Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 15-11-15 23:20 #1
    Προεπιλογή Ελειψη χρονου
    γεια σας.
    το επομενο 2μηνο εχω αυξημενες υποχρεωσεις με την δουλεια,θα δουλευω απο 12-15 την ημερα και δεν θα την ευχερια να κανω καποιο προγραμμα.
    δεν θελω να σταματησω ομως και για 2 μηνες και να μεινω πισω στην προπονηση.
    μπορειτε να μου προτεινετε καποια λυση να μην σταματησω την προπονηση αλλα και ενα μικρο σε ογκο προγραμμα για να μπορω να το βγαλω και να προλαβαινω και να ξεκουραστω-κοιμηθω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-11-15 01:34 #2
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    δες αν μπορεις να ξεκλεψεις μια ωρα καποια καθημερινή και κάνε 2 προπονήσεις το σ/κ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-11-15 11:01 #3
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΣΕΡΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας.
    το επομενο 2μηνο εχω αυξημενες υποχρεωσεις με την δουλεια,θα δουλευω απο 12-15 την ημερα και δεν θα την ευχερια να κανω καποιο προγραμμα.
    δεν θελω να σταματησω ομως και για 2 μηνες και να μεινω πισω στην προπονηση.
    μπορειτε να μου προτεινετε καποια λυση να μην σταματησω την προπονηση αλλα και ενα μικρο σε ογκο προγραμμα για να μπορω να το βγαλω και να προλαβαινω και να ξεκουραστω-κοιμηθω
    πολυ αοριστα μιλας χωρις να λες τιποτα για την φυση της εγρασιας σου ρεπο εχεις μεσα στην εβδομαδα?αυτο που περιγραφεις ειναι πανω κατω η καθημερινοτητα μου εδω κα ιχρονια 7 μερες την εβδομαδα βεβαια γκασμα δεν βαραω αλλα η καθημερινοτητα και οι ωρες ειναι ικανες να καμψουν και τον πιο φανατισμενο με την γυμναστικη αν τωρα εσυ αυτες τις ωρες εισαι ολη την ωρα στο ποδι και τρεχεις πανω κατω αν κανεις βαρια χειρωνακτικη εργασια κτλ αστο φιλε κατσε αυτο το διμηνο και αραξε δεν εγινε κατι επειδη θα σταματησεις για δυο μηνες μια φορα
    Απάντηση με παράθεση