Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 36
  1. 28-06-16 17:02 #16
    Προεπιλογή
    Βαγγω,
    Αρκετοι τρεχουν 3-5 γρ κρεατινη ημερησιως ακομη και,στην γραμμωση, για να σε κραταει λιγο μπαλαρισμενο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-06-16 21:11 #17
    Προεπιλογή
    Όπως είπα είναι η πρώτη φορά που παίρνω και από το γυμναστήριο μου είπαν 2 το πρωί και δύο πριν την προπόνηση από εκεί που το πήρα μου είπε θα παίρνεις 3 μόνο πριν το γυμναστήριο και στο κουτί είδα 2 πριν 2μετα τέλος πάντων αυτό ακολουθώ τώρα και πάει καλά μπορώ να πω.... μετά από πολύ καιρό θα κάνω μια απόχη από το γυμναστήριο μια εβδομάδα και σκέφτομαι να συνεχίσω να παίρνω 2 την ημέρα.να μην το διακοψω μια που το άρχισα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-09-16 20:11 #18
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Καλησοερα!!επειδη η μονουδρικη με εβγαλε θεμα στο στομαχι φουσκωματα και εντερικα και ρεψιματα (ολα τα καλα δηλαδη...) σκεφτομαι να παω σε κρεαλκαλικη...εφοσον παιρνω σαν preworkout to n1 της nutrend,αυτα τα 2 πως και ανθα μπορουσα να τα συνδυάσω? Σκεφτομουν πρωτα το νιτρικο και μετα απο κανα 15λεπτο την κρεαλκαλικη, ειναι σωστο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-09-16 21:28 #19
    Προεπιλογή
    Είσαι σίγουρος πως όλα αυτά τα συμπτώματα στο στομάχι στα έβγαλε η κρεατινη και όχι το νιτρικό,γιατίουτε εγώ αλλά και αρκετοί που χρησιμοποιουν μονουδρικη κρεατινη δεν έχουν τέτοια συμπτώματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-09-16 21:50 #20
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είσαι σίγουρος πως όλα αυτά τα συμπτώματα στο στομάχι στα έβγαλε η κρεατινη και όχι το νιτρικό,γιατίουτε εγώ αλλά και αρκετοί που χρησιμοποιουν μονουδρικη κρεατινη δεν έχουν τέτοια συμπτώματα.
    100% γιατι εκανα αρκετα πειραματα με το φαγητο και τα συμπληρωματα να δω τι με ενοχλει και τι οχι, σημερα που δεν πειρα κρεατινη ειμαι ειδη ποιο ξεφουσκωτος. Και απο οσα εχω διαβασει αυτα η κρεατινη τα προκαλει, μιλησα και με τον γυμναστη και ειπε επισης οτι μπορει ειδικα η μονουδρικη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-09-16 23:11 #21
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εμενα παλι η αλκαλικη που εχω παρει της efx με εστελνε αδδιαβαστο κ τελικα το εδωσα το κουτι σχεδον αμεταχειριστο..
    τεινω κ εγω να συμφωνισω με τον Δημητρη για το νιτρικο..εμενα δλδ ενα 60% των νιτρικων μου κανουν αυτο το θεμα κ ειμαι πολυ προσεκτικος με αυτα που παιρνω πλεον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-09-16 00:45 #22
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα παλι η αλκαλικη που εχω παρει της efx με εστελνε αδδιαβαστο κ τελικα το εδωσα το κουτι σχεδον αμεταχειριστο..
    τεινω κ εγω να συμφωνισω με τον Δημητρη για το νιτρικο..εμενα δλδ ενα 60% των νιτρικων μου κανουν αυτο το θεμα κ ειμαι πολυ προσεκτικος με αυτα που παιρνω πλεον.
    Το pv-7 οταν το επερνα μονο με whey δεν με πειραζε...οταν στακαρα την κρεατινη αρχισε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-09-16 00:47 #23
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τεσπα χαλαμε το θεμα εδω..
    αν πηρες σκετη μονουδρικη μονο με whey, χωρις καποιο αλλο συμπληρωμα κ σε πειραξε η κρεατινη οκ..αν δεν το εκανες αυτο, δεν ξερεις τι μπορει να σε πειραξε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-09-16 07:22 #24
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    τεσπα χαλαμε το θεμα εδω..
    αν πηρες σκετη μονουδρικη μονο με whey, χωρις καποιο αλλο συμπληρωμα κ σε πειραξε η κρεατινη οκ..αν δεν το εκανες αυτο, δεν ξερεις τι μπορει να σε πειραξε.
    Το ξερω οτι χαλαμε το θεμα, αλλα και σε αυτο που ρωτησα δεν απαντησε κανεις ,αλλα αρχίσατε να ρωτατε και δεν εχω λογο να πω ψέματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-09-16 10:13 #25
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οπως κ να την παρεις την κρεατινη δεν εχεις θεμα, τι ακριβως ρωτας δλδ εδω?
    παρτην οποτε θες, ειτε πριν ειτε μετα την προπονηση..τι 20 λεπτα πριν κ 15.5 λεπτα πιο πριν?
    εγω θα την επαιρνα μετα την προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-09-16 10:39 #26
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπως κ να την παρεις την κρεατινη δεν εχεις θεμα, τι ακριβως ρωτας δλδ εδω?
    παρτην οποτε θες, ειτε πριν ειτε μετα την προπονηση..τι 20 λεπτα πριν κ 15.5 λεπτα πιο πριν?
    εγω θα την επαιρνα μετα την προπονηση.
    Ενταξει ρε man καποιοι δε τα ξερουμε τοσο καλα τι τι το ενα και τι το αλλο, για αυτο δεν ειναι το φορουμ? για να τα ρωταμε. Που ξερω εγω αν το ενα επιρεαζει το αλλο,δεν το χω ψαξει τοσο το θεμα και δεν ειναι να τα αφηνουμε στην φαντασια αυτα. Τωρα αμα ιδρωσες και σε κουρασα που ααπαντησεςσορρυ τι να σε πω. Να σε καλα οπως και ναχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-09-16 10:41 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ρε τσακαλι, δεν ιδρωνω εγω, αλλα εσυ εισαι τσακωμενος με την αναζητηση, να κατσεις να διαβασεις 20 λεπτα πριν ποσταρεις την ερωτηση σου, η οποια σε καθε σχετικο θεμα απανταται καθε 4 ποστ..κ το κανεις αυτο επι μονιμου βασεως
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-09-16 10:55 #28
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε τσακαλι, δεν ιδρωνω εγω, αλλα εσυ εισαι τσακωμενος με την αναζητηση, να κατσεις να διαβασεις 20 λεπτα πριν ποσταρεις την ερωτηση σου, η οποια σε καθε σχετικο θεμα απανταται καθε 4 ποστ..κ το κανεις αυτο επι μονιμου βασεως
    Επι μονιμου βασεως....υπερβολες στο συγκεκριμενο θεμα δεν ειδα να απαντιεται καπου, και γιαυτο και ρωτησα! Καλη μας μερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-09-16 12:07 #29
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Συνηθως μετα την προπονηση ειναι καλα για την αλκαλικη. Εγω επαιρνα 2πριν δυο μετα αλλα δεν εβαζα νιτρικο γιατι ο συνδυασμος με θεριζε.
    Αναλογα την δοση της καψουλας ανα εταιρεια πραξε. Την εχω δοκιμασει και δυο πρωι-δυο μετα χωρις διαφορες. Αλλος βαζει και 3-3 αναλογα και τα κιλα σου.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-09-16 12:46 #30
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνηθως μετα την προπονηση ειναι καλα για την αλκαλικη. Εγω επαιρνα 2πριν δυο μετα αλλα δεν εβαζα νιτρικο γιατι ο συνδυασμος με θεριζε.
    Αναλογα την δοση της καψουλας ανα εταιρεια πραξε. Την εχω δοκιμασει και δυο πρωι-δυο μετα χωρις διαφορες. Αλλος βαζει και 3-3 αναλογα και τα κιλα σου.
    ωραιος ρε φιλε !οταν λες σε θεριζε?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία