Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 17 από 17
  1. 01-12-15 02:38 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πραγματικά είναι αστείο , ήμουν τραγική φιγούρα μπορώ να πώ !!αλλα άλλα χρόνια ..

    Σ αυτο που λές έχεις απόλυτο δίκιο όχι απλα άρπαζα εύκολα, αλλα μεταμορφωνόμουν και οι μύς βδομάδα με βδομάδα λές και γέμιζαν ενω ήταν άδειοι , καμία σχέση αν ήμουν έτσι και στο ξεκίνημά μου και εγω απο όλη αυτη την ταλαιπωρία και τούς μήνες στα νοσοκομεία είχα χάσει περίπου 30 κιλά , ενδεικτικά να αναφέρω ότι το γόνατο ήταν πιο χοντρό απο τον μηρό , τραγική κατάσταση και λόγω ακινησίας η ατροφία υπήρχε σε όλο το σώμα

    όταν μάλιστα άρχησα να κάνω ολοκληρωμένη κίνηση , το πόδι λύγισε στις 90 μοίρες , τότε πραγματικά άρχησα να βλέπω διαφορα σε όγκο , παρα με τις ισομετρικές που έκανα στην αρχή και το υπόλοιπο σώμα που δεν είχα κινητικό πρόβλημα έπαιρνε τρελά , αλλα εκεί που ήταν πρίν το ατύχημα και ίσως με την ξεκούραση μετα πήγα και πιο πάνω , απλα το πόδι παρ όλα αυτα ήταν κάτι μη αναστρέψιμο και ποτε δεν θα γινόταν όπως πρίν

    και έμαθα να ζω μ αυτο !!
    αυτα τα λέω μόνο και μόνο να καταλάβουν και να πιστέψουν όσοι έχουν πάθει ατυχήματα παρόμοια η και χειρότερα και να προσπαθούν με σωστες γνώσεις και να μην το βάζουν κάτω

    ειδικα αν είναι νέοι άνθρωποι και τούς αρέσει ο αθλητισμός
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-12-15 08:20 #17
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Α ρε Ηλια...πολυ ψυχοφθορο αυτο που περιγραφεις!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12