Θέμα: Προτασεις

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 29-11-15 01:24 #1
    Προεπιλογή Προτασεις
    Καλησπέρα παιδιά...Ασχολούμαι με το bodybuilding εδω και 8 μήνες και ψάχνω ένα αποδοτικό τρόπο απώλειας λίπους...Σκέφτομαι για intermittent fasting(leangains) σε συνδυασμό με keto dietΌνομα: IMG_0945.jpg Εμφανίσεις: 483 Μέγεθος: 93,9 KBΌνομα: IMG_0946.jpg Εμφανίσεις: 493 Μέγεθος: 88,1 KBΌνομα: IMG_0947.jpg Εμφανίσεις: 483 Μέγεθος: 82,6 KB ..Αν κατι δούλεψε για σας είστε ευπρόσδεκτοι να το μοιραστείτε μαζί μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-11-15 21:58 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    αν χάσεις το περιττό λίπος πιστεύω πως θα φανεί ένα καλό αποτέλεσμα...γιατί απλά δεν κυμαίνεσαι υποθερμιδικά με αερόβιο 3 φορές την εβδομάδα και ένα κλασικό πρόγραμμα με βάρη από τα τόσα που υπάρχουν εδώ;κόβεις τα πολλά λιπαρά,μειώνεις λίγο και τον υδατάνθρακα,αρκετή πρωτεΐνη και με τον καιρό πιστεύω θα έχεις αποτέλεσμα...ακόμα σε εμένα βοήθησε η πρωινή αερόβια με άδειο στομάχι...
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-12-15 12:24 #3
    Προεπιλογή
    Δηλαδη προτεινεις fasted cardio,εχω ακουσει γ αυτο και σκεφτομαι να το δοκιμασω..οσον αφορα το deficit,500 θερμιδες κατω απο συντηρηση καλες δεν ειναι,με μεγαλη προσληψη πρωτεινης για ελαχιστη απωλεια μυικης μαζας


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-12-15 13:01 #4
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Έχεις θέμα gyno έχασες πολλά κιλά απότομα?

    Κάνε fasting αν βολεύει στο πρόγραμμά σου, όχι όμως ότι θα αποδώσει καλύτερα από μια απλή υποθερμιδική. Το fasted cardio δεν κάνει κάτι παραπάνω από αυτό με γεμάτο στομάχι.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-12-15 16:08 #5
    Προεπιλογή
    Οχι δεν εχασα πολλα κιλα αποτομα,απλα μαζευω ολο το λιπος απ την μεση και πανω..ειναι κατι γενετικο και εαν δεν πεσω σε λιπος δεν νομιζω να φευγει..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση