Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 26
  1. 07-02-16 15:31 #1
    Προεπιλογή Γυναικείο πρόγραμμα γυμναστικης
    Καλησπέρα σας, μιλάω εκ μέρους της γυναίκας μου... Είναι μόνο 40 κιλά και έχουμε και ένα μωρό 14 μηνών ξεκίνησε νησί γυμναστήριο εγώ έκανα και παλιά και τώρα κάνω κυκλικό και την πήρα μαζί μου γιατί μου είπε ότι θέλει να κάνει γυμναστική είναι μόνο 40 κιλά και 150 ύψος θέλουμε να πάρει κιλά όχι να χάσει και άλλα μπορείτε να μου δώσετε ένα πρόγραμμα γυμναστικής για εκείνη τι ακριβώς να κάνει θέλει απλά να πάρει λίγα κιλά 5 -6 και να όμορφηνει το σώμα της.. Μπορείτε να με βοηθήσετε...

    Στάλθηκε από το 5015X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-02-16 15:33 #2
    Προεπιλογή Γυναικείο πρόγραμμα γυμναστικης
    Καλησπέρα σας, μιλάω εκ μέρους της γυναίκας μου... Είναι μόνο 40 κιλά και έχουμε και ένα μωρό 14 μηνών ξεκίνησε νησί γυμναστήριο εγώ έκανα και παλιά και τώρα κάνω κυκλικό και την πήρα μαζί μου γιατί μου είπε ότι θέλει να κάνει γυμναστική είναι μόνο 40 κιλά και 150 ύψος θέλουμε να πάρει κιλά όχι να χάσει και άλλα μπορείτε να μου δώσετε ένα πρόγραμμα γυμναστικής για εκείνη τι ακριβώς να κάνει θέλει απλά να πάρει λίγα κιλά 5 -6 και να όμορφηνει το σώμα της.. Μπορείτε να με βοηθήσετε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-02-16 15:39 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αρχικα, προσπαθησε να μην γραφεις ενα ποστ 5 σειρες σε μια προταση ολο γιατι ειναι κουραστικο κ κανεις δεν διαβαζει τετοια ποστ.
    επισης στο θεμα που ρωτας, η γυμνστικη απο μονη της, μαλλον δεν θα εχει τα επιθυμητα αποτελεσματα για την γυναικα σου, γιατι θα της δημιουργησει επιλεον ελλειμα θερμιδων κ μπορει να βρεθει με λιγοτερα κιλα πανω της.
    η απαντηση στην ερωτηση σου, ειναι η διατροφη αρχικα..
    αν το λυσεις αυτο, μετα κοιτας να το συνδιασεις κ με την γυμναστικη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-02-16 15:41 #4
    Προεπιλογή
    Καταρχήν ευχαριστώ για την απάντηση σου... Θα προσπαθήσω...οσο αφορά την διατροφή έχει ήδη αρχίσει... Απλά δεν ξέρω τι να κάνει για προπόνηση...

    Στάλθηκε από το 5015X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-02-16 15:44 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειναι καλυτερα να δει λιγο αποτελεαματα απο διατροφη πρωτα κ μετα να κοιταξεις τοσο κ τη προπονηση..
    εγω δλδ θα αφηνα λιγο καιρο να παρει καποια κιλα πανω της..
    απο την αλλη, στο θεμα της προπονησης, υπαρχουν διαφορες προσεγγισεις..ο καθενας θα σου πει τα δικα του, αλλα γενικα οπως κ να χει ενα προπονητικο προγραμμα σιγουρα θα την βοηθησει..
    ποσες φορες την εβδομαδα μπορει να πηγαινει γυμναστηριο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-02-16 15:45 #6
    Προεπιλογή
    4-5

    Στάλθηκε από το 5015X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-02-16 15:50 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μπορει να κανει ενα κλασσικο σπλιτ για αρχαριους οπως
    πλατη
    στηθος/δικεφαλα
    οφ
    ποδια
    ωμους/τρικεφαλους

    για επιλογη ασκησεων δες μια κ εδω

    κ για οποια ασκηση εχεις απορια δες εδω

    κοιλιακους, ραχιαιους 3 φορες την εβδομαδα, κ λιγο διαδρομο η κατι τετοιο για 10 λεπτα μετα τα βαρη..

    ολα αυτα ειναι πολ γενικα κ μπακαλιστικα, αλλα γενικα στην περιπτωση αυτη θες κατι απλο πιστευω, οποτε και αυτο μια χαρα θα ειναι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-02-16 15:52 #8
    Προεπιλογή
    Από σετ και επαναλήψεις?

    Στάλθηκε από το 5015X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-02-16 15:55 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    3 σετ σε καθε ασκηση, κ επαναληψεις 8-10 ειναι οκ..απλα να υπαρχει καποιο ζορι στην ασκηση απο την 6η επαναλληψη κ μετα..οχι οτι στις προηγουμενες θα πηγαινει "περιπατο", απλα προς το τελος να ζοριζεται περισοτερο να τις βγαλει..
    οσο γινονται πιο ευκολα τα κιλα, απλα τα αυξανεις λιγο-λιγο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-02-16 16:11 #10
    Προεπιλογή
    Με βοηθήσετε πάρα πολύ... Να ρωτήσω υπάρχει κάποιος τοπικ το στο site να βάλω και φώτο της να την παρακολουθεί κάποια γυναίκα ίσως και να παίρνουμε σύμβουλες?

    Στάλθηκε από το 5015X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-02-16 16:14 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να ανοιξεις ενα θεμα εδω, κ να γραφει τι κανει απο προπονηση, αλλα κ διατροφη καθημερινα..
    σου εγραψα οτι σε αυτη την φαση η διατροφη ισως ειναι σημαντικοτερο κομματι, η τολαχιστον το να μαθει να τρωει σωστα για την περιπτωση της..
    ας κανει ενα λογαριασμο να τα γραφει η ιδια, κ να ανοιξει ενα θεμα στην ενοτητα με τα ημερολογια..εκει μπορει να ανεβασει κ φωτο της αν θελει,κ θα παρει αποψεις..υπαρχουν κ γυναικες μελη στο φορουμ, οποτε υποθετω θα γραψουν κ εκεινες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-02-16 16:16 #12
    Προεπιλογή
    Μουρουνελαιο να πάρει θα βοηθήσει για την όρεξη?

    Στάλθηκε από το 5015X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-02-16 16:20 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι
    για την ορεξη, θα πρεπει να τρωει οσο μπορει, αλλα να προσπαθει σταδιακα να ανεβαζει θερμιδες μεχρι ενα οριο..
    να ξερεις οτι αυτο πρεπει να γινεται συστηματικα και σε καθημερινη βαση..
    δλδ, δεν εχει νοημα να τρωει μια μερα 1500 θερμιδες κ την αλλη 1000, κ.ο.κ, γιατι ουσιαστικα στα ιδια θα ειναι..πρεπει συστηματικα να παρακολουθει τι τρωει κ σε τι ποσοτητες, κ να μενει σταθερα εκει..κ σιγα σιγα, οσο βλεπει οτι δεν βαζει κιλα πανω της, να ανεβαζει καπου 200 θερμιδες ανα 10 μερες περιπου..

    επισης εχε υποψιν σου, πως οι υγρες θερμιδες κατεβαινουν ευκολοτερα απο τις στερεες..
    δλδ ενα σηεκ μα γαλα, κ μια μπανανα μεσα κ λιγο γιαουρτι/μελι/κανελα, φυστικοβουτυρο ειναι ενα καλο γευμα που περιεχει απολα, κ θα το κατεβασει σαν σεηκ κ θα ειναι πιο ευκολο ετσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-02-16 16:26 #14
    Προεπιλογή
    Κως θα υπολογίζουμε θερμίδες?

    Στάλθηκε από το 5015X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  15.  

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία