Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 36 από 36
  1. 26-03-09 09:38 #31
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.627
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο napstor Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ απλα με το να κανεις 15 επαναληψεις στοχευεις στην μυίκη αντοχη και οχι στην υπερτροφια.μαλλον επρεπε να συμφωνησω με το προγραμμα,να πω τι ωραιο που ειναι και τετοια,θα το κανω και εγω για να εισαι ευχαριστημενος.μηπως θα με κανεις ban επειδη εξεφρασα διαφορετικη αποψη?και τα βιντεο που κολλανε στο θεμα αυτο?για μενα μιλαγαμε τοση ωρα και δεν το καταλαβα?
    Mε αυτα που γραφεις μου δείχνεις ότι είσαι απόλυτος για την ηλικια σου και σε προπονητικες μεθόδους,γυρω στα 16-17 χρ δεν είσαι;; Αν το εχεις δοκιμασει και δεν σου δούλεψε μπορείς να το αναφερεις...αναφορα μου στο βίντεο σου έγινε για συγκεκριμενο σκοπο,πως μπορείς να αμφισβητεις προγράμματα και τεχνικες την στιγμη που δείχνεις ότι είσαι και εσυ στα ξεκινηματα σου και μαλιστα με αρκετα λάθη;Αν ημουν κακοπροαίρετος θα εμπαινα και θα σε εκραζα εκει..Δεν μπαινω σε αντιπαραθεση μαζί σου,απλά η αντίδραση σου είναι λίγο οφσαϊντ και "επιθετικη"..Αυτα που λες για τα ban μου ακουστηκε αστείο και κακοπροαίρετο.Ας συνεχίσουμε ον τόπικ στο θεμα του Ραμπο,ας κλεισει η παρένθεση...Δεν θα ξαναπαντησω σε οφ τόπικ,στειλε μου πμ αν θες και δεν κινδυνευεις από ban,μην ανησυχεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-03-09 11:54 #32
    Προεπιλογή
    Χωρις να υπεραναλυσω,και ξαναδιαβαζοντας το προγραμμα τελικα μαλλον οντως παραειναι πολυ.Βασικα αν θα χρησιμοποιουσα κατι τετοιο σαν προγραμμα θα το εκανα με την λογικη bounce-rebounce.Δηλαδη 1-2εβδομδαδες αυτο,μετα μια ξεκουραση.Κατι σαν 5Χ5Χ5 περιπου.Αλλα και παλι ενα τετοιο πργραμμα δεν νομιζω να χρησιμευει συνεχεια παρα μονο σε φασεςι ισω ςπου εχουμε κολησει και παλι με προσοχη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-03-09 12:08 #33
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο embrance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χωρις να υπεραναλυσω,και ξαναδιαβαζοντας το προγραμμα τελικα μαλλον οντως παραειναι πολυ.Βασικα αν θα χρησιμοποιουσα κατι τετοιο σαν προγραμμα θα το εκανα με την λογικη bounce-rebounce.Δηλαδη 1-2εβδομδαδες αυτο,μετα μια ξεκουραση.Κατι σαν 5Χ5Χ5 περιπου.Αλλα και παλι ενα τετοιο πργραμμα δεν νομιζω να χρησιμευει συνεχεια παρα μονο σε φασεςι ισω ςπου εχουμε κολησει και παλι με προσοχη.
    γνωμη μου ειναι οτι το προγραμμα απο σπλιτ,επιλογη ασκησεων και επαναληψεων για μενα ειναι καλο απλα δεν ειναι για αρχαριο αν τωρα θελει καποιος να το κανει και δεν εχει πολυ καιρο που ασολειραι με τα βαρη θα μπορουσε να μειωσει τα σετ πχ να κανει 3 η και 2 λειτουργικα σε καποιες ασκησεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-03-09 13:58 #34
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.627
    Προεπιλογή
    Βασικα τα δεδομενα του Ραμπο έχουν αλλάξει,εχει παρατησει το κολυμβητηριο (ισως και αυτό τον έχει βοηθησει και έχει βαλει κιλακια πανω του ενω προηγουμενως είχε πρόβλημα)και μπορεί να πηγαινει παραπανω από 3 φορές,οπότε θα του αλλαζα και το σπλιτ και άλλα πολλά αν μου έλεγε κανε μου τωρα ενα πρόγραμμα.Όσον αφορά τα πολλά σετ όντως σε καποια είναι αρκετουτσικα ,μην αφορίζετε όμως τις προπονησεις των πολλων σετ,εχουν και αυτές την αξία τους,η γνωμη μου τωρα που μπορεί να αφιερωθεί περισσότερο και αρχίζει να κατανοεί καποια πράγματα και ασκησεις και κινησεις μπορεί να αρχίζει να επενδυει και σε λίγότερες ασκησεις και σε πιο δυναμικες ή βασικες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-03-09 15:31 #35
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    το πασχα που θα κατεβω μακρη για 2 βδομαδεσ θα εχω αρκετο χρονο για προπονησεισ με τον polyneikos ωστε να μου δειξει κ τισ υπολοιπεσ ασκησεισ με σωστη εκτελεση και θα κατσουμε να φτιαξουμε και το καινουργιο προγραμμα εφοσον εχει ελευθερο χρονο κ μετα θα μπορω να τα εφαρμοσω και μονοσ μου οσο θα ειμαι αθηνα.......τωρα που σταματησα το κολυμπι εδω κ 2 μηνεσ τωρα εβαλα επιτελουσ κανα κιλο κ συνεχιζω πιο ανετα με 4 προπονησεισ την εβδομαδα
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-03-09 15:45 #36
    Προεπιλογή
    ναι ειμαι 15 χρονων αλλα εχω περισσοτερες γνωσεις απο πολλους εδω μεσα.εφοσον δεν θελετε την γνωμη μου,δεν θα κατσω να ασχοληθω αλλο με αυτο το θεμα.τελος,και αλλα μελη δεν συμφωνησαν οτι το προγραμμα ειναι καλο αλλα γιατι πιασατε μονο εμενα δεν το καταλαβαινω οπως ακομα δεν καταλαβαινω που κολλαει η τεχνικη μου στα βιντεο.εκανα τις ρουμανικες αρσεις πρωτη φορα και δεν ηξερα πως να τις κανω.εξου και η λαθος τεχνικη μου.αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειμαι αρχαριος.αλλα και να ημουνα θα επρεπε να εχω δοκιμασει το προγραμμα για να απαντησω?τελος παντων,δεν ξανασχολουμαι με το θεμα.δεν εχω να χασω τιποτα ουτως η αλλως.φιλικα παντα
    inzer advance designs

    stats βασικων ασκησεων(γιατι μονο αυτες μετρανε)
    bench press-1x52,5
    deadlift-1x110
    squat-1x80
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123