Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 38
  1. 26-11-15 19:18 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ειναι πολλες ασκησεις κ ειναι αχρηστες τοσες ασκησεις για τους μυς..φυσικα κ οπως γραφεις οι κοιλιακοι γυμναζονται κ με αλλες ασκησεις, μεγαλες κυριως γιατι ειναι υποστηρικτικη ομαδα, αλλα κ με την σειρα τους σαν υποστηρικτικη ομαδα που ειναι πρεπει να γυμναζονται που κ που για να βοηθουν.
    αλλα 2-3 ασκησεις 1-2 φορες την εβδομαδα ειναι αρκετες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-11-15 19:19 #17
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Δεν είπα ότι το γυμναστηριο είναι κοροιδία, απλά ότι πρέπει να γυμνάζεσαι κάθε μέρα για να δεις αποτελέσματα. Δώσε κατάλογο με τα συμπληρώματα που παίρνεις κ κοψτα αν είναι να δούμε διαφορές στο σώμα σου.
    Το λέω γιατί όλοι μιλάνε για φυσική άσκηση κ παίρνουν από 50 συμπληρώματα το μηνα.
    Εμένα δε με πιάνει το 4 φορές τη βδομάδα. Δικαιωμα μου ειναι να πω την άποψη μου. Εσύ λες του παιδιού ότι η άποψη σου είναι η σωστή, αλλά δεν του γράφεις επιπλέον κ πόσα σακιά συμπληρώματα καταναλώνεις το μήνα. Έτσι ξέρει κ η γιαγια μου, να το παιζει Ραμπο. ξερω γω

    Και το παραπάνω το γράφω γιατι έχω δει από το Log σου ότι η σκόνη πάει σε άλλο τόπο. Αυτό δε λέγεται γενετικά
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mimis26 : 26-11-15 στις 19:23
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-11-15 19:21 #18
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ας μην πέρνατε τόσα συμπληρώματα και θα βλέπαμε τι σώματα θα είχατε με τόσο αραιές προπονησεις που κάνετε







    Μιμη εγω μονο πρωτεινη πηρα, με 3 προπονήσεις full body την εβδομαδα ειδα διαφορα μεσα σε 4 μηνες μονο με φαγητο^^ Προφανως δεν πιεζεσαι αρκετα εσυ ο ιδιος και εχεις αποκτησει αυτές τις ιδεες.
    troll is strong
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 26-11-15 στις 19:23
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-11-15 19:25 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είπα ότι το γυμναστηριο είναι κοροιδία, απλά ότι πρέπει να γυμνάζεσαι κάθε μέρα για να δεις αποτελέσματα. Δώσε κατάλογο με τα συμπληρώματα που παίρνεις κ κοψτα αν είναι να δούμε διαφορές στο σώμα σου.
    Το λέω γιατί όλοι μιλάνε για φυσική άσκηση κ παίρνουν από 50 συμπληρώματα το μηνα.
    το 2006 ειχα ενα φιλο που ενω ηταν ψηλος κ σωματωδης, κ γυμναζοταν ειχε κοιλιτσα κ σωματοτυπο Οβελιξ..λοιπον καπου σε κατι κουβεντες που καναμε, κ αυτο επειδη τυχαινε να πηγαιναμε μαζι κ προπονησεις, μου ειπε ακριβως τα ιδια που γραφεις κ εσυ για τα συμπληρωματα...επειδη γενικα τα εχω ακουσει πολλες φορες ανα τα χρονια του αντιπροτεινα να του αγοραζω εγω τις πρωτεινες κ καμια κρεατινη (γιατι αυτα παιρνω πανω κατω ολο τον χρονο) για κατι μηνες να δω τι αποτελεσμα θα ειχε αυτος πανω του με την χρηση τους..
    αν περνουσαν αυτοι οι μηνες κ ειχε τελικα αποτελεσμα, εγω τα εχανα τα λεφτα μου, χαλαλι του ειχα πει, αν ομως δεν ειχε αποτελεσμα, θα επρεπε να μου επιστρεψει ολα τα λεφτα στο ακεραιο...

    οταν το ακουσε αυτο, αρχισε να ξεροβηχει κ τελικα αρνηθηκε..καπως ετσι ειναι μιμη η πραγματικοτητα.

    οσον αφορα την αποψη σου φυσικα κ μπορεις να την γραφεις ,αλλα να ξερεις οτι δεν ειμαστε στο 1970 που κανεις δεν ηξερε τπτ για γυμναστικη απο πλευρας επιστημης, αλλα στο 2015..αυτο σημαινει οτι πλεον εχει μελετηθει πολυ το ολο πραγμα, αρα αυτα που γραφεις ενω ειναι αποψη σου, ειναι λαθος εν μερη...αν την εκφραζεις την αποψη σου με περιεργο τροπο, τωρα κ γινεσαι εριστικος καθε φορα μην σε ενοχλει που οι απαντησεις ειναι σε αναλογο υφος.. ειναι δικαιο πιστευω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-11-15 19:31 #20
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Δεν τρολλάρω, λέω την άποψή μου.
    Αν δε σας αρέσει είναι δικό σας θέμα. Δε θα κάτσω να σκασω κιόλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-11-15 19:55 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Η άποψη σου είναι σεβαστή ωστόσο όταν τόσα άτομα σου λέμε το αντίθετο και μάλιστα στο αιτιολογούμε ενώ εσύ επιμένεις στο δικό σου ε ή στραβός είναι ο γιαλός ή στραβοαρμενίζουμε...Τα όσα υποστηρίζεις πραγματικά δεν έχουν βάση για μένα και μάλιστα δεν το αιτιολογείς κιόλας...Το να θεωρείς ότι κάποιος έχει μια Α μυικότητα και για αυτό ευθύνονται μόνο τα συμπληρωματα είναι τουλάχιστον οπισθοδρομικό...Όπως και να έχει το παιδί ας διαβάσει τις απόψεις σου και ας διαβάσει και τις δικές μας και ας κάνει αυτό που θέλει...
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-11-15 20:09 #22
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είπα ότι το γυμναστηριο είναι κοροιδία, απλά ότι πρέπει να γυμνάζεσαι κάθε μέρα για να δεις αποτελέσματα. Δώσε κατάλογο με τα συμπληρώματα που παίρνεις κ κοψτα αν είναι να δούμε διαφορές στο σώμα σου.
    Το λέω γιατί όλοι μιλάνε για φυσική άσκηση κ παίρνουν από 50 συμπληρώματα το μηνα.
    Εμένα δε με πιάνει το 4 φορές τη βδομάδα. Δικαιωμα μου ειναι να πω την άποψη μου. Εσύ λες του παιδιού ότι η άποψη σου είναι η σωστή, αλλά δεν του γράφεις επιπλέον κ πόσα σακιά συμπληρώματα καταναλώνεις το μήνα. Έτσι ξέρει κ η γιαγια μου, να το παιζει Ραμπο. ξερω γω

    Και το παραπάνω το γράφω γιατι έχω δει από το Log σου ότι η σκόνη πάει σε άλλο τόπο. Αυτό δε λέγεται γενετικά
    η σκονη παει σε αλλο τοπο... ενα σκουπ πρωτεινης εβαζα εδω και πολυ καιρο λοιπον θα σου πω ενα μυστικο για εμενα η σκονη ειναι οικονομια στην τσεπη ευκολο γευμα στην παρασκευη σωματικα δεν μου προσφερει τιποτα παραπανο σωματικα ουτε με ανεβαζει την κοβω χωρις την παραμικρη σωμτικη πτωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-11-15 21:02 #23
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Μιμη για να δεις αποτελεσματα θα πρεπει να υπαρχει τοση ξεκουραση μεταξυ των προπονησεων σου οση χρειαζεται ο οργανισμος για να αναρρωσει και να παραγει καλυτερη επιδοση την επομενη φορα. Οσο ανεβαινει το επιπεδο του ασκουμενου τοσο μεγαλυτερος ειναι ο απαιτουμενος χρονος αναρρωσης εκτος αν παιρνει αναβολικα. Το καθε μερα μπορει να δουλεψει σε εναν αρχαριο αλλα θα σταματησει να δινει αποτελεσματα οσο δυσκολευουν οι προπονησεις.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-11-15 21:19 #24
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Είναι μύθος η ξεκούραση, αυτό προσπαθώ να σου πω. Δες όλους τους σκληρά ασκούμενους, υπάρχει μέρα της βδομάδας που να μην κάνουν κάτι σωματικά;; Δεν μπορεί να κάθεσαι 3 μερες εντελώς κ τις υπόλοιπες να γυμναζεσαι μόνο. Ότι πας να πετυχεις πας πάλι προς τα πίσω τις μέρες που κάθεσαι. Καλύτερα πιο λίγες ασκήσεις κ ώρα κ κάθε μερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-11-15 21:31 #25
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι μύθος η ξεκούραση, αυτό προσπαθώ να σου πω. Δες όλους τους σκληρά ασκούμενους, υπάρχει μέρα της βδομάδας που να μην κάνουν κάτι σωματικά;; Δεν μπορεί να κάθεσαι 3 μερες εντελώς κ τις υπόλοιπες να γυμναζεσαι μόνο. Ότι πας να πετυχεις πας πάλι προς τα πίσω τις μέρες που κάθεσαι. Καλύτερα πιο λίγες ασκήσεις κ ώρα κ κάθε μερα.
    Άμα η ξεκούραση είναι ο λόγος που δεν σε αφήνει να προοδεύσεις και όχι η συστηματική και προοδευτική προπόνηση κάνε καθημερινά τότε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-11-15 21:55 #26
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    το 2006 ειχα ενα φιλο που ενω ηταν ψηλος κ σωματωδης, κ γυμναζοταν ειχε κοιλιτσα κ σωματοτυπο Οβελιξ..λοιπον καπου σε κατι κουβεντες που καναμε, κ αυτο επειδη τυχαινε να πηγαιναμε μαζι κ προπονησεις, μου ειπε ακριβως τα ιδια που γραφεις κ εσυ για τα συμπληρωματα...επειδη γενικα τα εχω ακουσει πολλες φορες ανα τα χρονια του αντιπροτεινα να του αγοραζω εγω τις πρωτεινες κ καμια κρεατινη (γιατι αυτα παιρνω πανω κατω ολο τον χρονο) για κατι μηνες να δω τι αποτελεσμα θα ειχε αυτος πανω του με την χρηση τους..
    αν περνουσαν αυτοι οι μηνες κ ειχε τελικα αποτελεσμα, εγω τα εχανα τα λεφτα μου, χαλαλι του ειχα πει, αν ομως δεν ειχε αποτελεσμα, θα επρεπε να μου επιστρεψει ολα τα λεφτα στο ακεραιο...

    οταν το ακουσε αυτο, αρχισε να ξεροβηχει κ τελικα αρνηθηκε..καπως ετσι ειναι μιμη η πραγματικοτητα.

    οσον αφορα την αποψη σου φυσικα κ μπορεις να την γραφεις ,αλλα να ξερεις οτι δεν ειμαστε στο 1970 που κανεις δεν ηξερε τπτ για γυμναστικη απο πλευρας επιστημης, αλλα στο 2015..αυτο σημαινει οτι πλεον εχει μελετηθει πολυ το ολο πραγμα, αρα αυτα που γραφεις ενω ειναι αποψη σου, ειναι λαθος εν μερη...αν την εκφραζεις την αποψη σου με περιεργο τροπο, τωρα κ γινεσαι εριστικος καθε φορα μην σε ενοχλει που οι απαντησεις ειναι σε αναλογο υφος.. ειναι δικαιο πιστευω.
    αυτες τις αποψεις για την πρωτεινη ουτε απο τον συγχωρεμενο τον παππου μου δεν τις ακουγαζημια στην τσεπη σου μου ελεγε κανεις κι ολα πανε στην τουαλετα που με εβλεπε σαν πιο πιτσιρικα να παιρνω απο καμια πρωτεινουλα 80 χρονων και μπορουσε να καταλαβει τι παιζει καλυτερα απο πολλους νεους ανθρωπους που εχουν εστω μια υποτυπωδη ενασχοληση
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-11-15 22:15 #27
    Banned
    Εγγραφή
    06-10-2015
    Μηνύματα
    175
    Προεπιλογή
    Δεν μπορώ να ξέρω τι παίρνει ο καθένας που μιλάει, αν δεν ανεβάσει εξετάσεις αίματος που να δείχνουν ότι είναι "καθαρός" πλέον δεν πιστεύω τίποτα. Γιατί όλοι αυτό λένε, ακόμα κ κάτι θηρία του youtube με 50 εκατοστά χέρια, υποστηρίζουν πως παίρνουν μόνο whey. Mέχρι τότε λοιπόν ο καθένας, είναι πιθανόν να κάνει χρήση κ άλλων "συμπληρωμάτων" κ να μας δουλεύει εδώ μέσα, ότι έχει καλά γονίδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-11-15 22:44 #28
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μιμη την μια σου φταινε οι πρωτεινες την αλλη οι κρεατινες και τα συμπληρωματα αφου εισαι δυσπιστος αδικημενος απο την ατιμη ζωη που αλλους τους ανεβαζει και αλλους τους κατεβαζει και νοιωθεις αδικημενος παρε οτι θες και ελααααααααα με φοραααααααααααααααααααααααα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 26-11-15 στις 22:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-11-15 22:55 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παιδια μεινετε το θεμα γιατι θα σβηνω ποστ..μιμη αν δεν μπορεις να ακολουθησεις την ροη του θεματος βαση αυτου που ρωταει ο topic starter μην γραφεις αλλο φιλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-11-15 23:02 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimis26 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι μύθος η ξεκούραση, αυτό προσπαθώ να σου πω. Δες όλους τους σκληρά ασκούμενους, υπάρχει μέρα της βδομάδας που να μην κάνουν κάτι σωματικά;; Δεν μπορεί να κάθεσαι 3 μερες εντελώς κ τις υπόλοιπες να γυμναζεσαι μόνο. Ότι πας να πετυχεις πας πάλι προς τα πίσω τις μέρες που κάθεσαι. Καλύτερα πιο λίγες ασκήσεις κ ώρα κ κάθε μερα.
    Ωραια δες και τους αρσιβαριστες που κανουν 2πλες προπονησεις καθε μερα.. Μονο που αυτοι βαζουν ποσα γραμμαρια αναβολικα. Φιλε μου το προγραμμα δε μου αρεσει καλυτερα βρες ενα ετοιμο ψαξε στο φορουμ για σπλιτ η upper/lower.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία