #23
    Προεπιλογή
    Ναι απ ολα τα οσπρια τρωω αλλα δεν θα την παλεψω...ok θα κοιταξω για καμια φυτικη πρωτεινη ξερω οτι υπαρχουν και φυτικες...απο σογια φασολι κτλ το οσπριο σε αλλη μορφη χα

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-03-16 22:54 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ορο γαλακτος δεν παιζει να παρεις?
    θαι ειναι σαφως καλυτερα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-03-16 00:15 #25
    Προεπιλογή
    Μπα 40 μερες και ...αποχη γαλακτοκομικα κρεας αυγα εννοειτε!!!!το κανω τωρα 12 χρονια αυτο και απο θρησκευτικης αποψης οχι απλα να χουμε να λεμε...τελος πα
    ντων η σπιρουλινα βοηθαει λιγο αλλα οπου να ναι ξεκιναω δουλεια που απο μονη της ειναι πολυ απαιτητικη σωματικα επομενως χρειαζομαι ενισχυσεις!!!

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-03-16 18:30 #26
    Προεπιλογή
    lila θα ηθελα να μου πεις τι εννοεις με την ουσιαστικη προπονηση...πιστευεις οτι το προγραμμα που κανω δεν ειναι ok και χρειαζομαι αλλαγη;δωσε μου τα φωτα σου σε παρακαλω...παντως τωρα δυο μερες ανεβασα κιλα και οκ!!!τα καταφερνω...

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-03-16 18:57 #27
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Εννοώ να παίζεις με απαιτητικά κιλά σε κάθε άσκηση, χωρίς να κάνεις επαναλήψεις στο διηνεκές και χωρίς καν να ιδρώνεις.
    Το να πηγαίνεις από μηχάνημα σε μηχάνημα (ή άσκηση σε άσκηση) και να μη ζορίζεσαι πουθενά δε σου προσφέρει τίποτα.

    Για μένα το σπλιτ αυτό είναι το λιγότερο αποτελεσματικό, αλλά σ αυτή τη φάση πρέπει να δώσεις έμφαση στο κεντρικό στόχο της προπόνησης που είναι η πρόοδος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-03-16 19:07 #28
    Προεπιλογή
    Τωρα να σου πω οτι καταλαβα...τι εννοεις με το σπλιτ

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-03-16 19:08 #29
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    σπλιτ ειναι ο τρόπος χωρίζεις τις προπονήσεις ανα μυικές ομάδες.
    1η μέρα στήθος
    2η πλάτη
    κοκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-03-16 19:20 #30
    Προεπιλογή
    Αχα δηλ καθε μερα μια μυικη ομαδα;;

    Στάλθηκε από το LG-X150 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία