Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 12-02-16 01:13 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή WFF Μεσογειακό Πρωτάθλημα 2016 (25 Ioυνίου, Βόλος)
    Η NABBA θα διοργανώσει στον Βόλο το Μεσογειακό Πρωτάθλημα της WFF στις 25 Ioυνίου.
    Θα ενημερωθούμε με περισσότερες πληροφορίες, προσεχώς.

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-02-16 14:35 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ακούγεται πολύ ενδιαφέρον νεο, τόσο ημερολογιακά όσο και η τοποθεσία! Υποθέτω θα συμβάλλει σε μεγάλο βαθμό η προσφορά του Βασίλη Ζαχίλα που μένει στη Βόλο. Ωστόσο ο αγώνας και ο τίτλος του έχουν σημασεία.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-05-16 10:55 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή Μεσογειακό πρωτάθλημα ΝΑΒΒΑ-WFF 2016(25 May, Βόλος )


    CHECK IN FOR ATHLETES: Saturday 25th of June Time : 9.00 am - 12.00 am
    in " VALIS RESORT" Agria-Volos
    SHOW STARTS AT 3.00 pm
    SPECIAL PRICES FOR ALL ATHLETES IN "VALIS RESORT"

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-05-16 15:28 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Ωραίος Νασσερ και ότ6ι σκεφτόμουν να κάνω αυτη την ανάρτηση με τις πληροφορίες του αγώνα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-06-16 16:24 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Γενικός Νικητής του Μεσογειακού Πρωταθλήματος, ο Τριαντάφυλλος Μαραγγός.
    Στις γυναίκες, η Χριστίνα Γώγου.




    Τα πλήρη αποτελέσματα












    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-06-16 18:02 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    ο αγώνας είχε τις συμμετοχές που φαίνονται και στην λίστα που αναρτήθηκε και κάποιες κατηγορίες ήταν φωτιά απο συμμετοχές και βαθμο δυσκολίας και χαρακτηρίστηκε απο την άψογη διοργάνωση η οποία άρχησε με το πολύ 15 λεπτα καθυστέρηση και ίσως απο τις λίγες φορές και σπάνιες που δεν υπήρξαν γκρίνιες για τα αποτελέσματα

    ο χώρος ήταν για διοργανώσεις παγκοσμίου επιπέδου , με κλιματιζόμενη αίθουσα αλλα και ο χώρος αποδυτηρίων με κλίμα και όποιος ήθελε να βαφτεί επαγγελματικά υπήρχε προαιρετικά και αερογράφος , παρείχε μιάς και ήταν χώρος ξενοδοχείου 5 αστέρων , μπάρ με καφε αναψυκτικά , φαγητό , πισίνα κτλ

    επίσης είχε αθλητες σε πάρα πολύ καλή κατάσταση εκτός τον γενικό νικητή Τριαντάφυλλο Μαραγκό , το Θόδωρο Μελισάρη ,Γιάννη Αναγνώστου , ήταν και ο Γιάννης Λεώδης σε καταπληκτική φόρμα που ίσως ο πιο φορμαρισμένος αθλητής που με λίγη μάζα θα είναι ακόμη πιο επικίνδυνος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-06-16 19:53 #7
    Προεπιλογή
    ευχαριστουμε ηλια για τα καλα σου λογια, ειδικα εμεις μετα μια ηλικια τα χρειαζομαστε για να συνεχισουμε..κατα τα αλλα ο αγωνας ηταν αψογος μεσα στα χρονικα πλαισια που επρεπε με πολλους νεους και ανερχομενους αθλητες κα χωρις ουσιαστικα παραπονα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-06-16 22:29 #8
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    επίσης είχε αθλητες σε πάρα πολύ καλή κατάσταση εκτός τον γενικό νικητή Τριαντάφυλλο Μαραγκό , το Θόδωρο Μελισάρη ,Γιάννη Αναγνώστου , ήταν και ο Γιάννης Λεώδης σε καταπληκτική φόρμα που ίσως ο πιο φορμαρισμένος αθλητής που με λίγη μάζα θα είναι ακόμη πιο επικίνδυνος
    Λιακο απο ποτε η WFF βγαζει ΓΕΝΙΚΟ ΝΙΚΗΤΗ εχει αλλαξει κατι που δεν γνωριζω η δοθηκε ατυπα στον καλυτερο της βραδιας ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-06-16 23:00 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Στέλιο εγω εκείνο που γνωρίζω είναι οτι γενικοί νικητές βγαίνουν ανα κατηγορία , πχ φιτνες περφόρμανς κάτω των 35 και άνω των 35 και οι νικητες αυτών των κατηγοριών βγάζουν γενικό και βγαίνει ένας

    και αυτο είναι λογικό γιατι πχ δεν είναι δυνατόν να βγεί γενικός νικητής ανάμεσα σε κατηγορίες φίτνες , περφόρμανς , αθλέτικ , σούπερ μπόντυ και εξτρίμ μπόντυ , γιατι πολύ απλα είναι σαν να συγκρίνουμε ανόμοια πράματα

    στην προκειμένη περίπτωση έγινε σύμφωνα με τις κατηγορίες της ΝΑΒΒΑ και όμως παρ όλα αυτα θα μπορούσε να βγεί και γενικός νικητής ένας απο την κατηγορία αθλέτικ όπως ο Γιάννης Λεώδης που θα μπορούσε να πεί κάποιος αντικειμενικά ήταν σε καλύτερη κατάσταση , όπως θα μπορεί να πεί άλλος ήταν πιο λίγος απο τούς άλλους

    αυτα είναι δικά μου λόγια και τοποθετήσεις
    απο κεί και πέρα όμως ναι Στέλιο έχουν αλλάξει κάποια πράματα και επειδη δημιουργείτε επαγγελματική κατηγορία , εκεί θα παίζουν όλοι μαζί και επειδη το επίπεδο είναι πολύ υψηλό , υπάρχει περίπτωση ενας 75 κιλά να κερδίσει κάποιον 100 κιλά , επειδη είναι συμμετρικός με αναλογίες γράμμωση κτλ

    κατι δηλαδή όπως ενας Ζέην κερδίζει τερατα και αυτο είναι εδω που τα λέμε και η ομορφια και το σασπένς στο άθλημα της σωματοδόμησης , ότι πρέπει η αισθητική να πάρει ξανα την θέση της και να έχουν όλοι δικαίωμα στον τίτλο

    με απλα λόγια έχουν γίνει αναβαθμίσεις και στην ΝΑΒΒΑ και WFF οπου στις επαγγελματικές κατηγορίες παίρνουν άμεσα μεροκάματάκι και γρήγορα και όπως λέει η παροιμία μάζευε και ας είναι ρόγες

    στη Γαλία πχ και στη Νοτια Αφρική και στην Φλόριντα , είχε επαγγελματική κατηγορία και μοιράστηκαν κάποια χρήματα όπου πήρε ο φιτνεσάς 2500 το ελάχιστο ο πρώτος 1500 ο δεύτερος και 1000 ο τρίτος
    αυτο ενδεικτικά γιατι σε αγώνες με μεγαλύτερο μπάτζετ και χορηγίες μπορούν να εκτοξευτούν τα ποσά πολύ ψηλά , απλα ενδεικτικά αναφέρω αυτο που έγινε στην Γαλία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-06-16 00:03 #10
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στέλιο εγω εκείνο που γνωρίζω είναι οτι γενικοί νικητές βγαίνουν ανα κατηγορία , πχ φιτνες περφόρμανς κάτω των 35 και άνω των 35 και οι νικητες αυτών των κατηγοριών βγάζουν γενικό και βγαίνει ένας

    αυτα είναι δικά μου λόγια και τοποθετήσεις
    απο κεί και πέρα όμως ναι Στέλιο έχουν αλλάξει κάποια πράματα και επειδη δημιουργείτε επαγγελματική κατηγορία , εκεί θα παίζουν όλοι μαζί και επειδη το επίπεδο είναι πολύ υψηλό , υπάρχει περίπτωση ενας 75 κιλά να κερδίσει κάποιον 100 κιλά , επειδη είναι συμμετρικός με αναλογίες γράμμωση κτλ



    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-06-16 00:38 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαριστουμε ηλια για τα καλα σου λογια, ειδικα εμεις μετα μια ηλικια τα χρειαζομαστε για να συνεχισουμε..κατα τα αλλα ο αγωνας ηταν αψογος μεσα στα χρονικα πλαισια που επρεπε με πολλους νεους και ανερχομενους αθλητες κα χωρις ουσιαστικα παραπονα.

    εντάξει Γιάννη η ηλικία έχει άλλα καλά , ποιότητα και εμπειρία στο σέξ στη σωματική διάπλαση δεν μπορούμε να έχουμε τις επιδόσεις που είχαμε πιο παλια , αλλα η μυική ωριμότητα σε κάποιον που είναι πειθαρχημένος όπως και εσύ είναι γεγονός και με καλή ζωή και καλή ψυχολογία , μπορείς να κατεβαίνεις για πολλα ακόμη χρόνια αν το θέλεις
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-06-16 16:49 #12
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Εχω την αναγκη αλλα και την υποχρεωση να ευχαριστησω ανθρωπους που ενω απεχω απο το χωρο λογο αλλαγων στο αθλημα δεν με ξεχασαν και οπου συμμετεχει καποιος αθλητης μου με τιμανε ειτε με μια πλακετα ειτε με καποια λογια στο προσωπο μου !

    Οπως ευχαρηστισα τον καλο μου φιλο Ζαχαροπουλο στην διοργανωση που εκανε για τα καλα του λογια το ιδιο πρεπει να κανω και εδω.

    Τριανταφυλλου Ηλια

    Τσινταρη Ποπη

    Ζαχειλα Βασιλη

    Χατζηδημιατριαδη Στρατο το "ζευγαρι¨ μου στις δεκαδες αποστολες του εξωτερικου με τα ατελειωτα κους κους και τις τρελες συζητησεις αυτος με τα πουρα του και εγω με την ξυλινη πιπα (α ρε αναμνησεις.......)

    Ζηταω συγνωμη εαν παραλειπω καποιον που ξερω οτι το κανω αλλα οπως μου μετεφερε ο αθλητης μου ηταν απο τα πρωτα προσωπα που ρωτησαν για εμενα!

    Αυτη η πλακετα για εμενα εχει επανω τα προσωπα σας και ειναι ο μεγαλυτερος γενικος τιτλος που εχω "κατακτησει" μεχρι τωρα επι σκηνης.

    Σας αγαπω........




    Όνομα: WFF 2016.jpg Εμφανίσεις: 514 Μέγεθος: 228,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-07-16 16:13 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    να είσαι πάντα καλά Στέλιο και απλα έγινε το αυτονόητο γιατι κανείς δεν ξεχνά την προσφορά σου όλα αυτα τα χρόνια στο άθλημα αλλα ακόμη και τωρα δεν θεωρώ ότι απέχεις απο τον χώρο αλλα στηρίζεις και βοηθάς με τις γνώσεις βοηθώντας τούς αθλητές σου
    πέρα απο τις τεχνικές γνώσεις όμως ο χώρος έχει ανάγκη απο σωστη καθοδήγηση και παιδεία και ορθό τρόπο σκέψης για τούς νεότερους για να πάνε λίγο καλύτερα τα πράματα στο χώρο μας και να έχει μεγαλύτερη αποδοχή
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-09-16 21:07 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    μιας και δεν είχε μπορέσει να παρεβρεθεί ο Επίτημος Πρόεδρος της ΝΑΒΒΑ -WFF Ελλάδος Ανάργυρος Τσοπουρίδης την παρέδωσα με την ευκαιρία των καλοκαιρινών διακοπών του στην Ελλάδα
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση